نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟
۰
سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حامد حدادي، ملي‌پوش بسكتبال اين روزها كنار فوتبالي‌ها خيلي ديده مي‌شود، پيش از شهرآورد 86 و حال پيش از رقابت آسيايي استقلالي‌ها با العين امارات. او بعد از برد استقلال در شهرآورد به همراه هم‌تیمي‌‌اش صمد نيكخواه‌بهرامي يكي از خوشحال‌ترين افراد بسكتبال بود چراكه از بچگي عاشق استقلال بوده است.

حدادی: شفر می‌تواند دل استقلالی‌ها را شاد كند

به گزارش خبرورزشی،بهترين بازيكن آسيا در جشن درختكاري باشگاه سايپا به دعوت مهران شاهينطبع، سرمربي تيم ملي بسكتبال به اين مراسم رفت و درختي را به نام حدادي كاشت. او در اين جشن كنار بسكتبالیها و فوتباليها محسن خلخالي، عنايت آتشي، حسن میرزاآقابيك، علي پروين، محمد مايليكهن، علي دايي قرار گرفت و با كارلوس كيروش سرمربي تيم ملي فوتبال خوش و بش و براي او و شاگردانش آرزوي موفقيت در جام جهاني روسيه را كرد.

* در مراسم درختكاري باشگاه سايپا، جمع فوتبالیها و بسكتباليها گرم بود.

بله، همراه سرمربي تيم ملي آقاي شاهينطبع براي حضور در مراسمی خيلي باحال شركت كردم. جمع صميمانهاي بود و در يك كار خير هم شركت كردم.

* در عكسي، كارلوس كيروش كنار تو روي نوك پاهايش ايستاده تا به قد تو برسد، جريان چيست؟

كیروش بايد خيلي بپرد كه همقد من شود. آقاي دايي هم فكر ميكردم قدشان بلندتر از اينها باشد اما نسبت به من كوتاهتر هستند. در هر صورت بايد بگويم علي دايي اسطوره ورزش ماست و همه احترام بسيار خاصي براي او قائل هستند. براي آقاي دايي در هر جا كه هست آرزوي موفقيت دارم.

* نظرت راجع به شرايط تيم ملي در جام جهاني چيست؟

گروه خيلي سختي داريم. در اين دوره بازيكنان جوان و بسيار خوبي داريم و اميدوارم نمايش خوبي در روسيه داشته باشند. هيچ وقت مسابقه تيم ملي با آرژانتين در دوره قبلي را فراموش نميكنم. براي من خاطرهانگيز بود.

* يكشنبه هم در اردوي بازيكنان استقلال ديده شدي.

من به همراه تيم پتروشيمي در هتل المپيك هستم. استقلاليها هم در اين هتل هستند. بنابراين وقتي آنها را ديدم سراغشان رفتم. من دوستان فوتبالي زيادي دارم. حتي در پرسپوليس با ماهيني، مسلمان و... دوست هستم. ضمن اينكه بايد بگويم علي دايي و علي كريمي را هم دوست دارم.

* پس طرفدار كدام تيم هستي؟

همه ميدانند من استقلالي استقلالي هستم. از بچگي اين تيم را دوست داشتم. البته این را هم بگویم در رقابتهاي آسيايي رنگ و تيم برايم مهم نيست.

* ديروز بازي استقلال و العين امارات بود، قرار بود به استاديوم بروي؟

بله، تمرين تيم پتروشيمي 16:00 تا 18:00 بود. بعد از آن فرصت داشتم.

* العين بازي دور رفت را برد؟

آنها هفته پيش ناجوانمردانه از استقلال مساوي گرفتند. به نظرم عربستانيها از قدرت خودشان استفاده كردند و همه چيز را با پول حل كردند. نفوذ آنها بيشتر از ما در كنفدراسيون آسياست.

* فصل گذشته باشگاههاي آسيا از العين 6 تا خورديد.

آن مسابقه يك اتفاق بود. تيم استقلال آسيبديده داشت و هافبك دفاعي نداشتيم. من مسابقه را اينترنتي ديدم. گزارشگر بازي پشت سر هم ميگفت گل، گل. البته فكر ميكردم اشتباه ميكند. روز بدي برايم بود.

* نظرت راجع به عملكرد عليرضا منصوريان چه بود؟

به نظرم او هم بادانش است. ما نبايد از زحماتش چشمپوشي كنيم. هر چند با آمدن شفر در تيم تغييرات زيادي ايجاد شد. شهرآورد 86 را هم كه مال خود كرديم. به نظر من با اين روند شفر ميتواند دل همه ما استقلاليها را شاد كند.

* برگرديم به مراسم درختكاري.

در اين مراسم هركس يك درخت به اسم خودش كاشت. من هم اين كار را كردم. درخت حدادي و اميدوارم بتوانم حداقل يك بار به آن سر بزنم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی