مدافع استقلال گفت: بازیکنان استقلال کمترین پول دریافتی را در میان مدعیان دریافت کرده بودند و زمانی پول به حساب آنها واریز شد که کار از کار گذشته بود.

پژمان منتظری: کار به جایی رسید که فرهاد مجیدی هم حرفی نداشت

به گزارش   خبرورزشی ، پژمان منتظری بعد از برتری تیم فوتبال استقلال مقابل سپیدرود در خصوص اعتصاب بازیکنان استقلال در روز خداحافظی خسرو حیدری، عنوان کرد: خسرو حیدری یکی از بازیکنان وفادار باشگاه استقلال است که همیشه مسئولیت پذیر بوده و با تمام وجود برای تیم بازی می‌کرد. روزی که خبر خداحافظی خسرو حیدری را شنیدم دلم گرفت و نمی‌دانستم باید چه کار کنم، اما باید امروز به او تبریک بگویم که با شجاعت تصمیم به خداحافظی از فوتبال را گرفت. این افتخار نصیب هر بازیکنی نمی‌شود که جلوی هواداران استقلال از فوتبال خداحافظی کند. برای خسرو خیلی خوشحالم و امیدوارم به زودی شاهد بازگشت او در عرصه‌های دیگر به فوتبال باشم.

وی ادامه داد: بابت اتفاقات امروز شرمنده و ناراحت هستیم، اما موضوع اعتصاب بحثی بود که یک ماه است در میان بازیکنان استقلال مطرح شده و خیلی مواقع به خاطر شرایط تیم این اتفاق به وقوع نپیوست؛ حتی این موضوع در روز‌های اخیر باعث اختلافاتی بین بازیکنان شده بود و شاید عده‌ای از بازیکنان تصور می‌کردند که بازیکنان با تجربه به خاطر مخالفت با اعتصاب روبه‌روی آنها هستند. ما به هیچ عنوان روبه‌روی بازیکنان نبودیم حتی کنارشان قرار داشتیم. در این خصوص نیز تلاش‌های زیادی کردیم و فرهاد مجیدی به خوبی می‌تواند در این خصوص توضیح بدهد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: مسئله اعتصاب بازیکنان تنها بحث مالی نبود، اما موضوعات مالی نیز در آن تاثیر داشت. پولی که امروز به بازیکنان تزریق شد باید 40 روز پیش انجام می‌شد، زمانی که ما شانس قهرمانی را داشتیم و در میان مدعیان قهرمانی رقابت می‌کردیم. بازیکنان استقلال کمترین پول دریافتی را در میان مدعیان دریافت کرده بودند و زمانی نیز پول به حساب آنها واریز شد که دیگر کار از کار گذشته بود. واریزی امروز به هیچ دردی نمی‌خورد و همه چیز از دست رفت و ما تنها شرمنده هواداران شدیم. حرف در این خصوص زیاد است و به نظر من فرهاد مجیدی بهترین شخص برای صحبت در این خصوص است.

منتظری درباره این موضوع که شنیده شده معاون باشگاه استقلال با لحن تهدیدآمیزی از گروه بازیکنان گفته که فلان ساعت در هتل باشند، گفت: نباید این صحبت‌ها در اینجا باز شود، ولی در کل این اتفاق افتاد و بازیکنان دوست نداشتند که رخ دهد. به هر حال باید طرفداران برخی مسائل را بدانند. کار متاسفانه به جایی رسید که فرهاد مجیدی هم دیگر حرفی برای گفتن نداشت. آخر تا چقدر باید مجیدی، من و بزرگترهای تیم ضمانت کنند؟

وی ادامه داد: الان بحث مالی نیست، بلکه بحث احترام است. مگر بازیکن برده مسئولان است؟ اگر پول نیست، بگویند که پول نیست، نه اینکه بگویند فردا واریز می‌شود اما رخ ندهد. من شخصاً از پول فصل گذشته هم طلبکار هستم و برایم زشت است که درباره پول با استقلال حرف بزنم.

مدافع استقلال با اشاره به اینکه موضوع که بازیکنان استقلال طی چهل روز گذشته 2 میلیون، 2 میلیون از یکدیگر قرض می‌گرفتند، گفت: یکسری دشمن استقلال هستند و من از آنها ترسی ندارم و آنها هم «آتو»یی از من ندارند. این افراد دنبال منافع خودشان هستند. حتی طی روزهای گذشته یقه برخی از آنها را گرفتم.

منتظری گفت: چرا استقلال باید در پایان فصل بازیکنانش را از دست بدهد؟ مگر آخر فصل می‌توان بازیکنان را پیدا کرد؟ واقعاً بحث احترام بسیار مهم است و اگر بازیکنی به درد باشگاه نمی‌خورد، بگویند تا برود. تا چه زمانی قرار است استقلال هر سال تغییر کند؟ نباید بازیکنان را جلوی هواداران قرار بدهند.

برچسب‌ها

نظرسنجی

پیش بینی شما از نتیجه دیدار ذوب آهن - پرسپولیس چیست؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

پیش بینی شما از نتیجه دیدار ذوب آهن - پرسپولیس چیست؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __