نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اسطوره باشگاه میلان از تصمیم یوفا بابت به تعلیق درآوردن بازی‌های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و به تعویق انداختن یک ساله یورو ۲۰۲۰ دفاع کرد.

شوچنکو: تعویق یورو تصمیم درستی بود
به گزارش خبرورزشی، آندری شوچنکو در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» درباره شرایط خاص به وجود آمده در نتیجه شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان، گفت: به شخصه خیلی مراقب هستم. این روز‌ها گلف بازی می‌کنم و تا جایی هم که ممکن باشد سعی می‌کنم تماسی با کسی یا چیزی نداشته باشم. این خیلی مهم است که همه مراقب سلامت خود باشند. یکی از دوستان من در منطقه لومباردی ایتالیا بیمار است و شرایطش طوری است که حتی به سختی نفس می‌کشد. سعی می‌کنم کار‌هایی را که او به من گفته است، انجام دهم. در چنین شرایطی باید به قوانین بیشتر از پیش احترام بگذاریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین در ادامه در خصوص به تعلیق درآمدن بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا و به تعویق افتادن یک ساله برگزاری یورو ۲۰۲۰ اظهار داشت: به نظرم این تصمیم درستی بود که گرفته شد. فوتبال یک فستیوال برای مردم است و این فستیوال بدون مردم چه شکلی خواهد بود؟ یوفا بهترین راه‌حل را برای محافظت از بازیکنان، هواداران و این فستیوال انتخاب کرد.

اسطوره باشگاه میلان در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: شهر میلان از حیث امکانات بیمارستانی در وضعیت خیلی خوبی قرار دارد. با توجه به تجربه حضورم در میلان می‌دانم که این شهر پزشکان و پرستاران خوب و شایسته‌ای دارد. ایتالیا بر این بحران غلبه خواهد کرد. من عاشق ایتالیا هستم و آنجا را کشور دوم خودم می‌دانم. من عاشق میلان و ایتالیا هستم. شکی ندارم که این دوره بد هم خواهد گذشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی