نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
۰
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: ابلاغیه‌ای برای احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی ارسال نکرده‌ایم و وی پس از طرح شکایت باشگاه استقلال باید دفاعیات خود را به شکل مکتوب ارائه بدهد.

به گزارش خبرورزشی، رضا جاودانی، عضو کمیته فدراسیون فوتبال درباره احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای ارائه توضیحات نسبت به اظهاراتش در روز قرعه‌کشی جام حذفی اظهار داشت: پیروانی به کمیته انضباطی احضار نشده و تنها باید دفاعیات خود را ارائه بدهد. با توجه به تعطیلی کمیته انضباطی روز پنج‌شنبه فرارسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی، پیروانی باید پس از اتمام تعطیلات توضیحات خود را به شکل مکتوب ارائه بدهد و درباره اظهاراتش دفاعیه ارائه کند. اگر دفاعیات پیروانی را دریافت نکنیم، می‌توانیم بدون این موضوع هم رأی صادر کنیم، اما امیدواریم دفاعیه صورت بگیرد و سپس رأی بدهیم.
جاودانی تصریح کرد: طبق ماده ۷۱ آئین‌نامه انضباطی ما می‌توانیم افراد را رصد کرده و اگر تخلفی مرتکب شده‌اند برای آن‌ها ابلاغیه صادر کنیم که این کار را هم انجام داده‌ایم. این ابلاغیه در گذشته برای باشگاه پرسپولیس ارسال شد، اما ابلاغیه جدید برای پیروانی درباره شکایت باشگاه استقلال است که روز گذشته به باشگاه پرسپولیس ارسال شد. باز هم تأکید می‌کنم پیروانی نباید در کمیته انضباطی حاضر شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی