نظرسنجی

کدام‌یک را عامل ناکامی تیم ملی مقابل آمریکا می‌دانید؟

به گزارش خبرورزشی، سسک فابرگاس در سال 2014 و بعد از گذراندن سه فصل در بارسلونا دوباره به لیگ برتر بازگشت و این بار راهی رقیب آرسنال یعنی چلسی شد هافبک اسپانیایی مدعی شد مکالمه با ژوزه مورینیو او را راضی به این انتقال کرده است.

سسک فابرگاس گفت: مورینیو یک سیستم دارد اما خیلی خوب روی آن سیستم کار می‌کند. او بازیکنان خاصی را برای سیستم خود می‌خواهد. یک روز و هنگامی که من برای اولین بار با مورینیو ملاقات کردم، او به من گفت که به دو بازیکن نیاز دارد و می‌خواهد من و دیگو کاستا را جذب کند. مورینیو نام من را روی کاغذ ترکیب تیم نوشت و گفت این تیم قهرمان می‌شود. مورینیو مربی خوبی برای بازیکنان بزرگ است. او با ذهن شما بازی کرده و شما را تحریک می‌کند. یک روز و ما در لیگ بسیار خوب بازی کردیم و او پیغام‌هایی در تمجید از ما داد، اما پس از آن گفت امروز آشغال بودید، او اینگونه با ذهن شما بازی می‌کند.

فابرگاس در ادامه بیان کرد: دوران حضورم در چلسی فوق‌العاده بود. وقتی 23 ساله بودم و بازوبند کاپیتانی آرسنال را می‌بستم، اگر به من می‌گفتید ممکن است در آینده برای چلسی بازی کنی می‌گفتم دیوانه هستید. اما درک متقابل من با هواداران، باشگاه و با همه کسانی که در آنجا کار می‌کردند بسیار خوشحال کننده بود. من احساس کردم که خیلی خوب در چلسی جا افتاده‌ام. ما مربیان خوبی داشتیم و باشگاه تشنه قهرمانی بود. شما در چلسی باید همیشه تا پایان برای پیروزی رقابت کنید و این چیزی است که من می‌خواستم. من می‌دانستم که کار کردن با مورینیو می‌تواند قدم بزرگی رو به جلو در حرفه من باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی