نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: انگیزه‌های زیادی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا و درخشش در آن دارم.

به گزارش خبرورزشی ، مهدی شیری یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان بود و تأثیر زیادی روی کسب این برد و شروع حملات از سمت راست خط دفاع تیمش داشت. این بازیکن کم‌کم در ترکیب پرسپولیس به شرایط مطلوبی رسیده و می‌تواند جای خالی صادق محرمی و حسین ماهینی را پر کند. حداقل برانکو این انتظار را دارد که شیری در دفاع راست، بهترین عملکردش در آسیا را نیز به نمایش بگذارد.
این بازیکن در مورد شرایط پرسپولیس گفت: «وقتی یک بازی را می‌بریم، همه بازیکنان در این برد سهیم هستند. خوشحالم که بعد از بازی با صنعت نفت آبادان توانستم نمره فنی خوبی دریافت کنم و امیدوارم کادر فنی و هواداران هم از عملکردم راضی باشند. به این برد، احتیاج مبرمی داشتیم، چون در کورس قهرمانی قرار داریم و با هر اشتباه، ممکن است شرایط‌مان سخت شود ولی این ۳ امتیاز را گرفتیم تا نسبت به آینده، امیدوار بمانیم.»
این بازیکن اضافه کرد: «بازی در پرسپولیس مهم‌ترین اتفاق زندگی حرفه‌ای من بود. تلاش می‌کنم هر هفته، بیشتر با سایر بازیکنان هماهنگ شوم و نمایش بهتری از خود نشان بدهم. برانکو همه حریفان را آنالیز می‌کند و بهترین شیوه پیروزی را به ما می‌گوید. مثلاً در همین بازی روز پنجشنبه، او گفته بود چطور باید به صنعت نفت ضربه بزنیم و دقیقاً از همان راه، به گل رسیدیم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم ولی سه امتیاز مهم بود که به چنگ آوردیم.»
شیری در خصوص دیدار با پاختاکور ازبکستان افزود: «من انگیزه‌های زیادی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا دارم و یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از حضور در پرسپولیس برایم اهمیت داشت، درخشش در این رقابت‌ها بود. مطمئن باشید تک‌تک بازیکنان همین روحیه را دارند و با همین طرز تفکر وارد زمین می‌شوند تا مقابل پاختاکور، یک برد شیرین دیگر به دست بیاوریم و از همین بازی اول، انگیزه‌های‌مان برای رسیدن به یک رتبه خوب در آسیا را نشان بدهیم.»
او در نهایت گفت: «امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم در دیدار با پاختاکور، یک برد مطمئن به دست بیاوریم و از حالا، آماده سایر بازی‌ها شویم. گروه‌مان سخت است ولی با اتحادی که در تیم وجود دارد، می‌توانیم صعود راحتی به دور بعدی داشته باشیم.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی