نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است تیم برانکو کار راحتی در جام حذفی پیش رو ندارد چراکه باید به مصاف یحیی گل‌محمدی برود که متخصص این جام است.

اسدی: پرسپولیس نیاز به زمان دارد

به گزارش خبرورزشی، با ابراهیم اسدی بازیکن اسبق پرسپولیس که سابقه زدن گل قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر را دارد، در مورد عملکرد پرسپولیس و بازی پیش رو در جام حذفی گفتگو کردیم که در ادامه می‌خوانید.
بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان چطور بود؟
پرسپولیس نیاز به این برد داشت تا از کورس قهرمانی عقب نماند و برد خوبی از لحاظ روحی و روانی برای بازیکنان بود. این برد باعث شد دلخوری هواداران از فدراسیون هم کمتر شود.
 آیا پرسپولیس نسبت به نیم‌فصل اول افت کرده است؟
بازیکنان فشار بدنی بیش از حدی در نیم‌فصل تحمل کردند و این تیم زمان می‌خواهد تا بدن بازیکنان به حالت اصلی‌اش بازگردد. سبک مربیان کروات همراه با تمرینات سنگین است و من هم در گذشته تجربه چنین شرایطی را داشته‌ام.
 بازیکنان جدید پرسپولیس را چطور دیدید؟
بازیکنان جدید نیاز به زمان و فرصت بیشتری دارند تا کم‌کم خود را با شرایط تیم وفق بدهند.
ترابی خرید خوبی برای پرسپولیس بوده است؟
ترابی تازه به تیم اضافه شده و با دیگر بازیکنان هماهنگ نیست و قطعاً در ادامه فصل بازی‌های بهتری از ترابی شاهد خواهیم بود.
بازی حذفی مقابل پدیده را چطور می‌بینید؟
پرسپولیس کار راحتی پیش رو ندارد و باید به مصاف یحیی گل‌محمدی برود که متخصص جام حذفی است. اما با این وجود پرسپولیس میزبان است و شانس بیشتری برای برد دارد.
 عدم قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی طی سال‌های اخیر می‌تواند تیم را تحت فشار روحی قرار دهد؟
اگر نظر من را بخواهید جام حذفی اهمیت چندانی ندارد و پرسپولیس باید تمرکزش روی لیگ برتر باشد. برانکو بهتر است بازیکنان اصلی‌اش را استراحت دهد و بیشتر از جوانان استفاده کند. با این حال فکر می‌کنم برانکو ریسک نکند و با تیم اصلی به میدان برود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی