تجلیل از پیشکسوتان رسانه در دیدار فوتبال دوستانه تیم برند شون و رسانه ورزش

روز پنج‌شنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳ تیم برند شون به مصاف  تیم رسانه ورزش به کاپیتانی عادل فردوسی‌پور رفت و به پیروزی سه بر صفر دست یافت. در این دیدار از پیشکسوتان رسانه اسکندر کوتی، ابراهیم افشار و جعفر تبریزی توسط عادل فردوسی‌پور، مدیر عامل آریان کیمیا تک آقای گورابی و قائم مقام این شرکت دکتر قجر، با تقدیم هدایایی قدردانی شد. این دیدار با اسپانسرینگ برندهای شون و مای مردانه برای تشویق به سلامتی و ورزش برگزار گردید و بازی از طریق لایو اینستاگرام مای مردانه به آدرس @my.formen به طور مستقیم پخش شد.

تیم رسانه ورزش که به تازگی در لیگ حِرَف و مشاغل به مقام قهرمانی رسیده بود، در مقابل پیشکسوتان فوتبالی شون مانند مجاهد خذیراوی به سدی مستحکم برخورد کرده و نتوانست از موقعیت‌های ارزشمند خود برای به ثمر رساندن گل استفاده کند. تیم برند شون با در اختیار گرفتن بازی و توپ، و همچنین پاس‌کاری‌های دقیق و سریع توانست در نیمه اول دو گل را به ثمر رسانده و در نیمه دوم نیز با یک گل به کار خود خاتمه داد.

تجلیل از پیشکسوتان رسانه

در این دیدار هدایایی به رسم قدردانی و تجلیل به پیشکسوتان حاضر آقای اسکندر کوتی گزارشگر قدیمی و پیشکسوت، ابراهیم افشار روزنامه‌نگار و جعفر تبریزی عکاس ورزشی اهدا شد. این مراسم پیش از بازی برگزار شد و در طی آن آقایان مهندس گورابی، دکتر قجر و عادل فردوسی‌پور از این پیشکسوتان به نمایندگی از برند مای، شون و رسانه‌های ورزشی قدردانی کردند.

مصاف دوستانه رسانه ورزش و شون از دید اسپانسرها

به گفته نماینده برند طبیعت‌محور شون، این برند شرکت آریان کیمیا تک همیشه سعی کرده است که زیبایی و سلامتی طبیعت را با محصولات طبیعی و گیاهی وارد زندگی کند و کیفیت زندگی را ارتقا دهد. ورزش مکمل این سلامتی و زیبایی است و تشویق به آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین علت این برند که دارای محصولات قابل استفاده برای آقایان مانند شامپو سر و بدن، مام رول و مرطوب‌کننده نیز هست، اسپانسر تیم فوتبالی شون را تشکیل داده است.

نماینده برند مای مردانه نیز پیش از این گفته بود که این برند همواره تلاش می‌کند که در جایی از جامعه قرار بگیرد، که از سلامتی مردم حمایت کند، لذا همیشه حامی ورزش بوده است. به همین علت این برند، همکاری با ورزشکاران و اهل رسانه را مسئولیت اجتماعی خود به ویژه در دوران هجوم کرونا که فعالیت‌های ورزشی کاهش یافته دانسته و با کمک شخصیت‌های ارزشمند این عرصه سعی دارد که مردم را به ورزش دعوت کند.

اهدای جوایز دنبال‌کنندگان مای مردانه و شون

بین شرکت‌کنندگان در لایو مسابقه که پیج مای مردانه را دنبال می‌کردند، قرعه‌کشی انجام شد و از طرف برند، لباس تیم رسانه ورزش با امضای عادل فردوسی‌پور به قید قرعه اهدا گردید. همچنین برند شون نیز در قرعه‌کشی اختصاصی خود به دنبال‌کنندگان برند شون جوایزی ویژه را اهدا کرد.

در پایان باید گفت امیدواریم مسابقات دوستانه بیشتری برای ترویج سلامتی و ورزش انجام شود. تا شاهد روی آوردن بیشتر مردم به این موارد مهم در زندگی باشیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز، نتایج و دیدن بازی در IGTV، پیج اینستاگرام مای مردانه به آدرس @my.formen و وب‌سایت my.co.ir را دنبال کنید. همچنین می‌توانید برای دیدن جوایز شون و شرکت در مسابقات دیگر این برند پیج اینستاگرام @schon.ir  و وب‌سایت schon.ir را دنبال کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __
Topic[id:130, title:دریافتی] - __ [] __

پربازدیدترین