بازیکنان استقلال که به تازگی بار دیگر با تغییرات مدیریتی مواجه شده‌اند، نسبت به برخی سیاست‌های اتخاذ شده و البته وعده‌های بی سرانجام اقدام تندی را انجام دادند.

فوتبال ایران » لیگ برتربه گزارش خبرورزشی، باشگاه استقلال در ماه‌های اخیر شرایط سختی را پشت سر گذاشته و تغییر ۴ مدیرعامل در مدت چند ماه گویای اوضاع نابسامان این باشگاه است.

مشکلات مالی و عدم دریافتی از سوی بازیکنان چند بار آن‌ها را تا آستانه اعتصاب پیش برده و بعد از اینکه وعده‌های مدیریت باشگاه در چند مرحله عملی نشد آن‌ها ناچار به واکنش شدند.

در همین راستا بازیکنان استقلال در یک اقدام هماهنگ متنی را در صفحه شخصی خود علیه مدیریت باشگاه منتشر کردند. متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای سلطانی‌فر:

باشگاه استقلال با ضعف مدیریت حق میلیون‌ها طرفداراش را زیر پا گذاشته و با انتخاب‌های غلط هواداران را از بالیدن به این میراث بزرگ محروم کرده است.

باشگاهی که هنر مدیرانش وعده‌های توخالی است و فتح الفتوحش وعده پرداخت ۱۰ درصدی! باشگاهی که مدیرانش را باید بر اساس بی کفایتی و عوام فریبی سنجید، نه کیفیت مدیریت و انتخاب‌ها و تصمیم هایش، باشگاهی که همه ما را حسرت به دل گذاشته که چرا یک مدیر توانمند را به خود نمی‌بیند و متاسفانه این روز‌ها شاهدیم که شان و بزرگی این باشگاه برای انجام تعهداتش تا چه حد زیر سوال رفته و چه افرادی سخیف و نازلی مدعی کمک و حمایت شده‌اند!

ما به احترام هواداران و آقای فرهاد مجیدی برغم بی اعتنایی باشگاه نسبت به تعهداتش در روز‌های گذشته در تمرینات شرکت کردیم، اما به نظر می‌رسد که جز بازی‌های خبری و روش‌هایی مثل قرار دادن پیشکسوتان مقابل مربیان و بازیکنان هیچ تغییری رخ نداده و مجبور هستیم اینگونه صدای خود را به گوش هواداران و سمع و نظر شما برسانیم و همچنین جهت نشان دادن اعتراض خود طور دیگری اقدام کنیم.

ما اعضای تیم استقلال این بار جنابعالی را به عنوان رییس مجمع و متولی این باشگاه مورد خطاب قرار دادیم و معتقدیم مسوولیت اصلی این روز‌های استقلال برعهده شماست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین