معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش گفت: در دیداری که با رهبر انقلاب داشتیم ایشان نسبت به افت والیبال تذکر دادند و تاکید کردند که باید حواسمان به این رشته باشد.

به گزارش خبرورزشی، مجمع سالیانه فدراسیون والیبال امروز سه شنبه با حضور افشین داوری، سرپرست فدراسیون، محمدرضا داورزنی، معاونت ورزش قهرمانی و رییس مجمع، شروین اسبقیان، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک و سایر روسای هیات‌های استانی در هتل المپیک تهران برگزار شد.
داوری درباره برگزاری سریع مجمع گفت: به دلیل اینکه مجمع ۹۶ مصوبه نگرفته است و همچنین طبق روند خودم که به عنوان سرپرست حاضر می‌شوم وظایف را انجام می‌دهم.
پس از صحبت‌های داوری، حسابرس فدراسیون گزارش مالی را ارائه داد. پس از صحبت‌های حسابرس، داورزنی از خزانه دار خواست تا گزارش ارایه دهد که خزانه دار اعلام کرد، چون کم‌تر از یک ماه آمده است گزارشی برای ارایه ندارد و فقط عنوان کرد والیبال طلب‌ها یی از شرکت‌های ۳۰۶۰ و ۳۰۹۰ دارد و طلبی که از ۳۰۹۰ دارند به نوعی گیر پرسپولیس و استقلال است.
داورزنی هم ادامه داد: والیبال نزدیک به ۲ میلیارد از ۳۰۹۰ و ۵-۶ میلیارد از ۳۰۶۰ طلب دارد که باید وصول شود. تلاش کنید با برگزاری جلساتی اگر شد با کدخدامنشی طلب‌ها را بگیرید در غیر این صورت با دعوا این کار کنید. مثل سر گردنه است که پول والیبال را گرفته اند و نمی‌دهند.
پس از ارائه گزارش‌های مالی و قبل از رای گیری تایید گزارش مالی، رئیس هیات مازندران اعلام کرد: در هر مجمعی ما تنها تعدادی اعداد و ارقام از زبان حسابرس، خزانه دار و بازرس می‌شنویم و چیزی متوجه نمی‌شویم. خواهش می‌کنم برای سال آینده پیش از آغاز مجمع گزارشی در اختیار کارشناسان و هیات‌ها قرار گیرد. وگرنه در نهایت ما باید با بالا بردن دست رای به عملکرد مثبت دهیم. نکته دیگر درباره کمک ۲ میلیاردی به هیات‌ها بود که حداقل در مازندران ما بودجه‌ای ندیدیم در واقع این کمک‌ها را به صورت نقدی ندیدیم.
در ادامه مجمع محمدرضا داورزنی، رئیس مجمع گفت: در دیدار اخیر که مدال آوران جاکارتا با رهبر انقلاب داشتیم فردای بازی رقابت‌های قهرمانی جهان با آمریکا بود و به همین دلیل تیم والیبال نبود. ورزشکاران صحبت کردند و رهبر نکات مهمی را فرمودند. در پایان این دیدار رهبر انقلاب به بنده اشاره کردند و فرمودند که حواستان به والیبال باشد. ایشان تاکید داشتند که والیبال چند سالی است افت کرده است. بنده هم به رهبر عرض کردم این تیم جوان است و چند تیم زیر ۲۰سال داریم و ما برای آینده مهیا می‌شویم. خواستم بگویم نتایج والیبال برای رهبر و مردم مهم است.
او ادامه داد: زحمات بسیاری برای والیبال کشیده شده و انتظار از والیبال بالاست. نباید اجازه دهیم سم در والیبال رخنه و بحث‌های داخل خانواده والیبال نباید خارج از آن مطرح شود. همه باید کمک کنیم تا عزت و جایگاه و حرمت والیبال را حفظ کنیم. مردم عزیز ما به نوعی به من تذکر می‌دهند که حواستون به والیبال هست! بحثم کلی است و ما موطف هستیم تلاش کنیم والیبال را آرام و به سمت همبستگی و آرامش بیش‌تر ببریم. مسابقات مهمی پیش رو داریم.
داورزنی بیان کرد: تضمینی برای حضور در المپیک نیست و باید برای تحقق آن بجنگیم. هرگونه بحثی که به والیبال آسیب بزند خیانت به والیبال است. اگر ابهامی است پیش بینی آن در قانون است.
داورزنی گفت: پس از فوتبال، والیبال بیشترین نفوذ را در خانواده‌ها دارد بنابرین انتظار داریم همه باهم همکاری کنیم، از جمله با گذشت، بخشش و حفظ حرمت‌ها فضا را فراهم کنیم. چندین بار اخیر شاهرخ شهنازی نیز تذکراتی راجع به اوضاع والیبال داد. از او نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم با کمک وزارت و کمیته ملی المپیک ارامش را برگردانیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین