نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هومن افاضلی سرمربی نفت تهران گفت: علیپور موفق‌ترین بازیكن سال 96 بود.

افاضلی: استقلال از لحاظ بازیكن بهتر از پرسپولیس است

به گزارش خبر ورزشی، هومن افاضلی بعد از حضور در نفت تهران توانست نتایج خوبی با این تیم بگیرد و حالا او تیمش را در تعطیلات نوروز برای بازی با استقلال آماده خواهد كرد.

  *تیم شما در منطقه خطر قرار دارد، فكر میكنید نفت در نهایت از سقوط نجات پیدا كند؟ تردید نداشته باشید كه نفت سقوط نخواهد كرد و ما اصلاً به پایین جدول نگاه نمیكنیم. ما بازی به بازی جلو میرویم و حالا تمركزمان روی بازی با استقلال است. ما به تیمهای بالایی نگاه میكنیم تا اینكه چطور بتوانیم از آنها عبور كنیم.
  * آیا م یتوانید از استقلال امتیاز بگیرید؟ استقلال جزو تیمهای بزرگ آسیاست كه هواداران زیادی دارد و یكی از دو قطب فوتبال ایران محسوب میشود. استقلال و هوادارانش سهم مهمی در جذابیت و زیبایی فوتبال ایران دارند و شفر هم از زمانی كه به این تیم آمد تأثیر مثبتی در این تیم داشت. استقلال بدون تردید از لحاظ بازیكن و كیفیت فنی نفراتش، بهترین تیم ایران است، حتی بهتر از پرسپولیس. همه این حرفها را زدم كه بگویم كار ما خیلی سخت است.
*نگفتید كه میتوانید از استقلال امتیاز بگیرید؟ به هر حال تیم ما هم كیفیت خودش را دارد و تنها عاملی كه باعث میشود دست خالی از زمین بیرون بیاییم، خودمان هستیم. بازیكنان، كادر فنی و مسئولان باشگاه باید وظایف خودشان را به نحو احسن انجام دهند تا آماده این دیدار شویم.
*سال 96 برای شما چطور بود؟ هم خوب بود و هم سخت. من در 6 ماه ابتدایی از كار دور بودم ولی بعداً به صبا رفتم و چیزهایی كه به من گفته شده بود انجام نشد. در این 16 سال كه مربیگری میكنم سختترین دوران را در صبا پشتسر گذاشتم. وقتی به نفت آمدم شرایط این تیم هم مثل صبا بود ولی با این تفاوت كه مدیران نفت ما را یاری كردند تا شرایط را تغیر بدهیم و امیدوارم این حمایت ادامه داشته باشد.

*بهترین بازیكن ایران در سال 96 چه كسی بود؟ نمیدانم بهترین بازیكن چه كسی بود ولی میتوانم بگویم كه علی علیپور بیشترین رشد را در فوتبال ایران داشت. او توانست جای طارمی را پر كند و الان هم آقای گل است. من او را موفقترین بازیكن ایران میدانم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی