دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده به گزارش خبرورزشی، دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد و با نتیجه تساوی 2 - 2 خاتمه یافت. (اینجا ببینید) برای پرسپولیس علی علیپور (29) و بشار رسن (89) برای پرسپولیس و ارسلان مطهری (24 و 53) برای استقلال را گلزنی کردند.

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری (58 - محمد نادری)، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا (58 - بشار رسن)، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و کریستین اوساگونا (71 - آنتونی استوکس).

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

ترکیب استقلال:  سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، شاهین طاهرخانی، محمد دانشگر، هروویه میلیچ، وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید باقری، مهدی قائدی (76 - آرش رضاوند) و ارسلان مطهری.

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

داور: بیژن حیدری

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

نیمه اول
دقیقه 14:
 اولین موقعیت جدی بازی برای پرسپولیسی‌ها رقم خورد که پاس در عرض وحید امیری به علی علیپور رسید، اما این بازیکن مقابل دروازه استقلال در حالتی که تعادل نداشت، نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند.

دقیقه 24: ارسال خطرناک روی دروازه پرسپولیس دفع محمد انصاری را به دنبال داشت تا مهاجمان استقلال نتوانند از توپ استفاده کنند، اما ضربه او به تیر دروزاه برخورد کرد و برگشت داده شد. روی توپ برگشتی فرشید باقری شوتی به سمت دروازه زد که ارسلان مطهری روی توپ تأثیر گذاشت تا دروازه پرسپولیس باز شود. (اینجا ببینید)

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

دقیقه 26: مهدی قائدی پشت محوطه جریمه پرسپولیس مدافعان این تیم را به هم ریخت، اما شوت او دقت لازم را نداشت و از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 29: پاس اوساگونا به دهانه دروازه استقلال به خوبی به علی علیپور رسید تا این بازیکن با بغل پا دروازه حسینی را باز کند. (اینجا ببینید)

دقیقه 30: علی علیپور با انجام شادی گل مشابه شیخ دیاباته به سمت هواداران این تیم سکوها را متشنج کرد تا داور مسابقه به او کارت زرد نشان بدهد.

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

دقیقه 40: ارسال از سمت راست روی دروازه پرسپولیس به ارسلان مطهری رسید که ضربه سر این بازیکن بی دقت بود و از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45: مهدی قائدی از سمت چپ حرکتی در عرض محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد و شوتی را به سمت دروازه شلیک کرد، اما بیرانوند به خوبی توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید و تن به کرنر داد.

نیمه دوم
دقیقه 53:
مهدی قائدی پس از عبور از کمال کامیابی‌نیا و مهدی شیری پاسی را به دهانه دروازه پرسپولیس ارسال کرد و ارسلان مطهری برای بار دوم دروازه بیرانوند را باز کرد. (اینجا ببینید)

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

دقیقه 55: کریستین اوساگونا از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 64: احمد نوراللهی ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه را به خوبی به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که حسینی در مرحله اول توپ را دفع کرد تا باز توپ در اختیار کنعانی‌زادگان قرار بگیرد. هرچند پرسپولیسی‌ها از توپ برگشتی هم بهره‌ای نبردند تا خطر از روی دروازه استقلال دور شود.

دقیقه 66: فرهاد مجیدی با اعتراض به داور مسابقه با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 74: محمد نادری از سمت چپ به سمت دروازه استقلال حمله کرد و تصمیم گرفت از پشت محوطه جریمه شوتزنی کند که توپ از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 89: بشار رسن توپی را برای آنتونی استوکس ارسال کرد که این بازیکن شوتی نامتعادل را به سمت دروازه زد، اما حسینی توپ او را دفع کرد. روی توپ برگشتی بشار رسن موفق شد دروازه استقلال را باز کند. (اینجا ببینید)

دربی تمام ایرانی، جذاب اما بدون برنده

دقیقه 1+90: وحید امیری پشت محوطه جریمه توسط آرش رضاوند متوقف شد تا موقعیتی خوب نصیب پرسپولیس شود.

دقیقه 2+90: ضربه ایستگاهی را استوکس به سمت دروازه استقلال زد که توپ با فاصله بسیار کم به اوت رفت.

با این تساوی، پرسپولیسِ صدرنشین 41 امتیازی شد و استقلال با یک بازی کمتر و 33 امتیاز در رده سوم جای گرفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی