نظرات: ۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیر تیم ملی فوتبال امید روز گذشته با حضور در مجموعه اسپایر تماشاگر دیدار تیم‌های امید فوتبال عراق و قطر بود.

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی مدیر تیم امید با توجه به برگزاری بازی تدارکاتی تیم امید عراق برابر قطر به دوحه سفر کرد و شب گذشته در مجموعه اسپایر تماشاگر پیروزی یک گله عراقی‌ها مقابل قطر بود.
استیلی در این خصوص گفت: با توجه به حساسیت مسابقات پیش رو و ضرورت بررسی آخرین وضعیت حریفان که البته از ماه‌های گذشته توسط تیم آنالیز ما آغاز شده برای تماشای این مسابقه به دوحه آمدم. البته شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته شده بود که بازی پشت در‌های بسته برگزار شود، اما خوشبختانه به هر شکل ممکن توانستیم وارد مجموعه اسپایر شویم و بازی را تماشا کردیم که مسابقه بسیار خوبی بود.
مدیر تیم امید در پایان اظهار داشت: ما هم ماه گذشته در اردوی قطر برابر تیم میزبان پیروز شدیم و عراقی‌ها هم در این بازی موفق شدند قطر را مغلوب کنند. البته خوشبختانه کادر ما شناخت خوبی از تیم عراق دارد چرا که قبلا دو بازی تدارکاتی برابر آن‌ها انجام داده ایم، با این وجود لازم بود که آخرین شرایط و تغییرات این تیم را از نزدیک بررسی کنیم. تیم آنالیز ما همچنان با دقت اطلاعات و برنامه‌های حریفان را در فرصت کوتاه باقیمانده مورد ارزیابی قرار می‌دهد تا با شناخت مناسب وارد مسابقات شویم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها