۰ نفر
سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

اگر مجیدی می خواهد با آن هیس های هر هفته اش و شرکت نکردن های فعلی در کنفرانس ها بگوید «من دوست دارم مربی بهتری شوم و در کارم تمرکز داشته باشم» حرفی نیست اما اگر او صحبت دیگری دارد بهتر است منظورش را واضح تر بیان کند.

خبرورزشی/ آرتین زهرابی؛ قبل از این هیس های معروف فرهاد مجیدی که خیلی ها می گویند نمی دانند مخاطبش چه کسی است، ما از شرکت نکردن او در کنفرانس های خبری خاطره داشتیم اما اگر مبنا را بر خاطره نویسی بگذاریم، یادمان می آید او در گذشته هم از این نشانه ها رو کرده بود؛ مثل همان عدد 4 معروف...
مجیدی که این روزها سرمربی خوشحال، برنده و پیروز استقلال است و مثل نقل و نبات تیم قلعه نویی را می برد و سرمربی رویایی آبی ها در گذشته را وادار به استعفا می کند، هیس های معروفش بعد از هر نتیجه خوب استقلال ورد زبان ها شده است... او حالا اعتماد به نفسش در مربیگری بازسازی شده و خودش را دیگر در قامت مرد همه کاره نیمکت استقلال می بیند اما مربیگری همان طور که برای گواردیولا انتها نداشت، برای مجیدی هم لایتناهی نیست.
پشت پرده هیس معروف فرهاد مجیدی
نشانه ها در همه جا تاریخ مصرف دارند؛ درست مثل همان عدد 4 که چند سال پیش مجیدی به همه نشان می داد و امروز دیگر کارکردش را از دست داده؛ این نشانه تازه که « هیس» معروف فرهاد مجیدی است هم شاید با چند نتیجه غیر مترقبه، شامل تغییراتی شود که البته به آن ورود نمی کنیم.
هیس فرهاد مجیدی سر جای خود باقی است و مخاطبش هم هر که هست، خودش می داند و حساب و کتابش با او؛ اما دلیل این که او در کنفرانس ها شرکت نمی کند چیست؟
مجیدی که روابطش با رسانه ها همیشه شامل سیاست ورزی های خاص او از دوران جوانی تا امروز بوده، لابد می داند غیبت همیشگی در نشست های خبری فقط یک معنا دارد؛ بی اعتنایی به رسانه های ورزشی و کارکرد آنها در فوتبال!
اگر مجیدی می خواهد با آن هیس های هر هفته اش و شرکت نکردن های فعلی در کنفرانس ها بگوید «من دوست دارم مربی بهتری شوم و در کارم تمرکز داشته باشم» حرفی نیست اما اگر صحبت دیگری دارد بهتر است منظورش را واضح تر بیان کند؛ چون ترسمان این است که نشانه های اختراعی امروز او در تاریخی که بر اساس طبع و ذات فوتبال دستخوش تحولاتی می شود، مجیدی را روزی در کنج رینگ قرار بدهد. یادمان نرود بهانه ای که خیلی ها را دور هم جمع می کند فوتبال است و این فوتبال اصلا قابل پیش بینی نیست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار نفت مسجدسلیمان - استقلال؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین