نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

خبر‌های رسیده و موثق از داخل باشگاه حکایت از آن دارد که بعد از مصاحبه مجیدی علیه مدیریت باشگاه، خلیل‌زاده از فرهاد مجیدی دلخور شد. منتها این دلخوری زیاد دوام نداشت.

به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی پیش از سفر استقلال به امارات برای بازی با الکویت کویت، بیانیه‌ای آتشین منتشر کرد. او علاوه بر اینکه از علی خطیر معاون سابق استقلال انتقاد کرد، به انتقاد از مدیریت باشگاه هم پرداخت. او از این نوشت که محکم می‌گفتند محال است تیم به دبی برود و، اما ناگهان الان می‌گویند خبر خوش! کنایه فرهاد به جمله‌ای بود که خلیل زاده سرپرست باشگاه بعد از جلسه با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا به زبان آورده بود. فرهاد گلایه کرد از اینکه چرا از او نپرسیدند قطر بهتر است یا امارات؟ او از این گفت که یک هفته تمرکز تیمش را به‌هم ریختند و اضافه کرد: «مدام از عزت استقلال حرف زدند، اما نگفتند که آیا عزت استقلال این است که در سه، چهار روز گذشته دربه‌در یک تکه زمین سبز باشد؟ آیا این خفت نیست که تیم من زمین ندارد تمرین کند؟!»

بعد از این حرف‌های فرهاد، علی فتح‌ا... زاده عضو هیئت مدیره استقلال هم در تلویزیون وجود اختلاف را تأیید کرد و گفت: «اختلاف هست ولی نه اینکه دعوا کنند.»

خبر‌های رسیده و موثق از داخل باشگاه حکایت از آن دارد که بعد از این ماجرا، خلیل‌زاده از فرهاد مجیدی دلخور شد. منتها این دلخوری زیاد دوام نداشت. یک فرد آگاه در باشگاه استقلال گفت: «فرهاد از دبی به خلیل زاده زنگ زد و در این‌باره با هم صحبت کردند.» سرپرست باشگاه استقلال به فرهاد گلایه داشت که چرا باید چنین حرف‌هایی درباره او بزند، آن هم درست در شرایطی که با کنفدراسیون درگیر بودند. بعد از حرف‌های مجیدی، انتقادات از خلیل زاده اوج گرفت و حتی هواداران به گلایه از سرپرست باشگاه پرداختند که «یعنی چی پیروزی بزرگ؟ این شکست است!» از سویی آن‌ها اعتقاد داشتند خلیل‌زاده نمی‌خواهد بگذارد مجیدی کارش را کند. این مسئله تبدیل به بحث سرپرست و سرمربی استقلال شد که فرهاد گویا به شکلی از دل سرپرست باشگاه درآورد که به‌خاطر زمین نداشتن و لغو شدن تمرین ناراحت بوده و از سر ناراحتی این واکنش را نشان داده است. فرهاد همچنین ابهامات خلیل زاده را درباره آن بخش از حرف‌هایش که به کنایه از مدیران استقلال درباره حضورش گفته بود، رفع کرده و گفته منظورش او نبوده است.

در این تماس تلفنی دلخوری‌ها رفع شد و گویا فرهاد و خلیل زاده حتی قرار گذاشتند که در فرودگاه امام خمینی (ره) همدیگر را ملاقات کنند.

خلیل‌زاده در استقلال روز‌های سختی را سپری کرده است. مشکلات مالی در این باشگاه بعد از جدایی فتحی به اوج رسید. به ادعای مسئولان باشگاه در حال حاضر بازیکنان ۴۰ درصد از پول خود را گرفته‌اند. پاداش بازیکنان به خاطر برد الکویت هم در فرودگاه به آن‌ها پرداخت شد تا با روحیه بالاتری به مصاف تیم الریان قطر بروند. فعلاً اوضاع در استقلال گل و بلبل است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی