نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم ملی امید گفت: بازی خیلی خوبی را مقابل اردن انجام دادیم و چه از لحاظ تاکتیکی و سازماندهی و چه از لحاظ تسلط بر بازی تیم برتر بودیم.

کرانچار: بازی مقابل اردن مارا به هدفمان رساند
به گزارش خبرورزشی، زلاتکو کرانچار بعد از تساوی یک -یک تیمش در بازی دوستانه با اردن اظهار داشت: این بازی ما را به هدف‌مان رساند و هر دو طرف یک بازی محکم و خیلی خوب را برگزار کردند. تیمی که در این بازی شانس بیشتری برای گلزنی داشت و بر توپ و میدان مسلط بود ما بودیم و فقط برنده نشدیم. از نحوه بازی و سازماندهی که داشتیم رضایت کامل دارم و در کل بازیکنان خیلی بالغ رفتار کردند. آن‌ها کیفیت بالای خود را نشان دادند و بعد از ۳ برد و دو تساوی در یک مسیر خوبی قرار گرفتیم و از هر لحاظ مستحق صعود به مرحله دوم انتخابی المپیک هستیم.
وی در مورد تیم اردن نیز یادآور شد: اردن در سطح نیمه دوم بازی با سوریه ظاهر شد. البته آن‌ها به لحاظ فردی تیمی بهتر از سوریه نشان دادند. ما در این مسابقه سعی کردیم به آنچه می‌خواهیم برسیم و از حریف‌مان بسیار بهتر و سرحال‌تر بودیم. فقط شانس با ما یار نبود که از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده کنیم. کاملا بر بازی تسلط داشتیم و از نظر سازماندهی هم تیم برتر میدان بودیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی