۰ نفر
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲

آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که تراکتور برای بازگشت دو بازیکن خارجی خود اقدام خواهد کرد.

رونمایی از برنامه تراکتورِ منصوریان در نقل‌وانتقالات

به گزارش خبرورزشی، علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم تراکتور منصوب شد تا تی‌تی‌ها نیز سرمربی خود را بشناسند و حالا انتظار می‌رود که هرچه سریع‌تر وارد بازار نقل و انتقالات شوند و در روزهایی که مدعیان مشغول بازی‌های آسیایی هستند، کار خود برای جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی را پیش ببرند.

چند دقیقه پس از رسمی شدن حضور منصوریان بود که خبر توافق حسین ساکی با تی‌تی‌ها منتشر شد که هنوز باشگاه تراکتور واکنشی به آن نداشته است. اما این آغاز ماجرای تراکتور با پنجره تابستانی است و در روزهای آینده اخبار بیشتری هم در این باره منتشر خواهند شد. اینجا گمانه زنی، اخبار و شایعاتی در اطراف باشگاه تراکتور وجود دارند را بررسی خواهیم کرد.

خریدهای جدید؛ از گلر تا مهاجم
باتوجه به جدایی کوین فورچونه و رشید مظاهری و همچنین خلا مدافعان میانی روی نیمکت، تراکتور کار را با خرید بازیکنانی در این پست ها آغاز خواهد کرد. در این بین جدایی یا ادامه حضور ایمان سلیمی در تیم تراکتور تاثیرگذار خواهد بود و همچنین باید دید که منصوریان چه فهرستی را در اختیار باشگاه قرار خواهد داد. باتوجه به نوع جدایی مظاهری نیز پست دروازه بان به شدت مورد توجه قراردارد و هواداران منتظر خرید یک دروازه بان باکیفیت هستند. شنیده ها حاکی از آن است که علیرضا منصوریان به دنبال جذب آرمین سهرابیان است و می‌خواهد مدافعی که در استقلال شاگردش بود را به تبریز ببرد؛ بازیکنی با توانایی بازی در پست دفاع میانی و کناری.

ماموریت بزرگ؛ حفظ سه کاپیتان
نقطه اتکای تراکتور در دو سال اخیر کاپیتان هایی بوده اند که نقش رهبری را در تیم ایفا کرده اند؛ مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه هنوز یک سال دیگر با تیم تبریزی قرارداد دارند اما مشخص نیست که فصل آینده با پیراهن این تیم به میدان خواهند رفت یا خیر. بیشترین میزان شایعه اطراف احسان حاج صفی که پیشنهاداتی جدی از یونان دارد. حالا باید دید واکنش آن ها به انتخاب علیرضا منصوریان چه خواهد بود و چه تصمیمی درباره آینده خواهند رفت.

سوگیتا و عکاشه؛ می‌توانند برگردند؟
تراکتور در سال های اخیر بازیکنان خارجی پرتعدادی را داشته و هر فصل از 4 سهمیه خود بهره برده اما حالا به خاطر قانون منع ورود خارجی، امکان جذب بازیکنی را ندارد. به نظر می‌رسد باشگاه تراکتور بازگشت یوکیا سوگیتا وینگر ژاپنی و حمزاوی عکاشه مهاجم الجزایری را دنبال می‌کند و حتی اعلام کرده‌اند که هافبک ژاپنی را به صورت قرضی فروخته‌اند اما منابع موثق از فروش قطعی این بازیکن حکایت می‌دهد. این در حالی است که مهاجم الجزایری حمزاوی عکاشه امکان بازگشت را دارد و باید دید منصوریان چه تصمیمی در قبال وی خواهد گرفت.

احتمالات درباره پرونده رشید مظاهری
فصل گذشته خیال تراکتور از پست دروازه بانی کاملا راحت بود اما حالا با جدایی رشید مظاهری، این تیم جای خالی یک دروازه بان را در فهرست خود می‌بیند. پرونده تراکتور و این دروازه بان در کمیته تعیین وضعیت است اما حتی در صورت برتری تراکتور نیز آن ها به دنبال بازگرداندن رشید نخواهند بود و بعید است خود مظاهری هم تمایلی به این اتفاق داشته باشد. با این حال شاید یک احتمال این باشد که در صورت برتری تراکتور در پرونده، آن ها در صورتی رضایت بدهند که استقلال با جدایی سیدحسین حسینی موافقت کند و او به تبریز برود؛ یک ماجرای بسیار پیچیده.

اسدی؛ چرخش 180 درجه ای به تمدید؟
اسدی با تیم لاسک اتریش به توافق رسیده و حتی بسیاری، او را بازیکن این تیم می‌دانند اما اخبار رسیده از تبریز، امیدواری تراکتور برای تمدید قرارداد با این بازیکن را مخابره می‌کنند. این در حالی است که شاید تمدید قرارداد با او چندان محتمل نباشداما تی تی ها قصد دارند که شانس خود را در این زمینه امتحان کنند و برای تمدید با این بازیکن گام بردارند.

مغانلو؛ شاید قرضی - خیلی بعید!
شهریار مغانلو آقای گل ایرانی لیگ برتر خلیج فارس، قرارداد خود با تیم سانتاکلارا را امضا کرده و حتی گزارش هایی از صدور ویزا برای او و سفر به پرتغال نیز به گوش می‌رسد اما تراکتور برای جذب شهریار اقدام خواهد کرد. علیرضا منصوریان امیدوار است که مغانلو را به صورت قرضی و برای یک فصل در اختیار بگیرد و خط حمله اش را به او بسپارد که البته این انتقال بسیار بعید است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

به یاد دیگو مارادونا

نظرسنجی

شما کدام یک را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌دانید؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین