نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: امکان تغییر زمان دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر به هیچ عنوان وجود ندارد.

AFC کار باشگاه های ما را خراب کرد

به گزارش خبرورزشی، سعید فتاحی در مورد درخواست باشگاه های استقلال و پرسپولیس مبنی بر تغییر زمان دیدارها در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: سازمان لیگ نهایت همکاری را با تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب آهن انجام داده است. ما به این تیم ها به چشم تیم ملی نگاه کرده ایم و همواره سعی کردیم برنامه های لیگ را به شکلی تغییر بدهیم که این باشگاه ها بتوانند حضوری قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. بر همین اساس در هفته های اول و دوم لیگ قهرمانان آسیا در اواخر بهمن ماه لیگ را به خاطر این 4 تیم تعطیل کردیم. همچنین همزمان با هفته های سوم و چهارم لیگ قهرمانان آسیا بازهم لیگ را بخاطر این 4 تیم و حضور مقتدرانه شان در لیگ قهرمانان تعطیل کردیم.

وی افزود: این در حالی است که لیگ کشورهای عربستان، امارات و قطر به هیچ عنوان تعطیل نشد و عربستان در جام جهانی هم حضور دارد. پیش از این قرار بود تیم ملی ما 7 فروردین یک بازی دوستانه انجام بدهد که به همین دلیل ما بازی های استقلال و پرسپولیس را در روز 10 فروردین 97 تعیین کرده بودیم اما AFC کار را خراب کرد و برای استقلال و پرسپولیس در روز 13 فروردین 97 برنامه گذاشت. ضمن اینکه با توجه به فینالیست بودن استقلال در جام حذفی امکان تغییر زمان بازیهای هفته بیست و ششم وجود ندارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به شانس بالای استقلال و پرسپولیس برای صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان گفت: احتمال صعود استقلال و پرسپولیس به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد و در روزهای 17 و 18 اردیبهشت و 24 و 25 فروردین این مرحله ازمسابقات لیگ قهرمانان برگزار خواهد شد به همین دلیل احتمال تغییر در زمان بازی های هفته بیست و ششم وجود ندارد.

فتاحی تصریح کرد: با این حال همچنان برنامه های مسابقات را برررسی می کنیم تا راهکاری مناسب برای کمک به نمایندگان لیگ قهرمانان آسیا پیدا کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی