رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: من می‌توانم در انتخابات شرکت کنم اما تمایلی ندارم. با برداشتن شرایط سنی موانع از بین رفته اما خودم مایل به حضور در فدراسیون نیستم.

خبر خوش علی کفاشیان برای بازنشسته‌ها: می‌توانید در انتخابات شرکت کنید!

خبرورزشیمدیریت فوتبال؛ علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال خبر داد که شرایط سنی در برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال ایران برداشته شده است. هایلایت مصاحبه کفاشیان را در زیر می‌خوانید:

*ما پیشنهادهای مدنظر فیفا را قبول کردیم. چیز مهمی هم نبود. مثلا گفته بود که سابقه فوتبالی مهم نیست و ما هم قبول کردیم. مهم این است که چه کسی در مجمع بیشترین رای را می‌آورد. یک زمانی می‌گفتند کفاشیان از دوومیدانی نباید به فوتبال بیاید اما الان فیفا می‌گوید مهم نیست.

*مغز فیفا به این چیزها می‌رسد. من برای مملکت زحمت کشیده بودم و ۲۰ سال رئیس فدراسیون، معاون وزیر و دبیرکل کمیته ملی المپیک بودم و با سابقه ورزشی کاملی به فدراسیون آمده بودم. الحمدالله در نتیجه‌گیری هم بسیار موفق بودم و در کار مربیان دخالت نمی‌کردم که فلان کار را بکن یا این کار را نکن. ولی عده‌ای می گفتند کفاشیان فوتبالی نیست.

*باید تا قبل از اتمام سال ۲۰۲۰ انتخابات برگزار شود و تیم مدیریتی جدید فدراسیون فوتبال را تحویل بگیرد. قانون بازنشستگی هم شامل رئیس و دبیرکل است که کار اجرایی می‌کنند. بازنشستگان می‌توانند در هیات رئیسه حضور داشته باشند. شرایط سنی برداشته شده است.

*من می‌توانم در انتخابات شرکت کنم اما تمایلی ندارم. با برداشتن شرایط سنی موانع از بین رفته اما خودم مایل به حضور در فدراسیون نیستم. در هرحال فیفا یک سال وقت داده تا فدراسیون فوتبال خصوصی شود و در این صورت بازنشسته‌ها می‌توانند برای ریاست فدراسیون هم اقدام کنند. در حال حاضر هم فقط  رئیس، دبیرکل و سمت‌های اجرایی شامل قانون بازنشستگی هستند.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
    1 0
    پس گرشاسبی هم می تواند مديرعامل پرسپولیس شود # گرشاسبی را برگردانید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

به یاد دیگو مارادونا

نظرسنجی

لغو بازی‌های پرسپولیس در آستانه لیگ قهرمانان آسیا را تصمیمی منطقی می‌دانید؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین