۰ نفر
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰

هافبک ایرانی الخور قطر در مصاحبه با یک روزنامه قطری گفت: ما باید جزو تیم هایی باشیم که خودمان سرنوشت خودمان را تعیین کنیم و منتظر هدایای دیگران نباشیم.

رفیعی: درباره پیشنهاد بازگشت به ایران پاسخی ندارم

به گزارش خبرورزشی، سروش رفیعی، هافبک طراح پرسپولیس در ابتدای فصل گذشته به تیم الخور قطر پیوست و در نیم فصل اول برای تیم قطری خود خوش درخشید و موفق شد به عنوان یک هافبک ۴ گل را برای تیمش به ثمر برساند. در این راستای روزنامه الرایه قطر به سراغ سروش رفته و با او مصاحبه کرده است که به شرح زیر است:

* در ابتدا از نحو عملکرد خودت از آغاز فصل تا کنون رضایت دارید؟

این سوالی است که نباید این طور طرح می شد بلکه باید می پرسیدید که آیا تیم تا اینجای کار بازی های خوبی را از خودش به نمایش گذاشته است زیرا به نظرم یک بازیکن واقعی اصلا از عملکردش نباید راضی باشد و دائما تلاش کند تا بهتر از قبل شود و اگر حالتی به او دست دهد که از عملکردش رضایت دارد به نظرم این خوب نیست زیرا این احساس باعث می شود تا افت کند.

* خب حالا به روشی که خودت قبول داری به سوالم پاسخ بده. آیا تیم الخور تا اینجای کار بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است؟

به نظرم شرایطی متعددی وجود دارد که به عملکرد تیم تاثیر میگذارد. به نظرم آغاز خوبی نداشتیم و نتایجی که درنظر داشتیم را کسب نکردیم. اما ما امور را درک خواهیم کرد و در پایان خوب عمل خواهیم کرد تا نتیجه مطلوب کسب شود.

* آیا تغییر در کادر فنی در کسب نتایج ضعیف نقش داشت؟

تغییر گاهی اوقات مفید است ولی من نمی توانم درباره سرمربی و کادر فنی صحبتی کنم زیرا این کارها در محدوده من بازیکن نیست. آنچه که من میتوانم بگویم این است که ما باید اشتباهاتمان را اصلاح کنیم. در بازیهای پیش رو انسجام خود را به دست بیاوریم و اراده پیروزی در بازیکنان به وجود بیاید و تمام این امور میتواند اسبابی برای بهبود عملکردمان باشد.

* تا چه حد باید امور را بهبود ببخشید؟
از دیدگاه من نباید پیشرفت و رشد متوقف شود و نتایج خوب باید پی در پی کسب شود. البته نباید از این امر غافل ماند که رقبا نیز همانند ما عمل می کنند و مثل ما آنها نیز برنامه ریزی می کنند. به نظرم هر تیمی که کمتر اشتباه کند در نیم فصل دوم بهتر خواهد بود.

* شرایط کنونی الخور را چگونه می بینی. با وجود این شرایط به نظرت چه کسانی از این تیم خواهد رفت و چه کسانی خواهد ماند؟

پیش از هم گفتم من فقط در حوزه یک بازیکن صحبت می کنم و در مورد مسائل دیگر اظهارنظر نمی کنم. هیچ بازیکنی نیست که به من گفته باشد که بخواهد تیم را ترک کند یا بماند. تمام چیزی که من موظف به انجام آن هستم تمرکز و انجام آموزشات سرمربی تیم است.

* اما عملکرد اخیرت در بهبودی تیمت تاثیر داشت آیا این طور نیست؟

هرگز این طور نیست. من فقط یک بازیکن در الخور هستم و تا اینجای کار از هیچ چیزی نگران نشدم و یک بازیکن حرفه باید خودش را برای هر تصمیمی آماده کند.

* انتظارت را از نیم فصل دوم به همراه الخور چیست؟

همچنان که پیش از این نیز اشاره کردم ما باید جزو تیم هایی باشیم که خودمان سرنوشت خودمان را تعیین کنیم و منتظر هدایای دیگران نباشیم یعنی منتظر برد یا باخت تیم دیگری نباشیم تا رده خودمان را بالا ببریم.

* شنیدیم که پیشنهادی را برای بازگشت به لیگ ایران را داشتهای آیا این موضوع صحت دارد؟

من پاسخی برای این سوال شما نداریم زیرا من تاکنون بازیکن الخور هستم و به غیر از تیم خودم به تیم دیگری فکر نمی کنم.

 

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __