پیشکسوت باشگاه استقلال گفت:‌ در شرایطی که مردم ایران مثل بسیاری از کشورها درگیر کرونا هستند، سریال پایتخت و حرف‌های من در مورد مسائل اخیر هیچ ارزشی ندارد.

نظر بهتاش فریبا در مورد استفاده از نام و نام‌خانوادگی‌اش در پایتخت
فوتبال ایران » در حاشيه فوتبالبه گزارش خبرورزشی، بهتاش فریبا در ارتباط با اینکه گفته می‌شود از دست‌اندرکاران سریال پایتخت به دلیل استفاده از نامش در این سریال ناراحت است گفت: حرف خاصی ندارم، در حال حاضر هر روز نزدیک به 140 یا 150 نفر از هموطنان ما به دلیل ابتلا به کرونا جان خودشان را از دست می‌دهند و در این شرایط سریال پایتخت و حرف‌های من در مورد مسائل چند روز اخیر هیچ ارزشی ندارد.

وی ادامه داد: مسئله مهم این است که این بیماری هر چه زودتر ریشه‌کن شود تا تمام مردم دنیا از جمله ایران با آرامش زندگی خودشان را دنبال کنند. باید از پزشکان و پرستاران که جانشان را کف دستشان گذاشته‌اند تشکر کنم و امیدوارم هر چه زودتر درمان قطعی برای این بیماری کُشنده پیدا شود. وقتی مردم ما با این بیماری و مشکلات دیگر دست‌وپنجه نرم می کنند دلیلی ندارد که بخواهم در خصوص مسائل چند روز اخیر و سریال پایتخت صحبت کنم.

فریبا خاطرنشان کرد: سریال پایتخت در این چند روز برای ساعاتی مردم ایران را خوشحال می‌کرد و این برای من کافی است. این سریال را تماشا می‌کردم و حتی تکرارش را هم می‌دیدم ولی در خصوص حرف و حدیث‌های اخیر صحبتی ندارم چون این سریال و حرف‌های من، در این شرایطی که با آن مواجه هستیم جایگاهی ندارد.

پیشکسوت استقلال و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: سال گذشته هم این بحث‌ها مطرح شد و حرف‌هایی هم زده شد. گروه این سریال همه استقلالی هستند و حتی آقای تنابنده هم در این خصوص صحبت‌هایی را انجام داد، شاید در آینده در خصوص مسائل اخیر صحبت کنم ولی در حال حاضر مهمترین مسئله این است که مردم ما در سلامت کامل قرار بگیرند. روزانه اتفاقات و مشکلات زیادی به وجود می‌آید و مهم این است که این مشکلات برطرف شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین