نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حجت نظری گفت: با توجه به علاقه شدید و طولانی مدتی که از دوران بچگی به استقلال داشتم و ارتباطات و جایگاه شغلی که دارم، فکر می‌کنم می‌توانم به باشگاه کمک کنم.

به گزارش خبرورزشی، حجت نظری عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه با رادیو فوتبالی اظهار داشت: هنوز هیچ حکمی برای عضویت در هیئت مدیره استقلال به من ابلاغ نشده است و تنها صحبت‌هایی با من انجام شد.

نظری در پاسخ به این سوال که چه کمکی می‌تواند به استقلال کند گفت: مناسبات و ارتباطاتی که هر شخصی دارد، می‌تواند در جایگاه‌های بعدی به او کمک کند و اگر این مسائل با انگیزه و علاقه به یک موقعیت جدید توام باشد، تا حد خیلی زیادی می‌تواند به پیشرفت و پیشبرد اهداف آن شخص کمک کند. با توجه به علاقه شدید و طولانی مدتی که از دوران بچگی به استقلال داشتم و ارتباطات و جایگاه شغلی که دارم، فکر می‌کنم می‌توانم به باشگاه کمک کنم و امیدوارم مجموعه‌ای هماهنگ و یک دست در کادر مدیریتی استقلال داشته باشیم و با کمک وزارت ورزش و جوانان، استقلال شرایط سخت کنونی را پشت سر بگذارد و از اتفاقات و جایگاه تیم راضی باشد.

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره بدهی‌های مالی استقلال و خطر محرومیت این تیم از نقل و انتقالات در صورت پرداخت نشدن بدهی‌ها و برنامه هایش برای درآمدزایی جهت حل و فصل کردن بدهی‌ها گفت: نباید با خودمان تعارف کنیم و باید این نکته را در نظر بگیریم که برخی‌ها پیش از این تعهداتی برای باشگاه ایجاد کردند که به آن عمل نشده و معوقه مانده است. این که انتظار داشته باشیم یک کادر مدیریتی جدید روی کار بیاید و ظرف مدت کوتاهی تمام مشکلات را برطرف کند، انتظار بجایی نیست.

او افزود: اگر بخواهیم طوری کار کنیم که استقلال به ثبات برسد، به زمان نیاز و یک تیم مدیریتی همدل و یک دست نیاز است و باید حمایت جدی دولت را داشته باشیم. شاید دلیل بدهی‌های انباشته شده باشگاه ها، اداره شدن آن‌ها به شیوه دولتی است، در صورتی که اگر اداره باشگاه‌ها به بخش خصوصی واگذار شود، شاهد این میزان بدهی نخواهیم بود. با این حال به عنوان یکی از کسانی که احتمال دارد وارد هیئت مدیره شود، تمام تلاشم را می‌کنم تا از طریق ارتباطاتی که با بخش خصوصی و دولتی دارم، این موانع را کنار بگذارم و مشکلات را برطرف کنم تا استقلال به جایگاه واقعی اش برسد.

نظری در ادامه گفت: دقیقا نمی‌دانم ترکیب هیئت مدیره باشگاه استقلال به چه صورت است و در نهایت چه کسی مدیرعامل باشگاه می‌شود. تاکنون نام‌های زیادی مطرح شده و تا این لحظه همه چیز درباره خود من هم گمانه زنی بوده و هنوز چیزی قطعی نشده است. براساس گمانه زنی‌ها با یکی، ۲ نفر از کسانی که نامشان مطرح بود گفتگو کردم و براساس صحبت‌هایی که داشتیم، می‌توان گفت افقی روشن پیش روی باشگاه استقلال است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی