اسطوره تیم ملی عربستان به AFC به دلیل کنار گذاشتن بی دلیل الهلال از لیگ قهرمانان آسیا انتقاد شدید کرد.

سامی الجابر: توجیه AFC برای کنار گذاشتن الهلال مضحک است

به گزارش خبرورزشی، سامی الجابر، اسطوره تیم ملی عربستان و باشگاه الهلال بعد از آنکه کنفدراسیون آسیا الهلال را از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشت، به شدت از این اقدام انتقاد کرد.

الجابر عنوان کرد: توجیه AFC برای کنار گذاشتن الهلال از لیگ قهرمانان خنده دار و مضحک است. تلاش برای سرزش کردن مدیریت الهلال واقعا کاری معیوب است. قوانین به شما اجازه می دهد در شرایط اضطراری تصمیمات استثنایی بگیرید.

وی افزود: فیفا برای برگرداندن بازی های فوتبال قوانینش را تغییر داده و به تیم اجازه داد تا در هر بازی 5 تعویض داشته باشند. آیا کنفدراسیون آسیا نمی تواند بندی را که در لائحه مسابقاتش وجود دارد، اجرایی کند؟

اسطوره تیم ملی عربستان ادامه داد: عذرخواهی AFC به تغییر ندادن جدول قابل قبول نیست. اولا فینال لیگ قهرمانان در ماه دسامبر است و دوما تعویق بازی یک هشتم الهلال هیچ تغییری و بحرانی در جدول زمان بندی ایجاد نمی کند. تعویق بازی الهلال در مرحله یک هشتم یعنی تیم های دیگر می توانند بدون هیچ تغییری دیدارهایشان را انجام دهند.

الجابر عنوان کرد: آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا از برگزاری 3 بازی قبل از فینال در ماه دسامبر عاجز است؟ یا اصلا برای پیدا کردن راه حل تلاشی نکرد تا حقوق قهرمان آسیا را پایمال نکند و به مسابقات احترام بگذارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه بازی نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین