نظرات: ۰
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنانی که ادعای بزرگی در استقلال دارند باید فضا را آرام کنند و بدانند دود این پست مشترک در چشم خودشان و تیم خواهد رفت.

فوتبال ایران » لیگ برتربه گزارش خبرورزشی، امیرحسین صادقی درخصوص اتفاقی که طی روز‌های اخیر رخ داده و منجر به انتشار پست مشترک توسط بازیکنان استقلال علیه مدیریت شده است، اظهار داشت: من اگر بخواهم در مورد همه مسائل صحبت کنم، باید خیلی چیز‌ها را باز کنم، اما معتقدم در این شرایط مصاحبه کردن بازیکنان و یا به حاشیه کشیدن باشگاه دردی را دوا نمی‌کند.

وی افزود: نباید فضا متشنج شود و بازیکنان باید محیطی آرام برای هواداران ایجاد کنند. طی روز‌های گذشته هم اخبار را رصد کردم و متوجه شدم که خیلی‌ها علیه مدیریت باشگاه موضع‌گیری کردند. من همین جا اعلام کنم نمی‌خواهم از مدیریت باشگاه دفاع کنم و یا از آن‌ها انتقادی داشته باشم، اما جریان بدی علیه استقلال به راه افتاده است.

صادقی تصریح کرد: روز گذشته حنیف عمران‌زاده را به تله انداختند و از او علیه مدیریت باشگاه مصاحبه گرفتند. فقط برایم سؤالی به وجود آمده که چرا به یکباره همه دلسوز استقلال شده‌اند. جالب است تا دیروز یک عده با کارد، بازیکن استقلال را می‌زدند، اما الان از آن‌ها حمایت می‌کنند.

مدافع پیشین استقلال خاطرنشان کرد: فقط می‌خواهم یک جلمه‌ای به شما بگویم. درد استقلال با ۳۰۰، ۴۰۰ میلیارد بدهی به این سادگی‌ها دوا نمی‌شود. این اتفاق باید با کارشناسی حل شود، وگرنه اگر قرار باشد من دانه دانه در مورد مسائل مختلف جلسه‌ای که با آقای سعادتمند داشتیم صحبت کنم، شاید هواداران تحت‌تأثیر مشکلات قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: قرار هم نیست صحبت‌های ما به بیرون منتقل شود. ما حرف‌هایمان را زده‌ایم و امیدواریم مدیریت باشگاه برایش راهکار داشته باشد، اما بار‌ها گفته‌ام تغییر مدیریت و تزریق پول لحظه‌ای فقط یک مسکن است. تا زمانی که خصوصی‌سازی استقلال جدی گرفته نشود و دیوان محاسبات وارد این باشگاه نشود، مشکلات پابرجاست.

مدافع سابق استقلال در خصوص انتشار پست مشترک توسط بازیکنان این تیم، گفت: به عنوان یک بازیکن سابق استقلال این صحبت را انجام می‌دهم. این اتفاقات ماندنی نیست. شما یادتان هست زمانی که ما در استقلال بازی می‌کردیم پول چندانی نبود و وقتی فصل تمام می‌شد، از مسئولان باشگاه می‌خواستیم ۱۰ درصد از مطالبات فصل گذشته را حداقل به ما بدهند.

وی تصریح کرد: بدون تعارف بگویم، اگر مدیری پول داشته باشد و در پرداخت و تقسیم آن بین بازیکنان کوتاهی کند، آبرو برای او نمی‌گذارم، ولی اگر پولی وجود ندارد، نباید به یکباره به مدیریت باشگاه حمله کرد. من هم قبول دارم که این بازیکنان از آذرماه پول نگرفته‌اند، ولی قبلا هم در محل تمرین استقلال با غفوری، چشمی و حسینی صحبت کردم و خیلی مسائل را به آن‌ها انتقال دادم.

صادقی ادامه داد: اینکه بازیکنان استقلال پست مشترک بگذارند، اصلا کار خوبی نیست و عاقبت خوبی هم برای خودشان ندارد. فردا اگر تیم نتیجه نگیرد، دود آن در چشم خود بازیکنان می‌رود. من به آن‌ها می‌گویم هر وقت قهرمان شدید، زمین و زمان را به هم بدوزید و از هر کسی دلتان خواست انتقاد کنید. تأکید می‌کنم بازیکن حقش است مطالباتش را بگیرد، ولی آن‌هایی که ادعای بزرگی در این تیم دارند، باید بدانند این کار عاقبت ندارد. در دوره ما هیچ‌وقت شرایط این مدلی نبود و اگر یادتان باشد ما با وجود آنکه می‌دانستیم فتح‌الله‌زاده پول ندارد، ولی به دفتر او می‌رفتیم و قرارداد امضا می‌کردیم، چون استقلال را دوست داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: هوادار استقلال به هوش باشد و وارد حواشی نشود. مدیریت استقلال در سال‌های گذشته آنقدر دروغ گفته که می‌دانم هوادار بی‌اعتماد شده، اما آن‌ها خودشان خوب می‌دانند چه کسانی از این باشگاه پول‌های خورده‌اند و رفته‌اند. یک نفر از وزیر ورزش سؤال کند بیلان مالی استقلال در این سال‌ها چه بوده است؟ مگر می‌شود ۳۰۰، ۴۰۰ میلیارد را بر سر یک نفر ریخت؟ در زمان ما بازیکنان بزرگ تیم چنین رفتار‌هایی نمی‌کردند و آن‌ها با کدخدامنشی به هر حال کار را پیش می‌بردند، اما الان شرایط اینگونه نیست. این درست نیست که برخی مدیران وارد باشگاه شوند و یک مقدار پول بدهند و بابتش ضرر و زیان هم بگیرند. من از آقای رئیسی خواهش می‌کنم به مدیریت استقلال ورود کند و ببیند چه اتفاقی در اینجا رخ داده تا مردم و هوداران استقلال با شرایط این باشگاه آشنا شوند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی