نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک شانس بیشتری برای قهرمانی در جام‌جهانی دارد؟
مقایسه آماری فرناندس و اسکولز؛ برونو در مسیر اسکولزی
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

عملکرد خوب برونو فرناندس در ترکیب منچستریونایتد، هواداران شیاطین‌سرخ را به داشتن ستاره‌ای همچون پل اسکولز امیدوار کرده است.

خبرورزشی/ لیگ برتر انگلیس؛ در خط میانی یونایتد یک سالی می‌شود که برونو فرناندس با آمدنش به تیم توانسته جان تازه‌ای به مرکز زمین شیاطین سرخ بدهد. خطی که برونو توانست آن را به خوبی با پل پوگبا هماهنگ و حتی بعضاً او را به نیمکت هم بفرستد. بازی‌های درخشان فرناندس همه را یاد دوران طلایی پل اسکولز در یونایتد انداخت اما به راستی کدام‌یک بهتر بودند؟

نظرسنجی
روزنامه سان اخیراً در سایت خود نظرسنجی بین اسکولز و فرناندس گذاشته و از مردم خواسته تا گزینه موردنظر خود را انتخاب کنند. پس از نزدیک به ۷ هزار شرکت‌کننده اسکولز محبوب‌ترین گزینه بود. از میان رأی‌دهندگان ۶۱ درصد ستاره کلاس ۹۲ را نسبت به فرناندس انتخاب کردند. این درحالی است که فقط ۲۱ درصد هافبک فعلی یونایتد را انتخاب کردند. ۱۸ درصد باقی‌مانده هم هر دو گزینه را یکسان انتخاب کردند. 

آمار اسکولز
از نظر خلاقیت عملکرد فرناندس عالی است. اگرچه مسلماً اسکولز در سال‌های آخر خود بازیکنی کاملاً متفاوت بود. اسکولز که اکنون ۴۶ ساله است بین سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۱۲ موفق به زدن ۱۰۷ گل در ۴۸۸ بازی در لیگ برتر برای یونایتد شد. او همچنین ۵۵ پاس گل به کارنامه خود اضافه کرد و به‌طور متوسط ۲۲۳ دقیقه به ازای هر گل یا پاس گلش زمان صرف شده است. 

آمار فرناندس
از طرف دیگر فرناندس به دلیل سبک بازی‌ای که دارد به‌طور مستقیم بیشتر به گلزنی کمک می‌کند. این بازیکن ۲۶ ساله در دوران کوتاه بازی خود در اولدترافورد ۱۹ گل در لیگ برتر به ثمر رسانده و همچنین ۲۴ پاس گل داده است. این آمار به شماره ۱۸ فعلی یونایتد به‌طور متوسط ۷۶ دقیقه برای هر گل یا پاس گل زمان داده است. 

فرناندس مورد علاقه اسکولزی
صرف نظر از اینکه طرفداران هنوز پل را به برونو ترجیح می‌دهند، فرناندس مطمئناً بازیکن مورد علاقه اسکولز است، زیرا او در گفت‌وگویی عنوان کرد، برونو نقش زیادی در موفقیت منچستر داشته است. پل به وب‌سایت رسمی من‌یونایتد گفت: «برونو بهتر از من است. او با من متفاوت است. برونو گل‌های بهتری نسبت به من می‌زند. من دوست دارم با او بازی کنم. پل هیجان‌انگیز بوده و یک تفاوت بزرگ رقم زده است. من فکر می‌کنم قبل از آمدن او به تیم، یونایتد به سختی می‌توانست فرصت ایجاد کند اما اکنون به نظر می‌رسد که می‌تواند در هر بازی سه، چهار یا پنج گل به ثمر برساند.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک شانس بیشتری برای قهرمانی در جام‌جهانی دارد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها