سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مرحله یک چهارم جام حذفی جام در دست پدیده بود اگر پرسپولیس را می‌برد.

پدیده، فینال را به پرسپولیس باخت
ب ه گزارش خبرورزشی، برانکو بعد از پیروزی مقابل پدیده در جام حذفی و رسیدن به نیمه‌نهایی در نشست خبری گفت: بازی سرد بود برای ما و شما، اما قلب ما بعد از برد گرم شد.
* بعد از بار سوم، بالاخره در پنالتی‌ها پیروز شدیم
وی ادامه داد: برای پنالتی زدن باید بازیکنان تمرکزشان را حفظ می‌کردند و پنالتی می‌زدند و این اتفاق افتاد. از هواداران تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ما اعتماد داشتند و تشویق مان کردند. بعد از سومین مرتبه در پنالتی‌ها به نیمه نهایی صعود کردیم. مستحق برد بودیم و تیم بهتر بودیم. از نظر آماری هم برتر از تیم پدیده بودیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.
* متاسفم که پدیده را دست‌کم می‌گیرید
برانکو در مورد اینکه پرسپولیس مثل فصل گذشته نیست و بی نظم فوتبال بازی می‌کند گفت: همیشه می‌توانیم بحث کنیم که می‌توان بهتر بود یا نه؛ متاسفم که شما تیمی مثل پدیده را دست‌کم گرفتید. در جلسه قبل از بازی به بازیکنانم گفتم من تجربه بازی‌های دیگر هم دارم، این یک بازی بزرگ بود. پدیده شاید اسم شاخصی نداشته باشد، اما تیمی بسیار سازماندهی شده است و خیلی خوب بازی می‌کند و بازی مقابل این تیم بسیار سخت است. در جدول لیگ هم نشان می‌دهد که چه کیفیتی این تیم دارد.
*جام در دست پدیده بود اگر پرسپولیس را می‌برد
سرمربی کروات تاکید کرد: در کنار استقلال، سپاهان، تراکتور سازی تیم پدیده هم یکی از مهم‌ترین کاندید‌های قهرمانی است، اما درست است که باید مدام تلاش کنیم که بهتر شویم و بهبود ببخشیم. ما در همه بازی‌ها بهتر از حریفان بوده‌ایم. تیم خوبی هستیم و بعداز ۱۲ روز سومین بازی خودمان را انجام دادیم. پدیده خیلی روی این بازی حساب کرده بودند، زیرا در صورت برد پدیده، تیم سپاهان باید به مشهد می‌رفت و حساب می‌کردند اگر پرسپولیس را رد می‌کردند جام دستشان بود. بخاطر بازیکنانم و هواداران خوشحالم.
* در مورد بازیکن حرف نمی‌زنم، صحبتم درباره تیم است
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه از بازی بودیمیر راضی خواهیدبود یا نه اظهار داشت: تا به حال متوجه شده باشید خیلی کم و حتی می‌توانم بگویم هرگز در مورد اسم بازیکنان در نشست خبری حرف نمی‌زنم؛ چه خوب بازی کرده باشند چه بد. در صدر برنامه هایم تیم را می‌گذارم. تیم از همه مهم‌تر است. دیروز هم گفتم ۵-۶ بازیکن جدید داریم که آن‌ها باید خودشان را تطبیق بدهند با تیم که برای این کار نیاز به زمان دارند. همه بازیکنانی که در نیم فصل اضافه شدند. طبیعی است که می‌خواهیم هماهنگی این بازیکنان با تیم سریع‌تر انجام شود، اما در فوتبال و ورزش هیچ چیز یک بار انجام نمی‌شود. آنچه مهم است اینکه از همه رقبایمان برتر بودیم و تیم هم هم قطعا نوسان خواهد داشت. خوشحالم که خیلی‌ها عادت کرده اند که باید بازی‌ها را راحت ببریم.
* برای استراحت بیشتر باید یک ترکیب تازه پیدا کنیم
برانکو در مورد اینکه با فشرده شدن بازی‌ها وضعیت پرسپولیس چگونه خواهد شد در ادامه مسابقات گفت: بابت کادر بازیکنانی که داریم خوشحالم. باید این برنامه فشرده را مدیریت کنیم و بازیکنانی داریم که از دقیقه اول می‌توانند بازی کنند. نادری را دیدید که به جای کاپیتان وارد زمین شد و با تیم هم هماهنگ بود. ملی پوشان هم یک ماه از تیم دور بودند. بشار رسن هم همین طور برنامه آماده سازی آن‌ها با باشگاه متفاوت بود و برنامه‌های روحی و روانی شان هم فرق داشت. باید ترکیبی پیدا کنیم که به بازیکنان هم استراحت بدهیم و هم بتوانند همه بازی کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین