۰ نفر
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰

مورینیو درباره بازی با نوریچ گفت: تنها چیزی که نپسندیدم، ضربات پنالتی نام داشت چون کمک خط نگه دار و VAR در خواب بسر می‌بردند.

مورینیو:  VAR خواب بود!

به گزارش خبرورزشی، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل برنلی در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از تلاش برای بهبود روند تیم افت کرده‌اش گفت.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام اظهار داشت: در مورد بازی کردن لوریس پس از تمرین تصمیم گیری می‌کنیم. اگر از من بپرسید آیا انتظار دارم بازی کند، می‌گویم بله اما نمی‌توانم چنین چیزی را تایید کنم.

مورینیو درباره اولویت بندی بازی‌ها افزود: در شرایطی هستیم که فکر می‌کنم اولویت بندی کردن خیلی سخت باشد. پس از بازی با نوریچ یک مکالمه درون تیمی داشتیم و این ارتباطات داخلی اهمیت زیادی دارد. داده‌ها را تحلیل می‌کنیم و از علوم ورزشی کمک خواهیم گرفت. همه این امکانات را داریم اما برخی از بازیکنان در 120 دقیقه قبلی، بیش از 15 کیلومتر دویدند. می‌دانیم برابر تیمی قرار خواهیم گرفت که بازیکنانش یک هفته فرصت داشتند تا مهیای این مسابقه شوند. البته دنبال برنده شدن در بازی فردا هستیم اما باید تلاش کنیم به برخی بازیکنان شانس بهتری برای ارائه عملکردی خوب در بازی سه شنبه شب مقابل لایپزیگ بدهیم. در برخی از پست‌ها به اندازه کافی گزینه نداریم. به هر طریقی باید به یکسری از بازیکنان استراحت بدهیم. من بازیکنی که می‌گوید برای هر کاری آماده هستم را دوست دارم. یک «اما» هم وجود دارد؛ به استراحت نیاز دارم. باید این «اما» را تحلیل کنیم. چنین روحیه‌ای از بازیکنان برای من فوق العاده است.

او درباره برخورد اریک دایر با هوادار تاتنهام پس از بازی با نوریچ در دفاع از گدسون فرناندس گفت: او دقیقا احساسات و واکنش مرا داشت. نسبت به اریک سن بیش‌تری دارم و سال‌های خیلی بیشتری در فوتبال بوده‌ام. همان طور که می‌دانید پدرم فوتبالیست بود و من به عنوان یک سرمربی رشد کردم. می‌توانم بگویم اگر ببینم اتفاقی برای پسرم می‌افتد، آن را تلافی خواهم کرد. حتی 2 ثانیه هم به چنین چیزی فکر نمی‌‌کنم، بنابراین به همین خاطر می‌گویم تلافی می‌کردم. به عنوان افراد حرفه‌ای، گاهی باید شرایط سختی را پشت سر بگذاریم و با این وضعیت کنار بیاییم. همه می‌توانند اتفاقی که افتاد را درک کنند. هر کسی نظر خودش را دارد. خوشحالم که خانواده فوتبال اتفاقات رخ داده را درک می‌کند. به هر حال گذشته‌ها، گذشته و بهتر است از این جریان عبور کنیم. از من پرسیدید آیا اریک برای بازی فردا در شرایط ذهنی مناسبی قرار خواهد داشت و من باید بگویم بله. مهم این است که در وهله اول اتفاق بزرگی رخ نداد. دوم این که در 2 بازی اخیر بسیار بسیار خوب بازی کرد. بنابراین قطعا باز هم بازی خواهد کرد.

مورینیو درباره جو ورزشگاه در بازی با نوریچ افزود: به نظرم جو ورزشگاه فوق العاده بود. مثالی از این بود که فوتبال چگونه باید باشد. 9 هزار هوادار میهمان فوق العاده بودند. فکر می‌کنم جدای از شادی برای نتیجه بازی، آمدند تا لذت ببرند و خیلی هم خوب بودند. هواداران تاتنهام احترام بالایی برای آن‌ها قائل هستند. هواداران ما از دقیقه اول تا آخرین پنالتی از دست رفته از تیم حمایت کردند. ترجیح می‌دهم به جای تمرکز کردن روی مورد یک فرد، هواداران هر 2 تیم را تحسین کنم. کادر فنی 2 تیم رابطه خوبی با هم دارند، 2، 3 کارت بیشتر نداشتیم که مربوط به صحنه‌های عادی بود. داوری هم خوب نشان داد و تنها چیزی که نپسندیدم، ضربات پنالتی نام داشت چون کمک خط نگه دار و VAR در خواب بسر می‌بردند. نیازی نبود هیچ یک از پنالتی‌هایی که کرول مهار کرد، تکرار شود. با توجه به این که بازی تا آخر شب به طول انجامید، گویا داوران خوابشان برده بود. به عنوان یک مربی به مورینیوی بازیکن بازی نمی‌دادم!

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __