نظرات: ۰
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مصري‌ها فوتبال خود را از بيابان‌هاي بايرنِ! اطراف اهرام ثلاثه شروع كردند. اوايل براي‌شان فوتبال بازي كردن سخت بود چون همه‌اش توپ‌شان به نوك اهرام مي‌خورد و پنچر مي‌شد!

 اما آنها آنقدر سختكوش بودند و به بازي ادامه دادند تا سرانجام صداي فرعون درآمد و با عصا دنبالشان كرد كه بروند و دمِ خونه خودشان بازي كنند! اين شد كه چند سيلوي بزرگ تأسيس كردند و در آنها به بازي و شادي مشغول شدند.

يك روز ۱۱ برادر تاچيبانا به سرمربيگري يك برادر ديگر خود، با محله بالاييشان كه فكر كنم همون سوباسا اينا ميشدند، در حال مسابقه بودند. در آن روز ۲ بانو به نامهاي نِفر تيتي و زليخا قصد ورود به سيلوها را داشتند تا بازي سوباسا را از نزديك ببينند و فيلمش را بذارند تو استوري اينستاگرامشان! ولي متأسفانه به خاطر گريم ضعيفِ عوامل كارگرداني، ريش و سيبيلشان تابلو شد و توسط مأموران سيلو شناسايي شدند. لذا آن ۲ بانوی بزرگوار به زندانِ بانوانِ زابيرا فرستاده شده و در آنجا به نظافت و خانهداري پرداختند! بگذريم...  مصر يكي از كشورهاي خاور هميشه ميانه است. از صنايع دستي اين كشور ميتوان به مجسمه ابوالهل و اهرام ثلاثه اشاره كرد. تفريح سالم مردم مصر كودتاست! آنها هر وقت بيكار ميشوند كودتا ميكنند و مصرِاينكه! بعدشم سريعاً كار پيدا ميكنند. تيم ملي مصر يكي از ۳۲ تيم صعود كرده به جام جهاني است كه با سلام صلوات به اين مسابقات راه پيدا كرده است. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی