مدیرعامل باشگاه سپاهان تمایل به همکاری با یکی از باشگاه‌های مطرح روسیه را اعلام و با توجه به خواهرخواندگی دو شهر اصفهان و سن پترزبورگ، عقد قرارداد خواهرخواندگی بین باشگاه سپاهان ایران و زنیت روسیه را پیشنهاد داد.

ارایه پیشنهاد خواهرخواندگی سپاهان و زنیت به سرکنسول روسیه

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ مدیرعامل باشگاه سپاهان به همراه جمعی از مدیران این باشگاه با حضور در سرکنسولگری روسیه در استان اصفهان با سرکنسول این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار محمدرضا ساکت ضمن معرفی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، بر گسترش پتانسیل‌های ورزشی در راستای رشد و ارتقای توسعه دیپلماسی عمومی و ورزشی تأکید کرد.

مدیرعامل سپاهان در حضور کردآبادی کارشناس ارشد نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان، تمایل باشگاه اصفهانی به همکاری با یکی از باشگاه‌های مطرح روسیه را اعلام و با توجه به خواهرخواندگی دو شهر اصفهان و سن پترزبورگ، عقد قرارداد خواهرخواندگی بین باشگاه سپاهان ایران و زنیت روسیه را پیشنهاد داد.

ساکت آیتم‌های این پیشنهاد را همکاری در زمینه‌های تبادل دانش و تجربه مربیان و بازیکنان، برگزاری تورنمنت‌های دوستانه، دوره‌های آموزشی فی‌مابین و اردوهای مشترک اعلام نمود.

در پایان این نشست، ساکت از سرکنسول و معاونش برای بازدید از باشگاه سپاهان، ورزشگاه نقش‌جهان و همچنین کارخانه فولاد مبارکه دعوت به عمل آورد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • .،. IR ۱۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
  11 1
  خوبه احتمالا فردا پس فردا نیازمند و محبی میرن زنیت اگر این اتفاق بیوفته احتمال اینکه بعد ها تو پنج لیگ معتبر بازیکن داشته باشیم زیاده
 • نادی اللنگ الحکومتی IR ۱۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
  6 5
  خخخخخخخخخخخخخخخخ..مثلا میگه الو سلام آبجی یه بازیکن بهم میدی؟؟؟
  • نادی اللنگ الحکومتی IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
   2 6
   نه حالا اینو شوخی کردم ولی واقعا پیشنهاد خوبیه
 • محمود IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
  2 5
  تا پارسال که قلعه نویی و تابش تو سپاهان سمت داشتن،باشگاه سپاهان اسیر توهماتی بود که کیسه کشا راه انداخته بودن.ولی انصافا امسال که فهمیدن راه این کیسه کشا به ترکستانه و راهشونو سوا کردن و دارن مثل یه باشگاه حرفه ای رفتار میکنن و به دور از حواشی رو تیم و باشگاه خودشون تمرکز کردن برای ما پرسپولیسی ها یه حریف قابل احترامن.هم کادر فنی و بازیکناشون ‌ هم طرفداراشون.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار آلومینیوم اراک - پرسپولیس؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین