نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی پاختاکور گفت:‌ در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم، اما پرسپولیس تیم بهتری بود. در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و در نهایت به گل رسیدیم.

آرولادزه: درباره صحبت های برانکو نظری ندارم
به گزارش خبرورزشی، شوتا آرولادزه سرمربی تیم پاختاکور پس از بازی مقابل پرسپولیس، گفت: در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشتیم. به دنبال برد‌های خوبی بودیم. اینجا میدان بزرگی برای بازیکنان است. تیم ما فوتبال خیلی خوبی ارائه داد. موقعیت‌های خوبی ایجاد کرد، اما بازی خیلی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. هواداران در طول بازی انرژی خیلی خوبی به ما دادند و امیدوارم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند و به ما کمک کنند.
وی در ادامه گفت:‌بازی برای ما خیلی سخت بود. من روز گذشته گفتم پرسپولیس قدرتمندترین تیم گروه ماست. همیشه خوب است و حمله تیمی خوبی دارد. در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم، اما پرسپولیس تیم بهتری بود، اما در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم، چند موقعیت گل ایجاد کردیم و در نهایت به گل رسیدیم. به خاطر عملکرد خیلی خوب در نیمه دوم برد ارزشمندی به دست آوردیم. من از هوادارانمان تشکر می‌کنم و این پیروزی تقدیم به آن‌ها است.
آرولادزه در مورد گل زنی سرگیف گفت: او یکی از بهترین گل‌های زندگیش را زد. سرگی معمولا گل‌های خوب و حساسی را در لیگ و لیگ قهرمانان زده است. به او گفتم که فوتبال خودت را بازی کن و گل بزن. این وظیفه اوست که به خوبی آن را انجام داد.
سرمربی پاختاکوردر مورد صحبت‌های برانکو که گفته بود داور در بازی تاثیر گذار بود گفت: من نمی‌توانم راجع به صحبت‌های سرمربی حریف چیزی بگویم. من هم شاید با برخی تصمیمات داور موافق نباشم، اما نمی‌خواهم اینجا در مورد آن صحبت کنم.
وی در مورد مصدومیت بازیکن این تیم و عوض شدن روند بازی گفت: این برای ما قابل انتظار نبود که یک بازیکنمان را به این زودی از دست بدهیم، اما ما تنها ۱۱ بازیکن نداریم. ما بیش از ۲۰ بازیکن داریم و بازیکن جایگزین هم مطمئنا آمادگی خوبی دارد و در سطح بالایی است. این بازی اولین بازی او در لیگ قهرمانان بود و به خاطر همین تلاش کرد بهترین عملکردش را داشته باشد.
آرولادزه در مورد نوع بازی پاختاکور اضافه کرد: این برنامه ما بود که در بازی آن را به خوبی اجرا کردیم. برای بازی دفاعی اصلا برنامه‌ای نداشتیم و نمی‌خواستیم دفاعی بازی کنیم، اما بازی سختی بود و شرایط خاص خودش را داشت. بازی هجومی و منطقی سعی کردیم ارائه بدیم و هرگز به بازی دفاعی فکر نکردیم.
وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد وقتی بازیکن جوان را وارد زمین کرد، پاختاکور ۱۰ نفره شد، گفت: من اصلا چنین فکری نمی‌کنم، چون بازیکن جوان ما عملکرد خیلی خوبی داشت.
سرمربی ازبک‌ها در مورد مصدومیت‌های بازیکنان پاختاکور گفت: مصدومیت بازیکن برای هیچ مربی اتفاق خوبی نیست. امیدوارم بازیکنان مصدوم ما خیلی زود به تمرینات برگردند و بتوانیم در بازی‌های آینده از آن‌ها استفاده کنیم. در مورد بازیکنان مصدوم شرایط را بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود. تا فردا صبر می‌کنیم تا معاینات لازم انجام شود. وقتی مجبوریم هر ۴-۵ روز یکبار بازی کنیم چنین اتفاقی رخ می‌دهد. ما در چند جام بازی میکنیم؛ و بازی‌های سنگینی در لیگ قهرمانان داریم. در این شرایط هر ۴ روز یکبار بازی می‌کنیم. بازی‌های سنگین در این شرایط ممکن است برای شما مشکل ساز شود. من امیدوارم وقتی در چنین شرایطی بازیکنان با تجربه ما چنین مشکلاتی برایشان پیش می‌آید، بازیکنان جوان ما بتوانند کمک کنند.
آرولادزه در مورد بازی بعدی با الاهلی گفت: این بازی در عربستان خیلی سخت است. ما مشکل بزرگی داریم. وقتی در گرما بازی می‌کنیم باید سبک بازی را عوض کنیم. باید کنترل تنفسی را داشته باشیم و خودمان را با ریتم بازی تطبیق بدهیم. تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکردمان را داشته باشیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی