۸ نفر
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲

تمام قوانین به ضرر استقلال تمام می‌شود

محمود فکری: اینکه بازیکن ما را مسخره می‌کردند، در شأن پرسپولیس بود؟

گل‌محمدی آن‌ها را نشنیده بود؟ چطور نتوانستند جلوی بازیکن‌شان را بگیرند؟

محمود فکری سرمربی تیم استقلال عملکرد شاگردانش را بابت به تساوی کشاندن دربی تهران ستود و اعتقاد داشت تیمش می‌توانست برنده بازی باشد.

محمود فکری: اینکه بازیکن ما را مسخره می‌کردند، در شأن پرسپولیس بود؟

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی ۲ - ۲ تیمش مقابل پرسپولیس در دربی ۹۴ اظهار داشت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی در هر دو نیمه خوب بود و موقعیت‌هایی روی هر دو دروازه به وجود آمد. بازی هیجان خاص خودش را داشت و در نهایت با تساوی به پایان رسید. فکر کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند، چون بازی خوبی بود. جا دارد از تک تک بچه‌ها تشکر کنم. یکسری اشکالات داشتیم که منجر به گل خوردن ما شد، اما تلاش بازیکنانم ستودنی بود که بازی را به تساوی بکشانند.

وی در مورد اینکه تعویض‌هایش بر چه اساسی بوده است، تصریح کرد: تعویض ما بر این اساس بود که با توجه به جلو بودن از پرسپولیس، هم گل‌مان را حفظ کنیم و هم به گل دیگر برسیم. شاید ما می‌توانستیم برنده باشیم. در فوتبال اینطور نیست که تیمی که موقعیت بیشتر داشته باشد، برنده شود. فکر کنم بازیکنانم پس از اینکه گل اول را زدند، استرس گرفتند و ترسیدند.

«ما امسال تیم خوبی را درست کرده‌ایم.»، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: در دربی بیشتر مواقع اینجوری است که تیمی که در جدول پایین است، نتیجه برعکس می‌شود. این احتمال وجود دارد که بچه‌ها تصور کردند چون جلو افتاده‌اند، برنده می‌شوند.

فکری درباره داوری این دیدار گفت: کرمانشاهی در نیمه اول استرس داشت. در یک صحنه به بازیکن ما کارت زرد داد و در صحنه مشابه می‌توانست به سیدجلال حسینی کارت بدهد. فکر کنم در نیمه اول استرس داشتند و سوت‌هایی که در نیمه اول می‌زد، بیشتر به سود پرسپولیس بود. با این حال، جا دارد خسته نباشید به تیم داوری بگویم و امیدوارم توجه بیشتری به آنها شود تا داوران ایرانی زیادی را ببینیم که در بازی‌های بین‌المللی سوت می‌زنند.

وی همچنین در نشست خبری درباره دربی ۹۴ گفت: بار دیگر به هر دو تیم به خصوص بازیکنان استقلال خسته نباشید می‌گویم که با تمام وجودشان تلاش کردند. در بازی که می‌توانستیم برنده باشیم، شاید گل زودهنگام ما باعث وارد شدن استرس به تیم شد. در همان نیمه اول روند خوبی داشتیم و اگر پنالتی ما گرفته می‌شد، روند بازی تغییر می‌کرد. با توجه به اینکه اولین دربی کرمانشاهی بود، هم ما و هم تیم را عصبی کرد. در مجموع بازی قشنگی شد و موقعیت‌های زیادی روی هر دو دروازه به وجود آمد. بازیکنان ما شخصیت خودشان را نشان دادند که تا آخرین لحظه تلاش کردند و یک گل آفساید هم زدیم. امیدوارم این شخصیت را حفظ کنند تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه استقلال دو نیمه متفاوت داشت و با تعویض سیداحمد موسوی در آن نقطه از سوی عارف غلامی ضربه خورد، گفت: ما چون یک بر صفر جلو بودیم، شیخ دیاباته را آوردیم که قدرت تهاجمی‌مان را بیشتر کنیم، اما چیزی که فکر می‌کردیم، اتفاق نیفتاد. پرسپولیس یک بر صفر عقب بود و تلاش می‌کرد که جبران کند. یکسری از بازیکنان ما به هم ریختند که شاید به خاطر کم‌تجربگی یا اعتمادبه‌نفس بالا به هم ریختند. در مجموع بازی خوبی ارائه کردیم. در بیشتر دربی‌ها تیمی که شرایط بهتری دارد، نتیجه برعکس می‌شود.

بیشتر بخوانید: یحیی گل‌محمدی: کارهای نیمکت استقلال در شأن این باشگاه نیست!

فکری با اشاره به داوری کرمانشاهی در دربی ۹۴ خاطرنشان کرد: در بازی با فولاد خوزستان نفهمیدیم چه اتفاقی افتاد که به ضرر ما پنالتی گرفتند. در بازی با صنعت نفت آبادان طرف چهار دست و پا با توپ راه رفت و جلوی توپ را گرفت، گفتند پنالتی نیست! در بازی با ماشین‌سازی به بازیکن ما اشتباهی کارت داده شد. اینجا توپ به دست بازیکن خورده است، می‌گویند طبق قوانین پنالتی نیست. تمام قوانین به ضرر استقلال تمام می‌شود! الان هم اعتراض می‌کنند عارف غلامی باید اخراج می‌شد! به چه دلیل اخراج می‌شد؟! سیدجلال حسینی باید در نیمه اول و دوم کارت می‌گرفت، اما داور به او کارت نداد. در برخی از بازی‌ها به کرمانشاهی در لیگ یک هم می‌گفتم با ما مهربان باش که این اصطلاح برای او مانده است! یک کارشناس وابسته به جای دیگر است و نظر می‌دهد و کارشناس دیگری برای اینکه به او نظارت بدهند، به نفع داوری کارشناسی می‌کند. حق ما این شکلی ضایع می‌شود و در بیشتر بازی‌ها داوری‌ها به ضرر ما بوده است. در مجموع برای تیم داوری آرزوی موفقیت می‌کنم. بازیکنانم نشان دادند آن شخصیت در آنها به وجود آمده که تا آخرین لحظه بجنگند تا بازنده نباشند. می‌توانستیم با همان گل اول برنده باشیم، اما فوتبال است و اتفاقاتی که می‌افتد.

وی در واکنش به اظهارات یحیی گل‌محمدی که گفته بود در شأن استقلال نیست که روی نیمکت با هر سوت داور اعتراض کنند، گفت: اینکه از سمت پرسپولیسی‌ها بازیکن ما را مسخره می‌کردند، در شأن پرسپولیس بود؟ گل‌محمدی آنها را نشنیده بود؟ در نیمه دوم کاری که نیمکت پرسپولیس انجام می‌داد در شأن پرسپولیس بود؟ اتفاقاً با سر و صدایی که کردند، بازی برگشت. اگر ما سر و صدایی کردیم به خاطر این بود که اشتباهات داوری به ضررمان بود. داور بالای ۱۰ تا ۱۵ خطا به ضرر ما گرفت و یک بار به سودمان سوت زد. اگر ما سر و صدایی کردیم، به حق بوده است، اما آنها در نیمه دوم شلوغ‌کاری، سر و صدا و جنجال می‌کردند یا بازیکن‌شان از روی سکو بازیکن ما را مسخره می‌کرد. چطور نتوانستند جلوی بازیکن‌شان را بگیرند؟ اینها در شأن باشگاه پرسپولیس بود، اما هر حرفی ما بزنیم در شأن ما نبود؟ بله، شخصیت باشگاه استقلال خیلی بالاست و شاید یک جاهایی توقع چیز دیگری باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه گفته که از عملکرد آبی‌پوشان در دربی ۹۴ راضی نبوده است، گفت: این سؤال بماند برای بعد، تا جوابش را بدهیم.

فکری راجع به اینکه آیا بازی دادن به محمد نادری پس از مدت‌ها مصدومیت کار درستی بود و اینکه هروویه میلیچ چه زمانی می‌تواند برای استقلال بازی کند، گفت: نادری انگیزه زیادی داشت تا ما را متقاعد کند از او استفاده کنیم. در مجموع از نادری راضی بودیم، آنهم در شرایطی که مصدومیتش به تازگی به پایان رسیده بود. از نادری ممنونم. میلیچ هم تمرین می‌کند و مشکلی ندارد. هر وقت نیاز باشد از او استفاده خواهیم کرد.

وی در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا فکر نمی‌کند با برگشت وریا غفوری به دفاع راست، میانه زمین در اختیار پرسپولیس قرار گرفت، گفت: بعد از بازی همه کارشناس می‌شوند. مهم این است که در حین بازی تشخیص دهد چه تعویضی داشته باشید و از چه سیستمی استفاده کنید. بعد از بازی از دوستان ما گرفته تا دیگران کارنشاس می‌شوند و ظیفه خودشان را درست انجام دهند، در مجموع بهتر باشد تا در کارهای دیگر دخالت کنیم.

ویدیو| خلاصه بازی استقلال ۲-۲ پرسپولیس

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 52
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • {...} IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  97 59
  کجا میتونستید ببرید کلا همین دو موقعیت گل داشتید توهم زدی ما کجا جدولیم؟؟؟ شما چهار سال زیر بودین ما چیزی نگفتیم
  • مولر از برلین DE ۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   34 78
   از لحاظ فوتبالی گلمحمدی دست فکری را خواباند ولی حریف بازیکن بیشتر داشت مساوی کرد این فکری با این همه بازیکن هم بجایی نمی رسد. پرسپولیس در زنجیر را هم نتوانست ببرد . علوی نامی می گفت با اختلاف می بریم الان اون کجاست. در مورد تاکتیک فکری سخن براند!!!
  • لنگی ها مافیای فوتبال ایران IR ۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   52 58
   پنالتی 100 درصد استقلال گرفته نشد تا استقلال 2 بر صفر جلو نیفته. کارت زرد به سید جلال حسینی داده نشد. گل عبدی به استقلال کاملا واضح بود که خطا بود چون با دو دستش، دو بازیکن استقلال رو هل داد و از جریان مسابقه خارج کرد. تبریک به تمامی مهندسین لیگ برتر در داخل و خارج زمین
  • مهدی IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   43 50
   خوشحالم که فکری مربی کیسه شده چون باهمین فرمان جاپای داچعلی وگروهبان قندلی داره میذاره اگرسیدجلال کارش کارت زرد داشت عارف غلامی بایداخراج میشد
  • علی عبده IR ۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   23 37
   اره در شان تیمم هست. تیمم مافیا و کثیفه
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   31 25
   خبر ورزشی چرا اسم هوادار خوب پرسپولیس با حقارت شرم استقلالی عستم را سانسور می کنی . الان بعضی از استقلالی ها واقعا اسم هایی دارن که توهین داخل آنها واضح هست اما اسم آنها سانسور نمی شود . بعدش محمد نادری واقعا یک ستاره درجه یک هست عالی محمد نادری خخخخخخخخخخخخ . بهترین جا برای محمد نادری استقلال هست مثل امین حاج محمدی . پول میلیاردی می گیره ولی سکونشین خواهد بود . سکونشین میلیاری
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   23 18
   مافیای فوتبال ایران کم تر دورغ بگو عارف غلامی خودشمحجد نادری را هل داد چه ربطی به مهدی عبدی دارد . مافیای فوتبال ایران بسیار متوهم هست هیچی را نمی فهمد
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   21 13
   عارف غلامی به جای مهار مهدی عبدی ، محمد نادری را مهار می کند و او را هل می دهد و از نظر کیسه مافیایی فوتبال ایران ،مهدی عبدی مدافعان استقلال را هل داده واقعا متوهم هست کاربر کیسه مافیای فوتبال ایران
  • {...} IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   11 38
   همینو بگو کیسه مافیا من هر طوری ک اسمم تغییر میدم بازم سانسور میشه نمیدونم والا
  • کامل پرسپولیسی IR ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   19 6
   مافیای فوتبال شما بهتره همون مافیا بمونی با این کارشناسیت آینده خوبی برای کارشناسیت توی فوتبال اروپا پیش بینی میکنم چه قشنگ پازل درست میکنی البته اینجا فوتبال واقعی هست شما بهتره برید بازی های فیفا 2022 رو کارشناسی کنی حیف این همه استعداد نیست ؟
  • کیسه حقیر IR ۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   7 19
   کیسه مافیای ورزشی و با حقارت تاجی به حرف های لنگی مافیای توجه نکنید چون دچار توهم شده هذیون میگه لنگی مافیای تو اشتباه دیدی عبدی یک حرکت کرد نادری و غلامی تصادف کردند بعد گره خوردند از زمین خارج شدند عبدی شلیک به قلب آل کیسه زد خخخخخخخخخ
  • علی IR ۰۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   11 1
   واقعیتش جدا از بحث داوری که به ضرر استقلال بود اگه تیزبینانه نگاه کنیم محمود فکری گول بازی نیمه اول پرسپولیس رو خورد. نیمه اول تاکتیک یحیی این بود که دفاعی و آرام بازی کنن تا سیستم و تاکتیک استقلال رو بتونه بفهمه. محمود فکری این به نظرش اومد که پرسپولیس چیزی برای گفتن در نیمه اول نداشت و برای همین نیمه دوم رو با 3 مهاجم شروع کرد و فکر می کرد می تونه گل های بیشتری بزنه و یا اینکه فکر می کرد چون پرسپولیس برای جبران گل میاد می تونه از صعف خط دفاعی پرسپولیس استفاده کنه. به هر صورت نیمه دوم استقلال هم مرکز بازی رو از دست داد و هم مدافعین استقلال و حتی خود محمود فکری تصور نمی کردند پرسپولیس انقدر توانایی داشته باشه و انقدر طوفانی در نیمه دوم بازی کنه. محمود فکری باید با احتیاط نیمه اول بازی می کرد چون این پرسپولیس بود که به گل احتیاج داشت. در اصل محمود فکری گول بازی آرام و ضعیف پرسپولیس در نیمه اول رو خورد و از قدرت پرسپولیس غافل شد. محمود فکری باید از این به بعد دقت لازم رو داشته باشه و حریف رو به هیچ عنوان دست کم نگیره. همین دست کم گرفتن نزدیک بود باعث باخت استقلال بشه.
  • کیسه US ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   15 0
   آقا فکری اگر بازیکنانت حریف نیرومند رو دستکم گرفتن مقصر شمایی!از تعویض و آوردن دیاباته پیدا بود که خیلی تیمت را دست بالا گرفته بودی که البته اشتباه کرده بودی.نشاندن میلیچ بر نیمکت؟!همین فرمون بری جلو امسالم با این همه بازیکن به چیزی نمیرسی
  • لنگی ها مافیای فوتبال ایران IR ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   5 25
   آرش برهانی به درستی اشاره کرد همون طور که آفساید دیاباته کاملا واضح بود و نیازی به کارشناس داوری نداشت پنالتی استقلال هم به همون نسبت واضح بود و نیازی به کارشناسی نداره. کاملا مشخص بود داور برای اینکه پرسپولیس با دو گل عقب نیفته پنالتی رو نگرفت و استقلال رو از یک برد دلچسب محروم کرد.
 • دو ستاره IR ۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  57 23
  متاسفم برای استقلال که محمود فکری مربیشه
 • پارسه IR ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  51 39
  سنگ پا با شنیدن این مصاحبه اعلام بازنشستگی کرد.
  • ارتش‌سرخ IR ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   17 13
   خخخخخ
 • کیسه حقیر IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  65 39
  مصاحبه این آقا در تلویزیون ببینید چقدر خوشحال و شنگول بود مشخص با کمک داوری ها اخراج نکردن غلامی خواستند کیسه بازی نبازد پرسپولیس به کیسه نباخت فقط به کرمانشاهی باخت زور پرسپولیس به کیسه رسید ولی به داوری نرسید پاکترین مقام کیسه سومی مرفاوی هست
  • ss IR ۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   31 36
   لنگي هر وقت توضيح دادي چرا سر لك در بازي با شهر خودرو اخراج نشد يا چرا بازيكن پيكان جلو استقلال با همين حركت چرا اخراج نشد اونوقت بيا حرف بزن
 • 6 IR ۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  48 66
  طفلک خوشحاله نمفهمه چی میگه. برید فوتبال یاد بگیرید از یه بچه 19 ساله پ...ک نشید!
 • محمدطاها IR ۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  42 8
  استقلال اصلا خوب بازی نکرد نیمه دوم رو کاملا وا دادیم تیم از هم پاشید.. پاسکاریها اشتباه_بی برنامه_بی تاکتیک دفاع فاجعه واقعا قلبم اومد تو دهنم خیلی بد بازی کردیم..دفاع استقلال نه فقط تو دربی بلکه تو بازیهای گذشته هم‌پر اشتباه بود مشکل استقلال اینکه هنوز دفاع ثابتی ندارد یعنی مدافع قابل اعتمادی را هنوز نداره با این وضعیت باید یه فکر اساسی به حال خط دفاع تیم بشه..این دفاع متزلزل نمیتونه تو بازیهای بزرگ قابل اعتماد باشه والا!!
 • مهرداد IR ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  30 28
  برنده بازی بچه گول میزنی این فوتبال بود با این همه مهره تیم مشکل داره ما شانس اوردیم از یه تیم نصف نیمه نباختیم
 • هادی IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  24 12
  بی شخصت وبددهن مثل فکری
 • کیسه نیوز IR ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  17 14
  برو عکسای اشک شوق و دعا کردن کادرتو نگاه کن که چجوری ذوقمرگ شدن که با 4 5 تا گل نباختی. هوچیگری هم حدی داره
 • ق ر IR ۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  15 7
  شما ۵ امتیاز از داوری بدست آوردین
 • آث میلان IR ۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  17 11
  من طرفدار تیم های ایرانی نیستم ولی انصافاً پرسپولیس خیلی قوی وقشنگ بازی کرد اون طرف هم استقلال خیلی زشت وعلکی بازی میکرد واقعاً متأسفم اینچنین تیم هایی داریم توایران حتی تیم های عربی هم پیشرفت کردن
  • ناشناس IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
   1 0
   قشنگ معلومه ....
 • غضنفر IR ۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  10 9
  خدا کنه محمود فکری تا چند سال سرمربی استقلال بمونه خوشحال باشیم
 • حسین IR ۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  11 9
  آقای فکری {...} تیمت بد بازی می کنه /قرمز خیلی بهتر بازی کرد /شانس هم آوردیم/الکی بهونه نیار/من یک ماه قبل گفتم این پسره غلامی مشکل داره تو کامنت ها گفتم /اصلا هم خوشحالی نداره/قرمز عالی بود عالی/من آبی آبیم ولی نقطه ضعفی که داریم نباید بهونه بیاریم/اول جدول بودنت هم گول زننده هست همین/من خیلی خیلی عصبانیم نه خوشحال که نباختیم /دوست داشتم باخت بدیم که مشکل برطرف کنین نه اینکه بهونه بیارین/از اون بازی هااایی بود که خوب نبودیم و قرمز عالی بود/پس باخت حق ما بود مثل زمانی که ما خیلی خیلی بهتر بودیم و قرمز بد و ما همش حرص می خوردیم/انشالله که درسی بشه برای آبی ها/هر کی لیاقت داره قهرمان بشه/هر چند قرمز ها جواب بدن این ستاره ای که زدین واسه چیه؟؟؟؟؟این هم حرص داره واقعا که آدم می بینه ستاره دروغی/خجالت داره
  • کامل پرسپولیسی IR ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   10 0
   شما زیاد فکر ستاره نباش ستاره خیلی وقته عروسی کرده رفته خانه بخت برو یه فکر دا ندارهیگه برای خودت کن که دنیا وف
 • سید محسن IR ۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  15 6
  فکری مرزهای توهم رو کیلومترها جا ب جا کرده.....آخه داوری که 4 بازی هست به نفع شما..هست...اگر همون خطای غلامی رو بازیکن پرسپولیس میکرد باز هم می گفتی قرمز نداره ؟این بازی شانس اوردی 5-6 تا نخوردی....بعد میگی باید میبردیم.....واقعا متاسفم که تو این فوتبال امثال شما مربیگری میکنید
 • مهدی IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  13 8
  آقای فکری واقعا تیم افتضاح بود و نیمه دوم شانس آوردیم بیشتر از ۲ گل نخوردیم و گل دقیقه ۹۲ قایدی گل زد هواداران از استرس باخت نمی دونستند چی کار کنند فوتبال سنتی بزن زیرش به درد استقلال نمی خوره بهتر با استعفا هواداران خوشحال کنی ایم چه وضع بازی بود افتضاح بود
 • فکری بدون فکر ! IR ۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  12 13
  آقای فکری با تعویض موسوی تیم رو کلا بهم ریختی لنگ امروز باید حداقل سه تایی میشد اما شما نگذاشتی مساوی با تیم دهم جدول برای ما استقلالیا با باخت هیچ فرقی نمیکنه آقای فکری برای بازیهای آینده بیشتر و دقیقتر برنامه ریزی کنید
 • اس اسی دستا بالا IR ۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  11 7
  قای فکری با تعویض موسوی تیم رو کلا بهم ریختی لنگ امروز باید حداقل سه تایی میشد اما شما نگذاشتی مساوی با تیم دهم جدول برای ما استقلالیا با باخت هیچ فرقی نمیکنه آقای فکری برای بازیهای آینده بیشتر و دقیقتر برنامه ریزی کنید
  • کامل پرسپولیسی IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   13 9
   برای همینه که بعد از بازی و گرفتن تساوی هر کسی نمیدوست اول کیو بغل کنه قاطی پاتی شده بودند البته یادشون رفت فکری رو مثل هوا بندازن البته حق داشتند گرفتن مساوی از تیم نصف و نیمه فینالیست آسیا کم نتیجه ای نیست جای خوشحالی نیست بنده خداها برای پاداش هم رفتند سراغ عبدیان که متوجه شدند عبدیان بهشون نارو زده
 • هادی IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  14 15
  استقلال به اشتباهات تاکتیکی فکری ۲ امتیاز رو از دست داد، هر چند اگه پنالتی رو میگرفتن کار پرسپولیس همون اوایل بازی تموم شده بود
  • حسن IR ۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   0 0
   بسم الله الرحمن الرحیم گل گل گل صدق الله العظیم گل گل گل لنگی سرورت فقط دو دقیقه بازی کرد بقیش مال شما خخخخخخ
 • حقگو IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  9 14
  با احترام , آل کیسه این مساوی را مدیون نورالاهی هستند که دو سه گل نزد و سه چهار دقیقه اخر با یه دو تعویض و خواباندن جریان بازی تیم با دست پر از زمین خارج میشد
 • طرفدار IR ۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  11 8
  به خدا تیم استراماچونی عجب تیمی بود باور کنید حیف شد رفت
 • رضا IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  7 2
  اقای فکری چرا یک گل می زنید سریع تیم را دفاعی می کنی معلومه دفاع محض بازیکن اشتباه مکنه تیم خیلی ضعیف بازی می کند یعنی با ری بهر جهت بازی می کند یک مربی کار بلدکنار دستت بزا ر وگرنه مثل منصوریان می سوزی وهوا داران هم خون به دل میشن.
  • آبی بیکران IR ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   10 1
   اتفاقا اشتباه فکری بازی هجومی وتعویض موسوی و دستکم گرفتن حریف بود که باعث شد اجازه بده پرسپولیس با ضد حمله و پاسهای پشت دفاع روع ارکان متزلزل دفاعی استقلال فشار های انفجاری بزاره و موقعیتهای مختلف خلق کنه... فکری باید توجیه کنه هافبکها رو که پرس رو از تو زمین حریف درست انجام بدن تا دفاع اینجوری وا نده ولی مهمتر از همه باید توپ اول زدن قبل از مهاجمین حریفو به مدافعینش یاد بده
 • امید IR ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  2 6
  رو که نیست !! تو یکی دیگه خدا را شکر کن که بازیکنان پرسپولیس یکی یکی موقعیت‌های مسلم گلزنی را از دست دادند و کرده الان اوضاعت خیلی بد بود !!
 • سیدرضا IR ۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  10 9
  متاسفانه کلا قرمزا همیشه عادت دارن دست پیش بگیرن که پس نیفتن ، این مساوی برای استقلال خیلی ارزشش بیشتر هست تا پرسپولیس. این حرفهای یحیی فقط فرار از واقعیت هست ، تیمی که شصت روز نبرده باشه و در مهمترین دیدار تاریخ باشگاهش درحالیکه براحتی میتونست برنده باشه بخاطر خستگی و ضعف حریف میادو بازی برده رو میبازه و در بازیهای داخلی دوبار بازی برده رو مساوی میکنه مقصر اصلی کادر فنی هست نه مدیریت تیم که تونست با توجه به بسته بودن پنجره ی نقل و انتقالات باقی تیمها تیمی پرستاره رو روانه ی آسیا کنه
 • ابد IR ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  9 8
  من خیلی خوشحالم که فکری سرمربی استقلاله چون با تمام وحود مطمئنم این تیم و با تمام بازیکنای گرون قیمتش به جایگاه واقعیسون که ته جدول هست خواهد رسوند. کسی که از اشتباهاتش درس نگیره و با هوچیگزی دنبال ماست مالی کردن مسائل و درگیری با نیمکت هنه تیم ها باشه محکوم به شکسته!
 • اس اس IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  10 8
  هواداران تیم دهم جدول از اینکه دقایقی از استقلال جلو افتاده بودن سر از پا نمیشناسن یاد اون یه دقیقه ای افتادم که قهرمان آسیا شدن فقط یه دقیقه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • پرسپولیسی IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   6 7
   لاااقل ۱دقیقه قهرمان آسیا بوده.شما که با ۲بازی بیشتر،هنوزم به صدر نرسیدید و فعلآ زیر سایه نفتیها هستید.فقط یه شعله کبریت میخواید که از این هم بدتر بسوزید. محمود فِرتی تونو هم دیدیم بعد بازی از خوشحالی این که امروز جر نخورده جلو دروبین کم مونده بود فقط برقصه.به قول بچه ها از پرسپولیس نصفه و نیمه........
 • سعید IR ۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  16 10
  بازهم قایدی لایی زداون هم به لک بریدکری بخونیدواسه بهترین دروازه بان آسیا،تازه گفت بسم ا...الرحمن الرحیم گل زدن مثل گل گهردقیقه ۸بایدپنالتی اعلام میشدکه داورانگارچیزای دیگه دوس داره،اگر استقلالوبه هم زدن فقط مصاحبه های این چن روز رود چطورجلال کارت نگرفت چطورنیمه اول۱۵سوت فقط به سودپرسپولیس،عیبی نداره خدا به نامردافهموندکه تازورهست توپ گل نمیشه کرمانشاهی بدترین داوری که من۴۰ساله دیدم قسم میخورم که قرمزی چون به وضوع جانبداری کردی خداجوابتومیده،که خطای عبدی بادودست هول دادندیدی، غلامی روپرت کردروی مظاهری ندیدی خدایا۶۷ثانیه ودقیقه۹۴که لایی زدوطوری زدهنوزاعلام نکردن به اسم کی گل زده شده این هم لطف خدابود
 • كيسه نيوز IR ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  1 4
  كيسه ضد فوتبال همينه همينه! لااقل تيم پودري قبلي فوتبال بازي ميكرد
 • علی تاجی IR ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  5 2
  به عنوان به استقلالی هیچ آینده ای با فکری برای استقلال متصور نیستم. واقعاً آقای فکری مربی کم دانشی هست. در این چند بازی علیرغم در اختیار داشتن این همه بازیکن هیچ تاکتیک مشخصی نداشته. ضمن اینکه هارمونی تیم فصل قبل رو هم با لجبازی هایی که با میلیچ و دیاباته کرده از بین برده. واقعاً کارآیی بازیکنان شاخص استقلال از زمانی که آقای فکری اومده به شدت افت کرده. این تیم باید دست مجیدی میموند چون داشت راه استرا رو ادامه میداد.
 • سرباز CH ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  2 7
  آقای فکری! داوری و کمیته انضباطی ما اگه سروسامون داشت شما بعد از بازی فولاد با اون گوهرافشانی که کردین تا سال بعد این موقع باید محروم میشدین.
 • سعید IR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  2 0
  خوبه تووامثال تودرکمیته نیستن،تیم جعلی روخدازده بااستقلال چیکاردارید،تقلب هرچندادامه داره اماخودتون هم متوجه شدیدکه چه شانسی دیروزبهتون روکرد،ثانیه۶۷ودقیقه۱۰که کرمانشاهی همه چیزشو زیرپاش له کرد،جالبه کارشناساروهماهنگ نکردن فقط گفتن بگیدگل نبود۱۰نفرنظردادن۲تاش مثل هم نیست این چه کارشناسیه ب قول فیروز کریمی بازم جستی ملخک
 • ارش IR ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  0 0
  توهم زده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین