نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در سال رو به پایان 1396 استقلال با شرایط متفاوتی روبه‌رو شد.

بدشانس‌های استقلال در سال 96

به گزارش خبر ورزشی،  روزهای سخت و تلخ... و البته خوب و خوش! از شکست ۶ بر یک به العین گرفته تا برد مقابل رقیب سنتی (شهرآورد 86) در روزی که پرسپولیسیها لباس جشن و قهرمانیشان را زیر پیراهن اصلی بر تن داشتند! در این میان تعدادی از همراهان استقلال را باید جزو بدشانسهای این تیم در سال جاری قلمداد کرد که اشاره به اسامی و اتفاقی که برایشان رخ داد، میتواند تداعیکننده آن چیزی باشد که بر آنها گذشت و یا همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با آن هستند.

* سوپربدشانس!

محسن کریمی را باید بازیکن «سوپربدشانس» استقلال در سال 1396 نام برد، کسی که سال را با مصدومیت کتف استارت زد و کجدار و مریز به پایان لیگ شانزدهم رسید و بعد در تیرماه کتفش در دیدار دوستانه با نساجی مازندران از جا درآمد و مجبور شد جراحی و خودش را از لیست استقلال خارج کند. او که از مهرماه توانایی بازی کردن داشت تا اواسط آذر بیرون نشست تا دوباره به لیست اضافه شود. کریمی پس از 4 بازی در نیمفصل دوم بار دیگر مصدوم شد و بعد از مدتی بیرون نشستن در تمرین رباط صلیبی پاره کرد تا رسماً از لیست فصل بعد هم خارج شود!

* مربی بدشانس!

علیرضا منصوریان هم یکی از استقلالیهایی بود که بدترین نتیجه تاریخ 40 ساله اخیر استقلال به نام او و تیمش خورد. او که العین را در تهران یک بر صفر شکست داده بود در بازی برگشت بدون امید نورافکن به میدان رفت و فرشید باقری را در ابتدای کار از دست داد. او که برنامه جایگزینی در نبود هافبک دفاعیاش نداشت 6 گل خورد و بحرانیترین ماههای دوران استقلالی بودنش را آغاز کرد. او در ابتدای فصل هم بدون مجید حسینی، نورافکن و قائدی یا چند بازیکن مصدوم مانند ابراهیمی لیگ را استارت زد و بدشانسیهایش تکمیل شد تا بعد از مدتی از استقلال برود!

* قائدیتایم!

مهدی قائدی را هم باید از بدشانسهای استقلال 1396 دانست، کسی که در نیمههای شب در اتومبیلی نشست که با سرعت غیر مجاز به جدول خورد و... ادامه ماجرای تلخ با خونریزی و فوت یکی از سرنشینان برایش رقم خورد. پروندهای که هنور درگیرش است. او با پارگی طحال، خونریزی کبد و کلی مشکل دیگر به سختی توانست جان سالم از آن مهلکه به در ببرد و در نهایت هنوز نتوانسته از بوشهر خارج شود!

* پادوانی بد یا خوششانس!

لئوناردو پادوانی هم در دیدار با فولاد بدشانسی بزرگی آورد که در برخورد با یک همتیمی از ناحیه استخوان گردن دچار شکستگی شد! او که نخاعش هم در این ضربدیدگی آسیب دید البته شانس بزرگی آورد که با پارگی نخاع مواجه نشد ولی با این همه فعلاً شرایط بدی دارد و هنوز نتوانسته از تخت بیمارستان پایین بیاید. او قبل از این اتفاق هم فصل بدی را پشت سر میگذاشت و کلاً 6 بار در لیگ برای استقلال به میدان رفته بود!

* پژمان منتظری!

پژمان منتظری را هم باید در زمره بدبیارهای سال 1396 برشمرد. او که برای تکرار خاطرات خوب در استقلال به این تیم برگشته بود در 5 بازی اول روی همه گلهای خورده مقصر بود و یا به نوعی شرایط را برای گل خوردن تیم فراهم کرد. او سپس با جراحی دوباره کتف مواجه شد و بعد هم در بازگشت به شرایط خوب نتوانست جای ثابتش را از سیدمجید حسینی و روزبه چشمی پس بگیرد.

* ابراهیمی و صعود!

روزی که تیم ملی با ازبکستان دیدار داشت و در نهایت توانست جواز راهیابی به جام جهانی به عنوان دومین تیم را به دست بیاورد امید ابرهیمی با مصدومیت شکم دست و پنجه نرم میکرد. روزی که قطعاً برای همه ملیپوشان خاطرهساز شد اما ابراهیمی در آن شب مهم در زمین و کنار تیم ملی نبود!

* داریوش ناکام!

داریوش شجاعیان تا قبل از اینکه به استقلال بیاید به اردوی تیم ملی دعوت میشد. او که با انتخاب استقلال میخواست بیش از تبریز به تیم ملی نزدیک باشد با نتایج بد تیم باشگاهی جدیدش رفته رفته از تیم ملی دور و دورتر شد و به کل از یاد کیروش رفت! ناکامی و بدشانسی از این بیشتر؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی