دیدار تیم‌های نساجی مازندران و پرسپولیس با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

به گزارش   خبرورزشی ، تیم‌های نساجی مازندارن و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16 امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت (اینجا ببینید) . محمد مهدی نظری در دقیقه 21 برای نساجی و سروش رفیعی در دقیقه 63 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

ترکیب نساجی: محمدامین رضایی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، محمدمهدی نظری (2+90 - علی شجاعی)، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، سیدمحمد میری (69 - علی‌اصغر عاشوری)، آرفنگ دافه (58 - رحمان جعفری)، جورجی ولسیانی، سجاد آشوری و لاشا توتادزه.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، مهدی شیری، سروش رفیعی، احمد نوراللهی، بشار رسن (46 - مهدی ترابی)، مهدی شریفی (70 - کمال کامیابی‌نیا)، سعید کریمی (59 - ماریو بودیمیر) و علی علیپور.

داور: علیرضا فغانی

تساوی پرسپولیس در قائمشهر با ادامه صدرنشینی

نیمه اول
دقیقه 6:
توپ ارسالی روی دروازه پرسپولیس می‌توانست تبدیل به موقعیت خطرناکی برای نساجی شود، اما شجاع خلیل‌زاده با ضربه سر این توپ را دفع کرد.

دقیقه 6: حمله سریع پرسپولیسی‌ها با ارسال توپ از سمت چپ همراه شد که دو مهاجم این تیم نتوانستند به توپ ضربه بزنند. ارسال توپ از سمت راست هم دور شد تا محمد نادری از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کند که شوت او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 7: ارسال کرنر توسط سروش رفیعی می‌توانست برای نساجی خطرساز شود، اما توپ توسط مدافعان برگشت داده شد و شوت نوراللهی از پشت محوطه جریمه هم از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه 12: سعید کریمی در محوطه جریمه نساجی صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او با پای محمدامین رضایی به کرنر رفت تا این موقعیت هم از دست برود.

دقیقه 17: این بار نوبت به بشار رسن رسید تا شانس خود را برای گلزنی امتحان کند که بازهم دروازه‌بان نساجی مانع از انجام این کار شد.

دقیقه 21: ارسال فرشاد فرجی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر محمدمهدی نظری تبدیل به گل شد.

دقیقه 24: بار دیگر ارسالی روی دروازه پرسپولیس می‌توانست منجر به موقعیت خطرناکی برای این تیم تبدیل شود که توپ از مقابل مهاجمان نساجی عبور کرد.

دقیقه 30: محمدامین رضایی این بار با اشتباهی که انجام داد، موقعت خوبی برای گلزنی علی علیپور فراهم کرد، اما مهاجم پرسپولیس نتوانست دروازه تقریباً خالی نساجی را باز کند و توپ او به کنار دروازه رفت.

دقیقه 31: سروش رفیعی شوتی را به سمت چارچوب دروازه نساجی شلیک کرد که توپ پس از برخورد به دست ولسیانی دفع شد. بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند، اما فغانی دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 33: ارسال روی دروازه پرسپولیس به محمدمهدی نظری رسید که ضربه این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه 44: این بار نوبت به احمد نوراللهی رسید تا با شوت خود شانسش را برای گلزنی امتحان کند، اما بازهم ضربه پرسپولیسی‌ها راهی جز اوت نداشت.

تساوی پرسپولیس در قائمشهر با ادامه صدرنشینی

نیمه دوم
دقیقه 48:
علی علیپور در محوطه جریمه نساجی می‌توانست دروازه این تیم را باز کند، اما ضربه او توسط محمدامین رضایی دفع شد.

دقیقه 48: ارسال مهدی ترابی به محوطه جریمه نساجی این بار ضربه مهدی شریفی را به دنبال داشت که بازهم دروازه‌بان نساجی مانع باز شدن دروازه‌اش شد.

دقیقه 54: مهدی ترابی با ارسال خطرناکی روی دروازه نساجی، سعید کریمی را در موقعیت گلزنی قرار داد که این بازیکن نتوانست از این موقعیت استفاده کند. در رفت و برگشت توپ به علی علیپور و بازهم به سعید کریمی رسید که مهاجم جوان پرسپولیسی‌ها بازهم موفق به استفاده از موقعیت خود نشد.

دقیقه 54: محمد میری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 59: کارت زرد فغانی این بار به علی علیپور نشان داده شد.

دقیقه 63: سروش رفیعی روی پاس عرضی علی علیپور موفق شد دروازه نساجی را باز کند.

دقیقه 77: محمد آبشک از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 78: مهدی ترابی روی ضدحمله تند و تیزی وارد محوطه جریمه شد و پس از برخورد با احمد عبدالله‌زاده و به‌هم خوردن تعادلش، موقعیت خود را از دست داد. هرچند پرسپولیسی‌ها معتقد به خطای پنالتی بودند، اما فغانی خطای ترابی را اعلام کرد.

تساوی پرسپولیس در قائمشهر با ادامه صدرنشینی

دقیقه 79: کمال کامیابی‌نیا با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 80: مارکو، مربی بدنساز پرسپولیس به دلیل اعتراض به داوری در کنار زمین، توسط فغانی اخراج شد.

دقیقه 4+90: علیرضا فغانی با کارت زرد خود سروش رفیعی را هم جریمه کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین