نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهاجم ایرانی تیم فوتبال اوسترشوندس می‌گوید هدفش انتقال به تیمی دیگر در تابستان ۲۰۱۸ است.

قدوس: هدفم انتقال به تیمی دیگر در تابستان پیش‌ رو است

به گزارش خبرورزشی،سامان قدوس 24 ساله در پی درخشش با پیراهن تیم فوتبال اوسترشوندس در رقابتهای فصل جاری لیگ اروپا که بازی خوبش با عملکرد استثناییاش مقابل آرسنال تکمیل شد، مورد توجه تیمهایی همچون وستهام، ساوتهمپتون، لسترسیتی، وستبرومویچ، برایتون و چند باشگاه اسکاتلندی قرار دارد.

مهاجم ایرانی اوسترشوندس در گفتوگو با سایت «Fotboll Direkt» سوئد گفت: هدفم انتقال به تیمی دیگر در تابستان پیشرو است. این بهترین پنجره نقلوانتقالات برای تغییر تیم است، اما در عین حال استرسی هم ندارم. هر اتفاقی هم بیفتد، افتاده است.

قدوس در دور رفت از مرحله یکشانزدهم نهایی لیگ اروپا عملکردی قابلتوجهی مقابل آرسنال از خود نشان داد، به طوری که آرسن ونگر هم او را مورد تحسین قرار داد و از سامان به عنوان بهترین بازیکن اوسترشوندس در بازی رفت یاد کرد. قدوس در بازی برگشت هم عملکرد خوبی را خود ارائه داد و در پیروزی 2 بر یک اوسترشوندس در خانه توپچیهای لندن، هر دو پاس گل تیمش را داد.  

بر اساس گزارش رسانههای انگلیسی، کلود پوئل سرمربی لسترسیتی هم لیست خرید بازیکنان مدنظرش برای فصل بعد را تهیه کرده که یکی از بازیکنان مدنظر وی سامان قدوس است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی