۱۹ نفر
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه اتفاقاتی که قبل و بعد از فینال آسیا افتاد، برنامه‌ریزی شده بود تا پرسپولیس را ضعیف کنند.

یحیی گل‌محمدی: کارهای نیمکت استقلال در شأن این باشگاه نیست!

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ یحیی گل‌محمدی پس از تساوی ۲ - ۲ تیمش مقابل استقلال در دربی ۹۴ گفت: یک گل زودهنگام خوردیم و کنترل بازی بعد از دریافت گل دست ما بود و موقعیت گلزنی هم داشتیم. در نیمه دوم گل خورده را جبران کردیم و جلو هم افتادیم. بعد از آن می‌توانستیم بازی را ببریم، اما از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم و در شش‌قدم هم می‌توانستیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: از لحاظ فوتبالی و ایجاد موقعیت حق‌مان برد بود و می‌توانستیم با اختلاف یک گل برنده باشیم. در هر صورت در وقت اضافه تمرکز لازم را نداشتیم و قایدی هم یک بازیکن تاثیرگذار و تعیین‌کننده است و خوب از موقعیت و عدم تمرکز ما استفاده کند.

گل‌محمدی در خصوص اینکه بعد از فینال آسیا پرسپولیس به شرایط ایده‌آل برنگشته و نتوانسته به پیروزی برسد، گفت: متاسفانه اتفاقاتی که قبل و بعد از فینال آسیا افتاد، برنامه‌ریزی شده بود تا پرسپولیس را ضعیف کنند. مشخص است که در خصوص بازیکنانی که از دست دادیم، هیچ اراده‌ای برای نگه داشتن آنها وجود نداشت. رسول‌پناه و اعضای هیئت مدیره در باشگاه بودند و ما  یکی یکی بازیکنان‌مان را از دست دادیم. توجیه آنها این بود که رفتن بازیکنان ما تاثیری در نتایج‌مان ندارد که توجیه مسخره‌ و خنده‌داری بود. رسول‌پناه هنوز به عنوان رئیس هیئت مدیره کار می‌کند و به ریش ما می‌خندد. هیچ کس هم نیست که جواب بدهد. این تیم میلیون‌ها هوادار دارد و اینکه این همه بلا سر ما آمد جای تاسف داشت.

سرمربی پرسپولیس در خصوص قضاوت داور دربی تصریح کرد: کرمانشاهی خوب سوت زد و بازی سنگینی را قضاوت کرد. در مجموع خیلی خوب بازی را مدیریت کرد. فقط در آن صحنه که غلامی اخطار گرفت به نظر من باید اخراج می‌شد. کارشناسان باید نظر بدهند و فکر نمی‌کنم غیر از آن صحنه داوری مشکلی داشت.

گل‌محمدی همچنین در نشست خبری گفت: بازی خیلی جذاب و دیدنی خصوصا از طرف تیم ما بود.  روی غافلگیری و اشتباه عجیب و غریب گل خوردیم. بعد از آن بازی را توانستیم کنترل کنیم و در زمین حریف موقعیت‌های خوبی در نیمه اول داشتیم ولی نتوانستیم استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که از داوری راضی بود، گفت: در مجموع داوری خوب بود. روی صحنه‌ای که غلامی روی مهدی عبدی خطا کرد ما بحث داریم، آن صحنه تک به تک بود و می‌توانستیم به گل برسیم. من چیزی که از داوری می‌دانم این است که در آن صحنه غلامی باید اخراج می‌شد. کارشناسان باید درباره این موضوع توضیح بدهند. بالاخره داور در این صحنه مدیریت کرد و اگر آن صحنه اخراج داشته باشد نمره منفی دارد و کارشناسان باید نظر بدهند.

گل‌محمدی در واکنش به اعتراض نیمکت‌نشینان استقلال در نیمه اول عنوان کرد: نیمه اول این اتفاق افتاد و متاسفانه نیمکت و کسانی که روی سکوها نشسته بودند روی مسائل داوری فریاد می‌زدند و به نظر من در شأن باشگاه استقلال نیست که نیمکت آنها اینقدر شلوغ باشد. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به انتقاد از عدم تعویض مقابل استقلال، خاطرنشان کرد: شرایط بازی خیلی خوب به نفع ما پیش می‌رفت و کنترل بازی را در دست داشتیم و دلیلی نبود که تعویض کنیم. تعویض ما هم به خاطر مصدومیت عبدی بود و وقتی بازیکنان ما خوب بازی می‌کنند و عملکردشان خوب است دلیلی نداریم که تعویض کنیم.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس در دو دربی گذشته در دقایق پایانی نتیجه را از دست داده است؟ عنوان کرد: تیمی که عقب است برای گلزنی فشار می‌آورد. چیزی که مهم است اینکه در وقت‌های تلف شده بازیکنان تمرکز بالایی داشته باشند و خیلی عقب نیایند. حساسیت بازی اینقدر بالا است که ناخودآگاه تیم عقب می‌آید و به حریف فرصت داده می‌شود. در گل دوم استقلال هم خلاقیت قایدی تاثیرگذار بود.

بیشتر بخوانید: محمود فکری: اینکه بازیکن ما را مسخره می‌کردند، در شأن پرسپولیس بود؟

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: در کل بازی همین دو توپ روی دروازه ما آمد و خیلی ساده گل خوردیم. می‌توانستیم بازی را ببریم، باید یکسری شرایط روحی و روانی بازیکنان را در نظر بگیریم. در چند ماه گذشته فشار زیادی به بازیکنان ما آمده، هم در آسیا و هم مشکلاتی که در بحث مدیریتی داشتیم. همه این مسائل باعث می‌شود که کادرفنی هم تمرکز لازم را نداشته باشیم. هواداران ما تا آخرین لحظه منتظر پیروزی بودند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و از تک‌تک آنها عذرخواهی می‌کنم. این مساوی و نبردن را به پای من بگذارند. بازیکنان تلاش‌شان را انجام دادند و موقعیت ایجاد کردند.

وی ادامه داد: در این چند موقت مشکلات عجیب و غریبی داشتیم، شما ببینید هیئت مدیره استقلال چقدر بازیکنان خوب استقلال را حفظ کرد و حتی این تیم را تقویت کردند، هیئت‌مدیره یعنی این، یعنی تیم را حفظ کنند. هیئت مدیره ما را ببینید یکی‌یکی بازیکنان را فرستادند و رفتند و آخر هم بیانیه می‌دهند که رفتن یک بازیکن مشکلی به وجود نمی‌آورد و یک توجیه خنده‌دار ارائه کردند.

گل‌محمدی اظهار داشت: ما یک بازیکن را از دست ندادیم، شاید ۱۰ بازیکن از دست دادیم. اراده‌ای برای تداوم موفقیت‌های گذشته وجود ندارد. کسی که این همه مشکلات را برای ما به وجود آورد الان به عنوان رئیس هیئت مدیره به کارش ادامه می‌دهد یک پوزخند هم به ما می‌زند که من هنوز هستم و هیچ کس هم نیست که یک هیئت مدیره قوی بگذارد. متاسفانه این مشکلات در چند وقت اخیر خیلی ما را اذیت کرده است. هیچ کس هم نیست جواب بدهد، وزیر هم باید در این مسئله دخالت کند و آدم‌های قوی بگذارد ولی عین خیال‌شان نیست. در این وضعیت ادامه کار خیلی سخت است و اگر من با این تیم ادامه داده‌ام فقط به خاطر هواداران بوده و اینکه فینال آسیا را در پیش داشتیم. اگر آدم‌های قوی به پرسپولیس نیایند این باشگاه زمین می‌خورد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مشکلات زیادی در آینده داریم، بحث بودیمیر است و ۵۰۰ هزار یورو باید به او بدهیم. به کالدرون و دستیارانش هم باید ۶۰۰-۷۰۰ هزار یورو بدهیم. هیچ‌کس نیست که این مسائل را مدیریت کند. آینده خوبی برای باشگاه متصور نیستم و تا وقتی که این آدم‌ها بالای سر کار باشند این مشکلات وجود دارد. من نمی‌خواهم نبردن‌مان را توجیه کنم. تمام تقصیر امروز گردن من اما کار کردن در باشگاهی که هیئت مدیره قوی نداشته باشد و کارشان را توجیه می‌کنند و با عدم مدیریت خوب واقعا سخت است.

گل‌محمدی گفت: تا یکی دو روز آینده به وزیر ورزش می‌گویم که اگر آقای رسول‌پناه در رأس کار باشد باید تبعاتش را به گردن بگیرد. بحث استعفا نیست، واقعا کار کردن در این باشگاه که آدم‌های ضعیف و کوچک سخت است. از آقای سمیعی هم که در این چند وقت اخیر تلاش کردند می‌خواهم با وزیر صحبت کند؛ آدمی که برای باشگاه این همه مشکل به وجود آورده است نباید کنار باشگاه باشد. هم توهین و هم فحاشی شنیدیم، همه بی‌احترامی‌ها را تحمل کردیم فقط به خاطر هواداران و فینال آسیا. از الان باید خودشان تصمیم بگیرند که می‌خواهند این باشگاه را به صورت خوب مدیریت کنند یا اینکه می‌خواهند باشگاه وارد مشکلات دیگر شود، دیگر خودشان باید تصمیم‌ بگیرند.

ویدیو| خلاصه بازی استقلال ۲-۲ پرسپولیس

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 27
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مکتب دوپینگ و قلیون IR ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  79 14
  میتونستبم فاجعه العین براشون رقم بزنیم حیف الانم کیسه ها از مساوی با فینالیست اسیا غرق در خوشحالین
  • مولر از برلین DE ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   51 6
   برای من سوال هست. مشاور هیت مدیره استقلال پاداش دو میلیاردی می دهد. انوقت پرسپولیس هیت مدیره ندارد . سمیعی هم یک ریال نیاورده .پاداش را هم قرض کرده . بدهی برانکو. چرا پول شفر را از قرض ندادند. این همه پول را استقلال از کجا اورده 20 بازیکن بالای 10 میلیارد!! الان بدهی بودمیر کالدرون را چرا از ان منبعی نمی دهند. که برای شفر دادند جباروف.. و شیخ ملیچ نادری.... عمدا امسال پرسپولیس را زمین زدند. سقف قرارداد گذاشتند برای پرسپولیس رسن ترابی علیپور شجاع رفتند از ان طرف استقلال سقف نداشت. با همه بستند..
  • کامران5 IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   48 6
   اصالت پرسپولیس مشخص شد پنجاه درصد از بازیکنان اصلی تیم رو فراری دادن هنوز مثل شیر بازی می‌کنن. تیمهای بزرگ دنیا دو سه بازیکن خوبشون ازشون بگیری تو لیگشون دهم هم نمیشن ولی پرسپولیس با این شرایط برای قهرمان شدن میجنگه
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   36 4
   درود بر یحیی . اگر تا دو روز دیگر رسول پناه از پرسپولیس کبیر نرود تبعاتش را هم خواهد دید آقای یحیی کاملا درست می گوید .رسول پناه باید تا دو روز دیگر برود
  • دقیقه 10 IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   11 48
   گل ممد از یه سکته فرار کرد شانس آوردی داور اون پنالتی دقیقه 10 رو نگرفت و عارف غلامی اون سوتی رو داد و گل زدین اگرنه فردا باید نامه استعفا رو امضا میکردی
  • مانی IR ۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   1 8
   متاسفانه یحیی نمیتونه بازیکنان رو برای بازیهای بزرگ از نظر روحی اماده کنه . ۳ بازی بزرگ رو در ثانیه های پایانی از دست دادیم ضمنا دوستی که اسمت دقیقه 10 باید بگی ۳ گل تو ۱۰ دقیقه ایمون زاید
 • مجهول الهویه IR ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  57 10
  در یک بازی مهم یک اشتباه در رنگ کارت خیلی مهمه و نمیتونید بگید در مجموع خوب بود درست مثل یک صفر در کارنامه که دانشجو را مشروط میکنه. حتی اگه بقیه نمره هاش خوب باشه. داورها از چی میترسن؟؟ حالا شاید استقلال ده نفره هم نمیباخت اما چرا عدالت اجرا نمیشه اونایی که چار ساله تبعیض تبعیض عدالت عدالت میکنن کجان؟؟
 • مکتب دوپینگ و قلیون IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  29 19
  کاری نداریم ولی قبل گل دوم کیسه قایدی قشنگ داشت اذیت میکرد دفاع مارو یحیی باید ی تعویضی میکرد دفع قبل هم از کنار حرکت زد ب داخل گل زد خب انالیزور تیم نداره ؟؟؟ی اتفاق دوبار؟؟
 • امیر IR ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  8 52
  پرسپولیس از مدیرعامل حراستی اش گرفته تا بازیکنان کاغذی اش باید عوض شوند. آقای گل محمدی و بازیکنان کاغذی لطفا بساطتان را از پرسپولیس جمع کنید و بروید. تیم به خانه تکانی اساسی نیاز دارد. درود بر کالدرون و برانکو. آقای گل محمدی شما این کاره نیستی. قبلاً هم در برابر همین استقلال تیمت مساوی کرد و از قايدی گل خورد
  • کیسه راه راه IR ۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   55 4
   کیسه جون از خوشحالی تساوی بازیکناتون بیست نفره تپه ساختن البته هزینه هاشو نادری میده
  • محمود IR ۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   52 6
   خوشحالم از اینکه گلمحمدی کیسه کشایی مثل تورو انقدر عصبانی کرده و ترسونده.
  • عماد IR ۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   25 2
   کیسه کش تو حرف مفت نزن همین تیم یحیی تیم کیسه را نیمه دوم تو قوطی کرده بود حالا کیسه کش ها با اسم کاربر پرسپولیس میاد علیه گل محمدی حرف میزنه گل محمدی و سمیعی تا آخر فصل مورد حمایت هواداران هست تا کیسه کش مثل تو بسوزند
 • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  37 8
  دمت گرم آقای یحیی که گفتی بودن این آقای رسول پناه و رفقا از کل چهارده رقبا خطرناک تره
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   5 7
   ببخشید پانزده رقیبمون
 • مهرشاد IR ۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  23 34
  با کمال احترام به آقا یحیی. اگر از دقیقه 75 عالیشاه وارد زمین میشد به جای نور اللهی که زیر صفر بود با توجه به سرعتش خیلی اتفاقات بهتری می تونست شکل بگیره
 • حسن پرسپولیسی قوژد IR ۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  29 14
  یحیی واقعا نیمه دوم برد کادر یحیی بی نظیر بود ولی خوب با دست خالی چطور تعویض کنی ولی خوب به نظرم میتونست مهدی شیری رو آخر بازی بیاره تو زمین ولی تفاوت همه دیدن این همه موقعیت گل بازی داشت برای پرسپولیس،. استقلال فکر کنم 3 موقعیت گل داشت که 2تاش گل شد
 • امیر IR ۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  7 10
  پرسپولیس گل محمدی قادر به حفظ نتیجه در بازی های مهم نیست. مثلاً در جام حذفی در برابر استقلال.. در فینال جام باشگاه های آسیا و در دبرابر استقلال در بازی امروز. درود بر برانکو و کالدرون
 • صامت US ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  6 12
  ازآقایحیی حمایت کامل میکنیم وبراین باوریم که نقطه قوت تیم ما آقایحیی ست.اماحق انتقادرابه خودمی دهیم .زمان برانکو تیمما اواخربازی به هیچ عنوان گل نمیخورد.چرابه این راحتی دراواحربازی گل میخوریم؟مخصوصادرچنددربی احیر؟آیانمیشدازدقیقه 90 همه دردمحوطه جریمه جمع شوندوهمه جانبه دفاع کنند؟تیم بایدقدرت دفاع ازنتیجه راداشته باشه
 • 6 IR ۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  27 6
  ما کجا و کیسه دسته 3 کجا!
 • mohsen IR ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  21 4
  امروز برخلاف بازی سپاهان و ذوب پرسپولیس عالی بازی کرد و موقعیت زیادی ایجاد کرد و مشکل گل نزدن هم با تمرین و تمرین حل می شود یحیی باید در تمرینات یارگیری و شوت زدن رو بیشتر در دستور کاری قرار بدهد و از بچه ها بخواهد بیشتر دقت و تمرکز داشته باشند و به نظرم با توجه به اینکه قائدی در سمت نعمتی داشت فشار می آورد یحیی باید از شیری استفاده می کرد و این سمت رو بیشتر تقویت می کرد ولی در کل پرسپولیس عالی بود و اگر از موقعیت هاش استفاده می کرد حداقل با ۴ تا ۵ گل بازی رو باید می برد
 • محسن IR ۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  10 9
  آقای گل محمدی درسته روند بازی به نفع تیمت بود اما تیم حریف یه گل زد که افساید شد این باید یه تلنگر برات میبود تا با ۴ تعویضی که داشتی وقت رو بکشی یا لااقل سرعت حریف رو بگیری ، در دو دربی دقیقا همین اشتباه رو مرتکب شدی ، فرس شما با برانکو و کالدرون تو همین چیزهای به ظاهر ساده است ، البته دلیل تعویض نکردت میتونه این باشه که بازی سفارشی بوده و چه با تعویض چه بی تعویض باید مساوی میشد
 • آوار NO ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  28 7
  خدا را شاهد می گیرم که اگر تیم محبوبم که پرسپولیس باشد ،بد بازی کند ، اول از همه خواهم گفت که بدبازی کردیم . ولی وجدانا این بازی را می بایست با اختلاف ۳ گل می بردیم .بعدازگل تساوی کل نیمکت استقلال از جمله جناب پرویز مظلومی با این سن و سال تا نقطه کرنر دویدند و ابراز خوشحالی کردند . دیگه مابقی اش را خودتان قضاوت کنید که چقدر تیم کیسه نود دقیقه تو قوطی بود آوار
 • shahin IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  4 25
  این با رصدمه میگم بابا فوتبال حرفه ای انتقال ورفتن بازیکنا طبیعیه باب دست بردار اقای یحی گل محمدی وهمش قرمیزنی وفرافکنی..بابا بیرانوند علیپور ترابی شجاع وبشاررفتن قرار نیست تا اخر عمرشون بمونن. فقط از رفتنا میگی...چرا از جذب لک اقایی سرلک پهلوان ال کثیر و شجاعی نمیگی 5 تا رفتند 7 تا اومدن بسه دیگه
 • red IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  2 7
  ssهای عزیز هرچی دارید از احمد دارید یادتون ترع
 • امیر IR ۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
  5 2
  آقای گل محمدی واقعا اندازه خودت رو نشون دادی این فصل ... یعنی چی که تا نتیجه نمیگیری بابت بازیکن رفته غر میزنی ..برادر عزیز اگه جای برانکو بودی و کل تیم میرفت در حدی که همتی می‌شد فیکس دفاع راستت چی میگفتی .؟؟ خب آقای محترم تو همونقدر که در متحول شدن تیم تو نیمه دوم تا ثیر مثبت داشتی در عدم حفظ نتیجه هم تاثیر منفی داشتی ..نوراللهی سه تا موقعیت رو خراب کرد ..تو تصاویر کاملا خسته نشون داد ..همه فهمیدن باید تعویض می‌شد با عالیشاه که دونده و توپ نگه داره..اونوقت شما میگی بازیکنا خوب بازی کردن نیاز به تعویض نبود..ما که مثل شما دوره ندیدیم میدونیم تعویض صرفا ربطی به خوب بودن بازیکن نداره ...واقعا متاسفم ..بجای فرار رو جلو کمی اشتباهات خودت رو بپذیر...راستی نزدیک یک ساله تو تیمی ..چرا یک بازیکن جوان به تیم معرفی نکردی ..متاسفم مربی بازی‌ها ی بزرگ نیستی ...
 • Omid US ۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  1 0
  vaghean Goel Mohamady dorost migoyad, afrady mesleh Omranzadeh va Borhany aslan liyaghateh in jobha ra nadarand, shoma alan mibinid ke Birhany dar televesion mesleh bacheha faghat dar moredeh penalty sohbat mikonad ke tasofbarangiz hast, perspolis emrouz be khodash bakht va yek mogheiateh aley ra mesleh Asia az daste dad, Esteghlal aslan teamy naboud ke betavanad be perspolis 2 gooel bezanad
 • هوادار واقعی IR ۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  3 2
  آقای گل محمدی بجای انداختن توپ به سمت هیات مدیره و نیمکت استقلال باید متوجه باشی که اگه داور پنالتی میگرفت دقیقه ده تیم دو هیچ عقب میوفتاد استقلال بخاطر حفظ نتیجه هافبک های بیشتری بازی میداد معلوم نبود چه اتفاقی پایان بازی رقم میخورد درست تیم موقعیت داشت اما چطور با لو رفتن توپ تیم مقابل؟اسم این موقعیت نیست همه بازی ها دو نیمکت جنگ روانی راه میندازن البته فقط در کشور ما رایج هست اما این استقلال امروز سه گل زد یه پنالتیش سوخت دیاباته یه نیم قدم عقب بود الان چی میخواستی بگی حتما سن جلال و کنعانی زادگان رو مقصر میدونستی -شانس اوردیم استقلال هافبک هاشو دیر اورد بازی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار تراکتور - استقلال؟
پیش‌بینی شما از دیدار پرسپولیس - فولاد؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین