فوتبالیست لیگ برتری برای تفریح و خوشگذرانی‌اش قوانین دو کشور را زیرپا گذاشت.

مهمانی خصوصی شانزه‌لیزه لو رفت! خبرورزشی/ علیرضا روش؛ در دوران قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا همه مسابقات فوتبال تعطیل شد تا سلامت بازیکنان حفظ شود. بازیکنان مجبور بودند در این ایام برای حفظ سلامت خود و خانواده‌شان هم که شده در خانه بمانند و قید لذت‌های زندگی شخصی را بزنند. با این حال کم نبودند بازیکنانی که قوانین قرنطینه را به شکل و شمایل مخصوص به خودشان شکستند و کاری که دل‌شان می‌خواست را بدون رعایت نکات بهداشتی انجام دادند. در جدیدترین مورد نقض قوانین قرنطینه، این‌بار یک فوتبالیست دیگر توسط روزنامه «سان» لو رفت. فوتبالیستی که در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کند و برای تفریح و خوشگذرانی اش قوانین دو کشور را زیرپا گذاشت.

آقای فوتبالیست با جت شخصی در پاریس
داستان از این قرار است که بازیکن مولتی‌میلیونر شاغل در لیگ برتر انگلیس که از قرنطینه و خانه ماندن کلافه شده بود دست به یک حرکت هیجانی می‌زند و تصمیم می‌گیرد یک مهمانی برگزار کند، آن‌هم نه در انگلیس بلکه فرانسه. به علت اینکه پرواز‌ها به خاطر کرونا از انگلیس به فرانسه تعطیل بود، این بازیکن که ثروت قابل‌توجهی هم دارد تصمیم می‌گیرد با جت شخصی خودش را به پاریس برساند و هرطور که هست این مهمانی را برگزار کند.

مهمانی ۱۵ نفره با حضور مدل‌های خاص
این بازیکن که تدارک مهمانی را از قبل دیده بود، برای برپایی اش ۱۵ نفر را انتخاب کرد. در بین جمع دوستان او، این فوتبالیست مشهور از چندین مدل خاص هم دعوت کرده بود تا جشنش را حسابی پررونق و جذاب کند. این در شرایط بود که اجتماع ۳ نفره در آن مقطع خلاف قوانین بود، اما این بازیکن ۱۵ نفر را دور هم جمع کرد و تا توانست خوش گذراند. نکته جالب جایی بود که آقای فوتبالیست با تاکسی مخصوص مهمانانش را به محل مهمانی آورد تا همه چیز کاملاً تحت کنترل باشد.

رزرو رستوران مخفی در شانزه‌لیزه
فوتبالیست مورد نظر لوکیشن قابل‌توجهی را برای برپایی مهمانی اش انتخاب کرده بود. او رستورانی لاکچری را از قبل برای مهمانی اش در نظر گرفت و با آنجا هماهنگ کرد تا همه‌چیز به‌طور خصوصی و مخفی برگزار شود. رستورانی خاص که در نزدیکی خیابان شانزه‌لیزه بود. همین حالا این رستوران به دلیل قوانین فرانسه به‌خاطر کرونا بسته است، اما پول خوب آقای فوتبالیست باعث شد آن‌ها به طور مخفیانه رستوران را در اختیار این بازیکن قرار دهند.

پذیرایی با مواد مخدر و نوشیدنی‌های الکلی
برای این مهمانی، اما اتفاقات هیجان‌انگیزتری هم رخ داد. منابع روزنامه سان می‌گویند دلالان مواد مخدر به این رستوران ورود داشتند و احتمال فروش آن را می‌دهند، اما اینکه چه کسی چه چیزی را مصرف کرده مشخص نیست. ضمن اینکه در این مهمانی انواع و اقسام نوشیدنی‌های الکلی برای مهمانان سرو می‌شد.

ادامه مهمانی در خانه
فوتبالیست مورد نظر ظاهراً پیش‌بینی همه‌چیز را هم کرده بود. او که می‌دانست به خاطر محدودیت‌ها قادر به ماندن طولانی مدت در رستوران نیستند، در همان نزدیکی رستوران از قبل یک خانه را اجاره کرده بود تا افتر پارتی را با مهمانانش در آنجا بگذراند. منابع روزنامه سان می‌گویند بازیکن موردنظر حین خروج همچون مهمانانش حالت متعادلی نداشته و اوضاع تقریباً از کنترل خارج شده بوده است.

پلیس به دنبال تحقیق
روزنامه سان در ادامه مطلب خود مدعی شده به خاطر داشتن بار حقوقی و قطعی نشدن این اتفاق توسط پلیس امکان ذکر نام بازیکن مورد نظر را ندارد، اما گفته شده پلیس فرانسه تحقیقات خود را برای شناسایی متخلفان آغاز کرده است و به‌زودی نامش را از طریق جراید و رسانه‌ها اعلام خواهد کرد.

تبلیغ در خانه بمانید آقای فوتبالیست
بازیکن موردنظر که قوانین دو کشور در ایام قرنطینه را شکسته، همین حالا در مظان اتهام است، اما نکته جالب اینجاست که آقای بازیکن مدام در اینستاگرامش مردم را به خانه ماندن و بیرون نرفتن تشویق می‌کند. اتفاقی که در نوع خود عجیب به حساب می‌آید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین