نظرات: ۰
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

13 ايراني با شروع ليگ جهاني كاراته در سالن تاپ‌اسپرت روتردام هلند روي تاتامي رفتند. در اين دوره 683 كاراته‌كا از 74 كشور حضور دارند كه در اولين روز كاراته‌كاهاي مرد اوزان 60-، 67- و 75- كيلوگرم، زنان اوزان 50- و 55- كيلوگرم و كاتاروهاي انفرادي و تيمي مردان با هم رقابت كردند اما امروز مبارزات كاتاي انفرادي مردان، كاتاي تيمي زنان و اوزان 84- و 84+ كيلوگرم مردان و اوزان 61-، 68- و 68+ كيلوگرم بانوان برگزار مي‌شود.

هروی: هيچ چيز قابل پيش‌بينی نيست

به گزارش خبرورزشی،طبق برنامه ذبيحا... پورشيب در وزن 84- كيلوگرم با برنده تونس و كرواسي مبارزه ميكند، مهدي خدابخشي با برايان تيمرمانز هلندي، مهدي قراريزاده با ماتيجا ماتيجويچ اسلواكيايي، علي فداكار با پيتر اسپينوسكي مقدونيهاي و كيوان بابان با كنجي گريلون فرانسوي، سجاد گنجزاده در وزن 84+ كيلوگرم با واسلي آنتوخي روسي، صالح اباذري با آسيمان قربانلي آذربايجاني و سامان حيدري با علي جعفراف آذربايجاني رقابت ميكنند. در وزن 61- كيلوگرم بانوان رزيتا عليپور با كلوديا يونيتا از روماني، 68- كيلوگرم مبينا كاوياني با سانجا كروتا از صربستان، مهتاب اسماعيلي با سيويا سرميرارو از ايتاليا و در وزن 68+ كيلوگرم حميده عباسعلي با برنده بوسني و فرانسه و محدثه آقايي با مايا واسوميچ آمريكا مبارزه ميكنند. ليگ جهاني كاراته فردا با برگزاري فينال و ديدارهاي ردهبندي تمام ميشود.

شهرام هروي سرمربي تيم ملي تيمش را آماده ميداند: «كاراتهكاها به خاطر حضور در كوران مسابقات آمادهاند. به همين دليل مليپوشان بعد از سوپرليگ با تمرين در اردوي دو، سه روزه به هلند آمدند.»

سرمربي تيم ملي درباره غايبان تاتامي ليگ جهاني ميگويد: «امير مهديزاده، سعيد احمدي و هامون درفشيپور به دليل آسيبديدگي اين مسابقات را از دست دادند، مجيد حسننيا هم به خاطر عدم محاسبه رنكينگش تيم ملي را در اين رقابتها همراهي نكرد.»

هروي به سختي كار كاراتهكاها اشاره ميكند: «حضور كاراتهكاهاي ۷۴ كشور در روتردام نشانگر سختي كار است چون بهترينها آمدهاند تا براي بالاترين امتياز براي المپيك توكيو تلاش كنند، به همين خاطر ليگ جهاني قابل پيشبيني نيست. همه آمدهاند كه بهترين نتيجه را بگيرند. ما هم در اين رقابتها چند هدف داريم، تلاش ميكنيم مليپوشان صدرنشين رنكينگ را حفظ كرده و جايگاه بالاي 50 كاراتهكاها در رنكينگ را ارتقا دهيم.»

او حريفان را آناليز ميكند: «ما رقبا را آناليز ميكنيم تا ضعف مليپوشان را براي مسابقات بعدي برطرف كنيم.»

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی