نظرات: ۰
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اگر مشکلی خاصی پیش نیاید، علی فتح‌الله‌زاده بار دیگر مدیرعامل استقلال خواهد شد.

فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال شد؟ به گزارش خبرورزشی، یکی از موضوعات مهم چند وقت اخیر در باشگاه استقلال انتخاب مدیرعامل باشگاه بوده است. اعضای هیئت مدیره استقلال در جلسات اخیر برای انتخاب علی فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعاملی باشگاه به توافق رسیده اند. در جلسه امشب، اسماعیل خلیل‌زاده و کامران منزوی از علی فتح‌الله‌زاده خواستند تا مدیرعامل استقلال شود. در این جلسه خلیل زاده و منزوی رای به امضای مدیرعاملی استقلال دادند و تنها امضای عبدالرضا موسوی دیگر عضو هیئت مدیره باقی مانده است.

قرار است طی روز‌های آینده این موضوع به تصویب نهایی برسد و اگر مشکلی پیش نیاید فتح‌الله‌زاده بار دیگر مدیرعامل استقلال شود.

فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگویی در این باره اظهار داشت: آقای خلیل‌زاده از من خواست که مدیرعاملی استقلال را بپذیرم که به ایشان گفتم شما کارتان را خوب انجام می‌دهید و بهتر است این راه را ادامه دهید. خلیل زاده اعلام کرد که مشکلات خانوادگی دارد و نمی‌تواند همه وقتش را بگذارد و اصرار کرد که بنده کار‌ها را انجام دهم. هنوز انتخاب بنده نهایی نهایی نشده و تنها سه نفر از اعضای هیئت مدیره به نام‌های خلیل زاده منزوی و خودم امضا کرده ایم و امضای موسوی باقی مانده است. ضمن اینکه زمانی کار تمام می‌شود که جمع تصمیم نهایی را بگیرد.

بیشتر بخوانید: مدیرعامل استقلال انتخاب شد و خلف وعده کرد!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی