نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟
۰
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

فوتبالیست معروفی که در نیم فصل اول با آسیب دیدگی مواجه شد، در اقدامی عجیب به جای پزشک به غیر پزشکانی خارج از تهران برای مداوا مراجعه کرد.

به گزارش خبرورزشی، یکی از بازیکنان معروف که در تیم پرطرفدار لیگ برتری بازی می‌کند و در نیم فصل نخست با مصدومیت مواجه شد، در اقدامی عجیب باعث شد مدت زمان درمانش بیشتر از آن چیزی شود که پزشکان تیمش پیش بینی می‌کردند.
نوع مصدومیت این بازیکن به گونه‌ای بود که وی می‌توانست با گذراندن یک دوران مداوای ساده در مدت زمان ۴ تا ۶ هفته به میدان بازگردد. اما اقدام عجیب وی باعث شد تا دوران دوری اش از میدان بسیار طولانی‌تر از انتظار شود.
این بازیکن به جای مراجعه به پزشک، به فردی غیر پزشک در یکی از شهرستان‌های استان خوزستان مراجعه کرد و تحت نظر این شخص درمانی را آغاز کرد. درمانی که نه تنها مصدومیت این بازیکن را بهبود نبخشید، بلکه آن را تشدید کرد.
این بازیکن بعد از گرفتن نتیجه معکوس از این درمان به پزشک متخصص مراجعه کرد و دوره درمانی جدید را آغاز کرد. در باره این بازیکن گفته می‌شود پزشک متخصص آسیب دیدگی وی را کاملا درمان کرده و آمادگی حضور در تمرینات را دارد، اما او یک مصدومیت مزمن دیگری به جز ناحیه آسیب دیدگی قبلی اش دارد که ممکن است در آینده نزدیک برایش ایجاد مشکل نماید.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی