تیم گلبال پیشکسوتان همدان نایب‌قهرمان کشور شد

به گزارش خبرورزشی ، سمیه سهیلی با اشاره به نایب‌قهرمانی تیم پیشکسوتان گلبال همدان در مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور گلبال در رده سنی پیشکسوتان در شهر بابلسر برگزار شد که تیم همدان در دیدار نخست خود با نتیجه ۱۶ بر ۴ از سد تیم کردستان گذشت.

وی افزود: گلبالیست‌های همدان در بازی دوم با نتیجه ۱۳ بر ۸ تیم فارس را شکست دادند و در دیدار سوم نیز با نتیجه ۸ بر ۳ تیم گیلان را از پیش رو برداشتند تا برای حریفان خود خط و نشان بکشد.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان با اشاره به سیر نایب‌قهرمانی تیم همدان گفت: در سایر دیدار‌ها گلبالیست‌های خوب همدانی تیم‌های کرمان، کهگیلویه‌وبویراحمد و یزد را شکست دادند تا به دیدار فینال این رقابت‌ها راه پیدا کنند.

سهیلی خاطرنشان کرد: در دیدار فینال تیم همدان به مصاف گلبالیست‌های توابع تهران رفت که در یک دیدار سنگین و نزدیک با نتیجه ۷ بر ۶ بازی را به حریف خود واگذار کرد تا عنوان نایب‌قهرمانی این مسابقات را کسب کند.

وی با اشاره به فعالیت هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان در چند رشته ورزشی بیان کرد: این هیئت در حال حاضر در چند رشته ورزشی ازجمله دوومیدانی، شنا، پاورلیفتینگ و پرسه سینه، شطرنج و گل‌بال فعالیت می‌کند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان عنوان کرد: هیئت‌های ورزشی دیگر چون تک‌رشته‌ای هستند هزینه‌های پایین‌تری دارند، اما ما چون در چند رشته فعالیت داریم و هرکدام از این رشته‌ها اعزام‌های مختلفی به مسابقات قهرمانی کشور و لیگ دارند ازنظر مالی با محدودیت‌های زیادی رو به رو هستیم.

سهیلی با اشاره به فعالیت شهرستان‌های استان همدان گفت: در حال حاضر ملایر، بهار و کبودرآهنگ از شهرستان‌های فعال هستند.

وی یادآور شد: به‌زودی شهرستان‌های نهاوند، فامنین و کبودرآهنگ را نیز فعال می‌کنیم تا از پتانسیل شهرستان‌های استان نیز استفاده کرده باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی