۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حُسن تیم برانکو این است که متکی به یک بازیکن نیست و برای همین است که جای خالی کسی احساس نمی‌شود.

به گزارش خبرورزشی، پایان رافت در خصوص بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و السد اظهارداشت: به نظرم برای هر دو تیم بازی سختی است. السد یک تیم حرفه‌ای با بازیکنان حرفه‌ای است که مطمئنا خود را آماده بازی فردا کرده‌اند.
وی افزود: السدی‌ها از روزی که بازی رفت را واگذار کردند در حال تمرین و تلاش هستند تا خود را برای این بازی آماده کنند و قطعا فردا با تمام قوا ظاهر می‌شوند. پرسپولیس هم شرایط خوبی دارد و هواداران هم باید در آزادی برای حریف جهنم درست کنند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حساسیت این بازی به شدت زیاد بوده و پرسپولیسی‌ها نباید فکر کنند که به فینال صعود کرده‌اند. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است در بازی فردا رخ دهد. فوتبال بازی لحظه‌ها است و نباید در آن اشتباه کرد، ولی امیدواریم این لحظات به سود پرسپولیس باشد و آن‌ها به سلامت راهی فینال شوند.
رافت در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس تا الان هم به این مرحله رسیده به دلیل کار تیمی آن‌ها بوده و این تیم ستاره مشخصی ندارد و همه ستاره هستند. حُسن تیم برانکو این است که متکی به یک بازیکن نیست و برای همین است که جای خالی کسی احساس نمی‌شود. پرسپولیس در حال حاضر فرصت خوبی برای صعود به فینال و حتی قهرمانی دارد و نباید آن را از دست بدهد. به نظرم اگر پرسپولیس بتواند به فینال برسد کار راحت‌تری در فینال خواهد داشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی