۰ نفر
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

حتی اگر شیخ دیاباته مقابل فولاد خوزستان بازی نکند، اما تمرین کردنش با استقلال، هواداران این تیم را خوشحال می‌کند.

بازگشت شیخ دیاباته به تمرینات گروهی استقلال

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ دیاباته که دیروز با استقلال تمرین نکرده بود، امروز پا به پای سایر بازیکنان استقلال تمرین کرد و نشان داد که مشکل زانوی او کمی برطرف شده است.این مساله به طور حتم خبر خوبی برای محمود فکری و هواداران استقلال است چون این نگرانی وجود داشت که شاید شیخ مثل فصل گذشته چند بازی پیاپی را از دست بدهد.

دیاباته البته هنوز از نظر بدنی چندان آماده نیست و به همین دلیل احتمال بازی کردن او در اهواز کم است و نهایتا به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان می شود، اما به هرحال بازگشت او به تمرینات گروهی استقلال برای همه استقلالی ها خبر خوبی بود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • کیسه لیف ابی IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
  3 7
  هرچی خبر خوب حاشیه ای هست برا کیسه کشاست هرچی نداری ورفتنه برای پرسپولیسه .اما در اخر هرچی مقام وافتخار ورکورده برای پرسپولیسه وهرچی بدبختی وذلت وگریه وزاری ونق وغر وتجمع برای کیسه تنان!این است تفاوت قهرمان مردمی وتیمی که با زور پول وحمایت دولتی میخان در مقابل قهرمان الم کنند!
 • ابرام US ۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
  3 4
  چه خبره مگر نیامده بازی کنه و پول بگیره ؟! پس چرا این قدر لی لی به لا لاش میزارید ؟ مگر تخم چند زرده کرده ؟ حالا هم کرده باشه خب وظیفه اش اینه بازی کنه ؟ مگر موشک سا خته و شق القمر کرده ؟ اون بیچاره پادوانی رو فلج دایم العمرش کردید وتا حالا محلی بهش نگذاشتید و با زور اگر بتونه حق سلامت از دست رفته مادام العمر ش رو ازتون بگیره ! ولش کنید این لندهور رو که اگه ما لی بود الان تو ما لی بود و یا زبل تر از شما ها قا پیده بو دنش و به شما نمیرسید {...}

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین