۰ نفر
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد ابراز امیدواری کرد که تیمش نمایشی خوب مقابل پیکان داشته باشد.

محمد نوازی: امیدوارم شرمنده مردم نشویم

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ محمد نوازی در نشست پیش از بازی شهرخودرو مقابل پیکان اظهار کرد: در ابتدا فوت آقای یاوری را به جامعه ورزش تسلیت می‌گویم. فردا در مقابل پیکان بازی داریم. آن‌ها چندین سال است در لیگ برتر حضور دارند و از مربی خوبی مثل مهدی تارتار برخوردار هستند. تیم ما در وضعیت ایده آلی است و هفته پیش سه امتیاز را گرفتیم. بازیکنان ما آماده اند و امیدواریم بتوانیم پیروز بازی باشیم. اگر مشکلی از لحاظ فوتبالی پیش نیاید ان‌شاءالله بتوانیم برنده بازی باشیم.

او ادامه داد: ما در هفته اول استارت خوبی زدیم و شرایط تیم ما رفته رفته بهتر خواهد شد. امیدوارم باتوجه به انگیزه و تعهد بازیکنان به استان خراسان رضوی جوری بازی کنیم که شرمنده مردم این استان نشویم و این تنها چیزی است که هدف بچه‌های ما است و هدف اصلی قهرمانی در لیگ است و تا آنجا که وقت داشته باشیم تلاش می‌کنیم. امیدواریم با روحیه خوب در لیگ برتر حضور داشته باشیم.

مربی شهرخودرو درباره جوانگرایی مربیان لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم حسن نیت آقای حمیداوی مالک باشگاه باعث حضور کادر ما شده است چرا که به نیروی جوانی اعتماد کرده است. مهدی رحمتی به عنوان سردمدار این کادر تصمیم گیرنده هستند و ما هم در کنارشان هستیم و داریم کمک می‌کنیم. همه مسئولان و مردم دارند کمک کنند و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم و به آن چیزی که لیاقت این تیم است برسیم.

نوازی درباره این‌که نام رحمتی به عنوان سرپرست تیم و نام او به عنوان سرمربی تیم در لیست شهرخودرو عنوان شده است، بیان کرد: چون اقای رحمتی مدرک ندارند این اتفاق افتاده است اما او آنقدر تجربه دارد که به راحتی می‌تواند بالای سر تیم باشد و ترکیب را می‌چیند و تمرینات را طراحی می‌کند. این مسائل در فوتبال ما است و در سال‌های گذشته خیلی‌ها بودند که به این شکل کار کردند. مهدی رحمتی سرمربی تیم است اما در دنیای مجازی و رسانه‌ها سرپرست تیم است اما هیچ فرقی نمی‌کند و مهم کمک کردن است.

او در پاسخ به این سوال که دیدار شهرخودرو و پیکان یک جدال قرمز و آبی است، گفت: این لوگویی که روی پیراهن ما است نشان دهنده قرارداد ما با شهرخودرو است و هیچ فرقی ندارد چه رنگی است و وظیفه‌ای داریم که باید انجام دهیم. در فوتبال حرفه ای‌ رنگ‌ها معنا ندارند و این اتفاقات معنا ندارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

به یاد دیگو مارادونا

نظرسنجی

شما کدام یک را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌دانید؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین