نشریه «سان» لیستی از قانون‌شکن‌ها در روزهای کرونایی تشکیل داده، تحت عنوان تیم احمق‌ها!

فوتبال جهان » انگلیسبه گزارش خبرورزشی، ویروس کرونا مدتی است که همه‌گیر شده و دولت‌ها توصیه‌هایی مبنی بر در خانه ماندن و رعایت فاصله اجتماعی کرده‌اند، با این حال برخی از فوتبالیست‌ها خیلی تحمل ندارند و نتوانستند از دستورالعمل‌ها پیروی کنند. از تمرین در پارک تا مهمانی؛ به اشکال مختلف قانون‌شکنی کرده‌اند. نشریه «سان» تیم منتخبی تحت عنوان «Covidiot» (کووید + احمق‌ها) تشکیل داده از بازیکن‌هایی که در این روزها رفتارهای عجیب و احمقانه‌ای داشته‌اند.

دروازه‌بان: داوید اوسپینا

دروازه‌بان پیشین آرسنال و فعلی ناپولی، با وجود توصیه‌های دولت ایتالیا، در سوپرمارکت مشاهده شد و به نظر می‌رسید این سنگربان کلمبیایی اصلاً موارد بهداشتی را رعایت نکرده است.

مدافع راست: سرژ اوریه

قبل از اینکه ویدیو سریعاً حذف شود، مشخص شد سرژ اوریه مدافع ساحل‌عاجلی تاتنهام و هم‌تیمی‌اش موسی سیسوکو در حال تمرین کردن در پارک بودند و از رعایت فاصله اجتماعی هم خبری نبود.

مدافع وسط: کایل واکر

ستاره منچسترسیتی بیش از همه جنجال‌ساز شد. او یک مهمانی خبرساز در خانه خودش با حضور 3 نفر دیگر ترتیب داد. او پس از سرزنش شدن از سوی رسانه‌ها و هواداران، عذرخواهی کرد.

مدافع وسط: داوید لوئیس

اوقات داوید لوئیس به خوبی و خوشی می‌گذشت. او همراه هم‌تیمی‌اش گرانیت ژاکا در منطقه ساوتگیتِ لندن بیرون از خانه مشاهده شد، در حالی که سگش را به گردش برده بود.

مدافع چپ: رایان سسنیون

بازیکن جوان و چپ‌پای تاتنهام هم در حال تمرین کردن در پارک همراه با موسی سیسوکو هم‌تیمی‌اش مشاهده شد. به نظر می‌رسد تاتنهامی‌ها بیش از دیگران قانون‌شکن بوده‌اند.

هافبک: موسی سیسوکو

یک تاتنهامی دیگر در لیست. موسی سیسوکو را دو مرتبه در حال قانون‌شکنی شکار کرده‌اند. یک مرتبه در کنار اوریه و مرتبه دیگر در کنار سسنیون. او بی‌انضباط‌ترین بازیکن در این روزهای کرونایی بوده است.

هافبک: گرانیت ژاکا

کاپیتان پیشین و حاشیه‌ساز آرسنال که با هواداران تیمش هم سابقه درگیری لفظی داشته، در کنار داوید لوئیس در پارک به گردش و فوتبال بازی کردن مشغول بوده است.

هافبک: جک گریلیش

بازیکن آینده‌دار انگلیسی پس از نقض قانون قرنطینه و رفتن به مهمانی، ساعت 4 بامداد هم با اتومبیلش تصادف کرد. این اتفاق‌ها چند ساعت پس از اینکه به هواداران استون‌ویلا توصیه می‌کرد در خانه بمانند، رخ داد!

وینگر راست: نیکولا پپه

بازیکن آرسنال در پارک فوتبال بازی کرد و سعی می‌کرد با لباس خاکستری‌اش، خودش را از معرض دید خارج کند. باشگاه آرسنال او را بابت این رفتارش شماتت کرده است.

وینگر چپ: عمر نیاسه

ستاره اورتون در حین رانندگی با مرسدس بنز 100 هزار پوندی خودش بدون بستن کمربند با 3 نفر دیگر توسط پلیس متوقف شد. پلیس او را جریمه و رها کرد.

مهاجم: الکساندر لاکازت

یکی از عابران وقتی الکساندر لاکازت مهاجم آرسنال را می‌دید که بیرون است و در حال سوار ماشین شدن، به او گفته بود از اینکه اینجا می‌بیندش تعجب می‌کند. لاکازت هم بدون مجوز بیرون از خانه تردد می‌کرد.

ذخیره‌ها: میسون مانت و دکلان رایس

هافبک چلسی با دوستش که هافبک وستهم است مشاهده شدند. مانت بعد از این سهل‌انگاری از فرانک لمپارد سرمربی تیم عذرخواهی کرد.

مربی: ژوزه مورینیو

آقای‌خاص پا را فراتر گذاشت و چندین بازیکن تیمش را در پارک جمع کرد تا یک جلسه تمرینی برگزار کنند. مورینیو هم بعد از این رفتار، عذرخواهی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین