نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سیداحسان قاضی زاده هاشمی نماینده شهر فریمان و عضو کمیسیون فرهنگی و ورزش مجلس شورای اسلامی روز گذشته دست به افشاگری درباره قرارداد مارک ویلموتس زد.

به گزارش خبرورزشی، قاضی زاده هاشمی گفت: مارک ویلموتس و دستیارانش سالانه ۳ میلیون یورو با فدراسیون قرارداد بسته‌اند. هاشمی همچنین افشا کرد قبل از بازی ایران و عراق، فدراسیون فوتبال ۲ میلیون یورو به این مربی پرداخت کرد. این نماینده مجلس در ادامه حرف‌های خود از غرامت ۲/۵ تا ۳ میلیون یورویی به ویلموتس هم پرده برداشت و گفت او به سادگی قراردادش را فسخ نخواهد کرد.
این اظهارات قاضی زاده هاشمی با واکنش فدراسیون فوتبال همراه شد. آن‌ها قرارداد ۳ میلیون یورویی و همین‌طور غرامت به ویلموتس را تکذیب کردند، ولی در عوض واکنشی به پرداخت ۲ میلیون یورو به مارک ویلموتس در ترکیه نشان ندادند. قاضی زاده هاشمی بعد از خواندن این بیانیه به خبرورزشی می‌گوید: «ابتدا باید بگویم منظور من از قرارداد ۳ میلیون یورویی، تنها قرارداد ویلموتس نبود بلکه شامل دستمزد دستیارانش هم می‌شد. یعنی ۳ میلیون هزینه خارجی‌های کادر فنی برای هر سال است. نکته دیگر این که اگر فدراسیون فوتبال اعتراض دارد، بهتر است متن انگلیسی قرارداد و ترجمه فارسی آن را منتشر کند. منظورم همان قراردادی است که در سفارت ایران در بلژیک به امضای ویلموتس و آقای تاج رسیده است.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها