نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جانشین شاهرخ شهنازی در هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن مشخص شد.

به گزارش خبرورزشی، به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن در جلسه هیئت مدیره که در فضایی صمیمانه برگزار شد با رأی اعضای هیئت مدیره، محمد علی عباسی به‌عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن انتخاب و از خدمات شاهرخ شهنازی در طول تصدی ریاست هیئت مدیره تشکر و قدردانی شد.
همچنین در این جلسه پیمان صداقت‌نیا به‌عنوان نایب‌رئیس، احمد جمشیدی به‌عنوان سخنگو و محمد مختاری معاون مالی و اداری باشگاه به‌عنوان دبیر هیئت مدیره انتخاب و از خدمات خانم رحیمی دبیر سابق هیئت مدیره تشکر و قدردانی شد.
در ادامه این جلسه که با حضور سعید آذری مدیرعامل باشگاه برگزار شد ضمن قدردانی از نتایج خوب و شایسته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان، عملکرد تیم در مسابقه با تیم الزوراء عراق و شرایط میزبانی تیم عراقی بررسی و در خصوص مسابقه آینده تیم فوتبال ذوب‌آهن با تیم النصر عربستان تصمیماتی اتخاذ شد.
دیگر مواردی که در این جلسه ۳ ساعته مورد بررسی قرارگرفت بودجه سال آینده باشگاه بود. محمد علی عباسی، سعید آذری، اصغر برشان، پیمان صداقت‌نیا و جواد محمدی در جلسه حضور داشتند و احمد جمشیدی به‌دلیل حضور در مراسم شهید مهدی جمشیدی در جلسه حضور نداشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی