سرمربی تیم نفت تهران با ابراز گلایه از مهدی طارمی گفت: چه کسی در مغز او خواند که در چنین بازی حساسی چیپ بزند؟

دایی: چه کسی در مغز طارمی خواند چیپ بزند؟

دایی در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان  در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت: «آیا هجمهای که روی مهدی طارمی وجود دارد منصفانه است یا نه؟»، خاطر نشان کرد: مدیرانی که الان در باشگاه پرسپولیس کار میکنند کلاً ما را قبول ندارند، اما حالا که این بحثها پیش آمده من میخواهم در مورد برخی مسائل صحبت کنم.

چه کسی در مغز طارمی خواند چیپ بزند؟!

شما نگاه کنید مهدی طارمی بازیکن بزرگی است و هر بازی برای پرسپولیس گل زده یا پنالتی گرفته است اما حالا که یک پنالتی بیرون زده این همه هجمه روی او ایجاد کردهاند. من خودم از مهدی طارمی گله دارم که چرا در چنین بازی حساسی چیپ زد، چه کسی در مغز او خوانده که باید چیپ بزند؟! من خودم هم از مهدی ناراحتم اما به کسی این حق را نمیدهم که به او توهین کند. کسی که این همه موفقیت برای تیم آورده شایسته این هجمه نیست. دوستان خیلی از موفقیتشان را مدیون مهدی طارمی هستند.

این آقا چه کاره است به نوراللهی و عالیشاه تهمت خائنبودن میزند؟

وی همچنین در واکنش به اظهارنظر محمد ترکاشوند درباره امید عالیشاه و احمد نوراللهی مبنی بر اینکه آنها به پرسپولیس خیانت کردند، اظهار داشت: متأسفانه دیروز پیامکی به من رسید در مورد اظهارنظر یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس و اینکه بازیکن سابق این تیم را خائن خوانده بود! عزیز من کسانی که به باشگاه پرسپولیس خیانت کردند در اثر گذر زمان مشخص خواهند شد و زمان مشخص میکند که چه کسانی به پرسپولیس خیانت کردند و  آنهایی که با دست و سر شکسته بازی کردند خیانتکار نیستند. این دو بازیکن تا وقتی که برای پرسپولیس بازی میکردند با تمام وجودشان تلاش کردند. من شرمم میآید که این آقا از کجا پیدایش شده و چنین تهمتی را به دو بازیکن شایسته میزند. این بچههای جوان هرچه داشتند برای پرسپولیس گذاشتند، عرق ریختند، زحمت کشیدند، در سرما و گرما کنار تیم بودند، با باخت پرسپولیس گریه کردند و در واقع این آوردهها را برای پرسپولیس داشتند و به خاطر همین جز کلمه باغیرت چیزی نمیتوانم به این دو جوان بگویم. شما ببنید درد فوتبال ما چه کسانی هستند. ببینید این آقایان از کجا آمدهاند. آیا یک تکل برای پرسپولیس زدهاند؟ آیا سرشان به خاطر پرسپولیس زخمی شده است؟ حداقل این جوانان سرشان شکست اما این آقایان کجا بودند. آورده این آقایان برای پرسپولیس این بوده که پسر یکیشان در مجموعه سامانه اسپانسر باشگاه مشغول به کار شده است، همان سامانهای که خرج باشگاه را میدهد! پسر فلان مسئول ارشد باشگاه در مجموعه سامانه حامی باشگاه کار میکند تا پولها را جابهجا کند، این آورده آقایان برای پرسپولیس بوده است! آورده این آقا برای پرسپولیس این بوده که دو بازیکن از اوکراین آورده است اما با پول کلان! کسی پرسید که اینها از کجا آمدند؟! چرا قراردادشان فسخ شد؟! چطور آمدند و چقدر برای پرسپولیس هزینه داشتند؟! هزاران چیز دیگری در پرسپولیس هست که گذر زمان آنها را مشخص خواهد کرد.

پشت قهرمانی پرسپولیس مخفی شدهاند

دایی در خاتمه گفت: خدا را شکر پرسپولیس از نظر من قهرمان شده و من به هواداران تبریک میگویم، اما شما این مسئله را نگاه کنید اگر خدای نکرده پرسپولیس امروز قهرمان نمیشد آقایان چه جوابی داشتند که بگویند. الان که تیم قهرمان شده پشت قهرمانی مخفی شدهاند. این آقا چه سمتی در فوتبال دارد که به دو بازیکن شایسته تهمت خائن بودن میزند؟! چرا این آقا در برنامه 90 نیامد و جوابگوی خریدهای اوکراینی خود باشد؟ حالا که تیم قهرمان شده آقایان پیدایشان شده است. باز هم میگویم گذر زمان خیلی چیزها را در پرسپولیس مشخص خواهد کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین