آیا فرشید اسماعیلی سند یا دست‌نوشته‌ای از نامداری دارد که این رقم (۲/۵) میلیاردی را به او هدیه داده یا نه، که پاسخ شنیدیم او سندی در دست داشته ولی در آن تنها آمده که این مبلغ به باشگاه پرداخت شده و هیچ اشاره‌ای به موضوع هدیه یا پاداش در آن نیست.

فرشید اسماعیلی قانع شد هدیه‌ای نگرفته است

خبرورزشیمحمدرضا مدنی؛ از وقتی فرشید اسماعیلی مصدوم شد، دیگر او را در ترکیب تیم استقلال ندیدیم. البته او در این مدت یکی، دو بار به باشگاه رفت تا توضیحاتی درباره وضعیت پرونده مالی‌اش ارائه بدهد ولی هر بار موضوع پیچیده‌تر از قبل شده و در نهایت باز هم طرفین موضوع ۲/۵ میلیارد تومانی پای خود را در یک کفش کرده بودند که حرف، حرف من است! 

ماجرا از وقتی شروع شد که برخی بازیکنان به میزان دستمزد خود گلایه داشتند و برای اینکه باشگاه بتواند در پرداخت پول به بازیکنان رعایت عدالت را کرده باشد، سراغ فرشید اسماعیلی رفت که بخشی از مبلغ دریافتی‌اش را پس بدهد که این بازیکن شیرازی ادعا کرده ۲/۵ میلیاردی که در حسابش ریخته است را از علی نامداری از مشاوران مالی مدیران باشگاه استقلال هدیه گرفته و ربطی به قراردادش ندارد. 

در این بین فرشید اسماعیلی در مذاکراتی که در همین ارتباط با محمود فکری داشت درباره احمد مددی، مدیرعامل استقلال طوری حرف زد که سرمربی تیم تاب تحملش را نداشت و او را از همراهی تیم در تمرینات محروم کرد و مقرر شد اسماعیلی در کمیته انضباطی حضور پیدا کند. جدا از آن اسماعیلی در مکالمه‌ای که با شخص مددی داشته هم مرتکب تخلف شده است. 

پس از تشکیل جلسه هیئت‌مدیره باشگاه استقلال همین بازیکن به دستور مسئولان باشگاه به ساختمان استقلال در سعادت‌آباد رفت. فرشید اسماعیلی که به اتفاق وکیلش در جلسه با اعضای هیئت‌مدیره شرکت کرده بود درباره وضعیت دریافتی و مسائل موجود بین خودش و علی نامداری حرف زد. 

پیش از او نامداری با ارائه سندی بابت پول‌هایی که در این مدت به باشگاه استقلال داده، اسنادی ارائه کرد که من این پول‌ها را به باشگاه قرض داده‌ام و حالا درخواست عودت آنها هستم. در واقع مفهوم حرف نامداری در حضور اعضای هیئت‌مدیره و فرشید اسماعیلی و وکیلش این بود که او به کسی هدیه‌ای نداده است! چراکه هدیه را هرگز پس نمی‌گیرند و یا تقاضای مرجوع شدنش را نمی‌کنند. 

بحث مدیران باشگاه هم بر این اصل بود که اگر این مبلغ خارج از بحث هدیه بوده، در شرایطی که تاکنون بازیکنان استقلال ۱۰درصد از قرارداد این فصل‌شان را دریافت کرده‌اند، فرشید اسماعیلی با احتساب این رقم، بیش از این مقدار را دریافت کرده است. اسماعیلی که تا پیش از دیدن اسناد نامداری و باشگاه استقلال (درباره پول‌هایی که به باشگاه قرض داده است) تصوراتی دیگر درباره پولی که از نامداری دریافت کرده، داشت، با دیدن این اسناد تاحدودی قانع شد و وکیلش هم همه چیز را تأیید کرد. با این شرایط باز هم فرشید اسماعیلی نسبت به همه هم‌تیمی‌هایش بیشتر دریافتی داشته و حالا حالاها قادر به دریافت پولی از باشگاه نیست تا سقف دریافتی‌اش با دیگر بازیکنان تیم یکی شود. 

از نزدیکان به باشگاه در این باره سؤال کردیم که آیا فرشید اسماعیلی سند یا دست‌نوشته‌ای از نامداری دارد که این رقم (۲/۵) میلیاردی را به او هدیه داده یا نه، که پاسخ شنیدیم او سندی در دست داشته ولی در آن تنها آمده که این مبلغ به باشگاه پرداخت شده و هیچ اشاره‌ای به موضوع هدیه یا پاداش در آن نیست!

بیشتر بخوانید: فرشید اسماعیلی: از احمد مددی عذرخواهی کردم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

کدام‌یک را موفق‌ترین رئيس فدراسيون فوتبال پس از انقلاب می‌دانید؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین