۰
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی استقلال قبل از دیدار با لوکومتیو گفت: می‌خواهیم فردا یک بازی تماشاگر پسند و زیبا را ارائه دهیم.

منصوریان: تیم جوان ما به حمایت نیاز دارد

 به گزارش خبرورزشی علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر لوکوموتیو ازبکستان در  چارچوب لیگ قهرمانان آسیا گفت: پیش از هرچیز به تیم لوکوموتیو خوش آمد میگویم و امیدوارم میزبان خوبی باشیم. میخواهیم فردا یک بازی تماشاگر پسند و زیبا را ارائه دهیم.
 
او افزود: از هواداران میخواهم که فردا مثل بازی با السد، هواداران ما را تنها نگذارند. امیدوارم فردا و پس فردا فوتبال ایران سربلند باشد. از هواداران دو خواهش به عنوان برادر کوچک دارم. یکی اینکه از آوردن لیزر خودداری کنند چون احتمال محرومیت وجود دارد و در ضمن از آوردن مواد منفجره که صدا ایجاد میکنند هم خودداری کنند. وقتی آتشنشانان ما جانشان را به خاطر مردم در پلاسکو از دست دادند، به احترام آتشنشانان کاری کنیم که روح آن شهیدان آرام باشد و خانواده آتشنشانان هم راحت باشند.
 
وی درباره آنالیزش از لوکوموتیو گفت: ما همه بازیهای لوکوموتیو را آنالیز کردهایم. آنها در مقابل الاهلی خیلی خوب کار کردند. آنها لیگشان دیرتر از ما شروع میشود. یکی از قدیمیهای ازبکستان یعنی کاپادزه هم در این تیم است و جپارف هم در این تیم بازی کرده است. ما همه تلاشمان بر این بوده که در دو جبهه بازی کنیم، یکی اینکه آماده بازی باشیم و دیگر اینکه بازیکنان را از لحاظ روحی روانی به شرایط خوب برگردانیم تا بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم.
 
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا افتخاری قولی برای حل مشکلات مالی تیمش داده است، گفت: نمیخواهم نشست خبری را به سمت چالشها و اتفاقات ببرم اما خیلی سخت مسیرمان را به جلو میبریم. فارغ از مسائلی که تیمهای لیگ برتری با آنها دست و پنجه نرم میکنند، تیم جوان ما به حمایت و نگاه احتیاج دارد. با وجود اینکه مدیرعامل محترم در این زمینه قولهایی دادند من جبهه دوم را متاسفانه پشت تیمم نمیبینم باید یک همدلی در کل مجموعه باشد. فارغ از مسائل مالی مشکلاتی داریم که خارج از این بازی است. یک وظیفه اساسی ما این است که فردا سمت راست پیراهنمان پرچم ایران و سمت چپ آن پرچم تیممان است. هواداران ما بدانند که دوران سختی را پشت سر میگذاریم و خود من دوران سختتر از نفت تهران را پشت سر میگذارم. یک اتفاق خوب پریروز افتاد و آن هم اینکه بازیکنان به این نتیجه رسیدهاند که پرچم ایران را سربلند نگه دارند. هرچند که اعتقاد دارم که اگر یک لحظه دست اندازها و زد و خوردها را ببینیم، جلوی پایمان را نمیبینیم و آسیبهای بدتری میخوریم. همه تلاش ما همدلی در این بازی است. انشاءالله بعدا درباره این اتفاقات حتما صحبت میکنیم. تا الان هم بازیکنان ما دریافتی نداشتهاند. من روی قرارداد بازیکنان خیلی حساس شدهام. بازیکنان ما حداکثر ۴۰ درصد و کادرفنی ۳۰ درصد دریافت کرده اند.
 
منصوریان درباره حضور خودش در استقلال و اینکه چقدر این مساله باعث حل شدن مشکلات تیمش شده است، گفت: مشکلات ما از طرف رقبا نیست و منابع حمایتی برای ما مشکل ایجاد کردهاند. من چالشهای ۷۴-۷۵-۸۱ و ۸۶ را آزمودهام. من این چالشها را میشناسم. ما با یک دست باید اعتبار هواداران را نگه داریم. ما در گروهی هستیم که کسی صدرنشین نیست و تفاضل گل باعث جایگاهها شده است. به نظرم سختترین گروه لیگ قهرمانان، این گروه است. تا هفته آخر این گروه رقابتی خواهد بود. من امیدوارم که فردا از بازی سربلند بیرون بیاییم.
 
وی درباره شایعه غیبت کاوه رضایی گفت: همه اعضا در کنار ما هستند و همه متفقالقول به یک نکته مشترک رسیدهاند. مگویان هم خوشبختانه سلامتی خود را بدست آورده و اگر شرایط مطلوب باشد میتواند به ما کمک کند. خوشبختانه محروم و مصدوم نداریم.
 
منصوریان در پاسخ به سوالی درباره غیبت دستیاران کیروش در بازیهای استقلال و سایر بازیهای لیگ گفت: نمیتوانیم انتقادی داشته باشیم. کیروش ۹ جفت چشم در تهران دارد و تمام اعضایش در تهران هستند. من چون خودم در آن مجموعه بودهام میدانم که بازیها را تقسیم کرده است و گزارشها را دریافت میکند و بهترین تصمیم را میگیرد. همیشه نباید سرمربی همه جا باشد. او بیست و چند بازیکن دارد که بخشی را خودش و بخشی را دستیارانش رصد میکنند. امروز تکنولوژی به شما امکان رصد همزمان را میدهد.
 
سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی خبرنگار ازبکستانی مبنی بر اینکه آیا بازی فردا فینال زودرس نیست، گفت: نمیتوانیم بگوییم فینال زودرس ولی قبول دارم که این بازی در گروه موثر است. فکر میکنم که گروه سختی داریم. در دو هفته آینده میتوانیم بگوییم که چه تیمهایی شانس صعود بیشتر دارد. من امیدوارم یکی از دو تیم ما باشیم.
 
وی به عنوان حرف پایانی گفت: ما فردا برای سرافرازی ایران و سپس اعتبار استقلال کار میکنیم و برای همه تیمهای ایرانی آرزوی موفقیت میکنیم. من یک همرنگی را در بازی با السد حس کردم و در خبرنگاران این تعصب را دیدم. باز هم از هواداران میخواهم که از لیزر و مواد محترقه استفاده نکنند. ما از روابط بینالملل فدراسیون خواهش میکنیم که دیگر عمان را به عنوان کشور ثالث انتخاب نکند چون در خرداد ماه آنجا گرم است و برای ما سازگار نیست. ما دوست داریم ترکمنستان، ازبکستان و تاجیکستان میزبان ما باشند. من امیدوارم همه به مرحله بعدی برویم. خرداد ماه هوای سختی پیش روی ماست. مرز زمینی عمان و عربستان هم زیاد است و آنجا هم میزبان نیستیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی