حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و باید بهترین باشیم، ولی یکسری بدخواه هم داریم که در این یک ساله به من ثابت شده است.

حمید مطهری: مهدی ترابی را می‌خواهیم

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت:  ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) را تسلیت می‌گویم. به تیم خودمان هم تبریک می‌گویم که از دل تیم ما از سوی AFC به‌عنوان بهترین بازیکن انتخاب می‌شوند. من این را اول به تیم‌مان و بعد به این بازیکنان تبریک می‌گویم.

وی افزود: ما پرسپولیس هستیم و باید بهترین باشیم، ولی یکسری بدخواه هم داریم که در این یک ساله به من ثابت شده است. یکسری عوامل درونی یا بیرونی، ولی ما پرسپولیس هستیم و باید محکم و استوار به راه‌مان ادامه دهیم و به هدف‌مان برسیم. ما پرسپولیس هستیم و چهار دوره قهرمان لیگ برتر شدیم و این باید برای پنجمین ‌بار هم تکرار شود تا تیم‌مان ابدی شود. در هفته گذشته تیم ما خیلی آرامش نداشت. از مسئولان می‌خواهم این آرامش را به تیم تزریق کنند. تیم ما با آرامش به هدف‌های بزرگی خواهد رسید و دوست دارم تصمیمات منطقی و بزرگی درباره تیم پرسپولیس گرفته شود.

مربی تیم پرسپولیس تصریح کرد: فولاد تیم قابل احترامی است. آنها ۱۱ گل زدند که نزدیک به ۴۰ درصد آنها روی ضربات ایستگاهی بوده‌اند. بنابراین روی ضربات ایستگاهی برنامه دارند. پس نباید به این تیم ضربه ایستگاهی بدهیم و بعد هم آنها را کنترل کنیم و تمرکز کافی داشته باشیم. در مجموع تیم فولاد جنگجوست، ولی ما پرسپولیس هستیم و بارها نشان دادیم که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. هفت گلی هم که فولاد خورده را شناسایی کردیم و حتی دقایقی را که این تیم گل خورده، خیلی ریز بررسی کردیم. ان‌شاءالله بتوانیم از آنها استفاده کنیم و نتیجه را به سود خودمان رقم بزنیم.

مطهری در ادامه با انتقاد از برنامه‌ریزی سازمان لیگ گفت: همیشه دوست دارم فنی صحبت کنم، ولی بعضی وقت‌ها نیاز است در مورد حاشیه‌ها صحبت کنیم. ما همیشه از برنامه‌ریزی سازمان لیگ تمکین می‌کنیم، ولی با توجه به یکسری صحبت‌هایی که برخی مربیان انجام دادند، برنامه‌ریزی برای ما فشرده شد و این کار را سخت می‌کند، ولی جای بهانه نیست و باید با صلابت کار کنیم. مشکلی نیست، ولی توقع ما این بود که سازمان لیگ با توجه به صحبت یکسری دوستان این برنامه‌ریزی را انجام ندهد. ما تمکین می‌کنیم. پرسپولیس واقعی از فردا برای قهرمانی استارت می‌زند. از لیونل مسی پرسیدند این همه موفقیت را یک شبه به دست آوردی؟ او جواب داد بله یک شبه به دست آوردم، ولی این  یک شب ۱۷ سال و ۱۱۴ روز طول کشید. بنابراین اگر پرسپولیس چهار سال متوالی قهرمان می‌شود، آدم‌های زیادی زحمت‌های زیادی به لحاظ فنی کشیدند که ان‌شاءالله این زحمات جواب خودش را خواهد گرفت و این تیم پنجمین قهرمانی پی در پی را به دست خواهد آورد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه پرسپولیس در سه دیدار حساس مقابل اولسان، ذوب‌آهن و استقلال نتوانست برتری خود را حفظ کند و دلیل این اتفاق چیست، اظهار داشت: بله، این یک واقعیت است و نمی‌توانیم از زیر این مسئولیت خارج شویم. تمهیداتی اندیشیدیم. اولاً باید تمرکزمان را بتوانیم در لحظات حساس حفظ کنیم و توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم تا حریف نتواند موقعیتی ایجاد کند. بله موافقم، ولی تمهیداتی اندیشیده شده است. ما کار و تمرین می‌کنیم که دیگر با این مشکل مواجه نشویم و دیگر این اتفاقات تکرار نشود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره عملکرد احمد نوراللهی در دربی ۹۴ نیز تصریح کرد: ما مربیان همیشه با این چالش‌ها مواجه‌ایم. راجع به آرایش و فرم بازی بعد از مسابقه خیلی راحت کارشناسی می‌کنند. نوراللهی در دربی بسیار توانمند بازی و وظایف خود را به نحو احسنت پیاده کرد. مدل جاگیری این بازیکن را ببینید. بنابراین این کار طراحی شده بود و خیلی خوب اجرا شد، منتنهی یکسری از افراد و کارشناسان موقعیت‌های از دست رفته را می‌بینند. ما باید روی آن کار کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم، ولی به لحاظ فرم و شکل بازی نوراللهی وظایف خودش را به خوبی انجام داد و همین که در موقعیت گل قرار می‌گیرد، یعنی این بازیکن وظایف خود را به خوبی انجام داده است.

مطهری درباره احتمال جذب مهدی ترابی در نیم‌فصل نیز بیان کرد: در اینکه ترابی به لحاظ اخلاقی و فنی بازیکن توانمندی است، شکی نیست. ما خیلی خوب زوایای نقل‌وانتقالات را رصد می‌کنیم، ولی ما فعلاً هفته نهم هستیم. ان‌شاءالله با مدیریت و کادر فنی هماهنگ می‌کنیم در پست‌های که نیاز داریم به خصوص خط حمله تقویت شویم. ما تیم خوبی هستیم، ولی می‌دانیم باید تقویت شویم. باید قرارداد ترابی را در قطر ببینیم چطور است و ان‌شاءالله اقدامات لازم را به موقع انجام خواهیم داد.

«برخی از تیم‌های لیگ برتری نمیکت شلوغی دارند و سعی می‌کنند داور را تحت تأثیر قرار دهند. نیمکت فولاد هم همین وضعیت را دارد و همواره به داور اعتراض زیادی می‌کند. نظر شما در این باره چیست؟»، وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: نمی‌خواهم در مورد نیمکت‌ تیم‌های دیگر صحبت کنم، ولی این موضوع تبدیل به یک حربه شده است. خیلی از تیم‌ها جو بازی را به هم می‌زنند و شلوغ کاری می‌کنند تا داوران را تحت تأثیر قرار دهند. این یک واقعیت است. منظورم اصلاً نیمکت فولاد نیست و در کل لیگ این اتفاق رخ می‌دهد. خواهش من این است که داوران با اقتدار داوری و نیمکت‌ها را کنترل کنند. اقتدار باعث می‌شود داوری ما پیشرفت کند و نیمکت‌ها دیگر نتوانند شلوغ‌کاری کنند. زمانی که نیمکت‌ها به این باور برسند که با این اتفاقات می‌توانند نتیجه بگیرند، این اتفاقات خواهدافتاد. بنابراین خواهش من این است که داوران مقتدرانه عمل کنند تا تیم‌ها به خودشان اجازه ندهند این کارها را انجام دهند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا فرصت بازی به مهدی مهدی‌خانی داده نمی‌شود، گفت: خیلی‌ها از شرایط فنی تیم ما اطلاع ندارند. مهدی‌خانی دیر به تیم اضافه شد. او بازیکن دونده‌ای است و خوب پرس می‌کند و توانایی‌اش را هم در تیم امید نشان داده است. ما هم با توجه به شناختی که از او داشتیم جذبش کردیم، ولی چون دیر به تیم ما اضافه شده و مصدومیتی هم داشته است، کم کم شکل واقعی‌اش را پیدا می‌کند. در بازی‌های آینده از مهدی‌خانی هم استفاده خواهیم کرد.

مطهری درباره مشکل بوژیدار رادوشویچ با مدیران باشگاه پرسپولیس و شایعاتی که مبنی بر جدایی او به گوش می‌رسد، گفت: رادو یک بازیکن حرفه‌ای و کاملاً در اختیار تیم است و هیچ مشکلی بین کادر فنی و او وجود ندارد. سخنگوی باشگاه در مورد او صحبت کرده است. فکر نمی‌کنم این بازیکن مشکلی با مدیریت داشته باشد. همیشه بحث‌های مالی بوده و امیدوارم این هم حل شود و مشکل خاصی نیست.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 23
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • محمدم IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  68 24
  هیچوقت به قطاری که از حرکت ایستاده سنگ پرانی نمیشه . . . تاریخ نام تو رافراموش نخواهد کرد ای آبروی ایران پرسپولیس کبیر...#اصالت
 • پرسپولیس IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  24 24
  اقای مطهری جان عزیز. ترابی قرارداد داره. حداقل ۶۰۰هزاردلار باید پول رضایتنامشو داد. الکی دلمون رو خوش نکن.
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   46 20
   جو نده حتی ترابی قراره رایگان بیاد پرسپولیس منتهی این وسط ایجنت ها نمی خوان بیاد امیدوارم ترابی برگرده پرسپولیس
  • لنگیون IR ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   6 5
   نیمفصل قطر 5روز دیگست و نیمفصل ما بعد از عید. خوب ....تون میکنه یحیی و مطهری.خخخخخخ. اخه نادونا 6ماه دیگه ترابی قرارداد داره. خب معلومه میره 1تیم قطریه دیگه.خخخخخخخ
  • تا ابد سرخ GB ۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
   2 2
   نميدوني كه وقتي قراردادش رو فسخ كنه،به عنوان بازيكن آزاد قراردادش رو ثبت ميكنه،وبعد از سه بازي ،ميتونه بازي كنه،،،،. در ثاني،،هنوز كه خبري،نيست،شايد بياد،ولى همين خبرش هم كيسه كشا رو به رعشه انداخته!!!!!!!
 • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  30 11
  کادر فنی مون صلاحمون رو می خوان پس ازشون حمایت کنید با توجه به اینکه بازیکن خارجی نمی تونیم جذب کنیم ترابی بهترین گزینه است هرچند از نظر من بی معرفت ترین بازیکن پرسپولیس بود و لااقل میشه‌ تو جیه کرد رفتن شجاع رو که مجبور شد به خاطر فحاشی آقای رسول پناه بره الریان ولی خب هرچی کادرفنیمون بگه ضمنا از احمد جرارد هم حمایت کنید ❤
  • ستارگان سرخ ایران وآسیا IR ۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   9 12
   درضمن باید برای نیم فصل فکری برای دفاع تیم بکنیم .بنظر من سید جلال که سنش بالاست و کنعانزادگان هم متاسفانه الان چند بازی هست که سوتی میده و دک دربی هست تونل افتتاح میکننه که باید در نیم فصل یه بازیکن جای اینا جذب بشن
  • تا ابد سرخ IR ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   15 9
   با توجه،به درك و فهم و شعور كيسه كش جماعت،از فوتبال،اصلا بعيد نيست كه ينالتي آخر بازي رو نتيجه نهايي بدونن،يا توي يه بازي كه نود دقيقه توي قوطي،بودن و،تا كنسرو شدن،يكي دو دقيقه فاصله داشتن،با مزخرفاتي،مث تونل و نيمار،و مسي،سعى در كم كردن سوزششون كنن،،ولى از يرسيوليسي جماعت اين حرفها بعيده،در ضمن ما مشكلي در دفاع نداريم،ولى واسه نيمكت با آماده شدن حاجي انصاري،جذب احتمالي ايمان سليمي،مشكلي در دفاع نخواهيم داشت،ايشالا ترابي هم برميكرده،،ميريام واسه ينجمين جام.....
  • تا ابد سرخ ۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   13 13
   من هم با نظر ستارگان سرخ ایران و آسیا موافقم کنعانزادگان به درد تیم ما نمیخوره یارو تونل کندوان افتتاح کرده
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   38 8
   آقای تا ابد سرخ این دوستمون فیکه به اسم من کامنت می گذاره واقعا دارم از سایت خبر ورزشی خسته می شم آخه برای چی این فیک ها به اسم من نظرمی دن لطفا ساکت شید !!!!!
  • تا ابد سرخ ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   2 10
   اقای ستارگان ایران و آسیا از کدوم ادم فیک حرف میزنی به نفر بخواد واقعیتو در مورد تیم مورو علاقش بگه میشه ادم فیک.نه داداش اینجوریا نیست .دفاع تیم مشکل داره کنعانزادگان در حد تیم نیست
 • حسن پرسپولیسی قوژد IR ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  19 20
  یه روزی ترابی تصمیم گرفت از خونش بره دل خیلی ها با اون نبود ورفت وتنبیه شد حالا اینجا خونشه برگرده قدمش روی چشم که نه ولی خوش میاد به هش نیاز داریم
 • مجهول الهویه IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  11 3
  آیا ایشان گفته اند به نحو احسنت یا شما نوشتید به نحو احسنت؟ به نحو احسن صحیح است.
 • مولر از برلین DE ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  35 10
  ترابی را حتما بگیرید . ال کثیر هم بزودی می اید . بعد حمله دوباره به فینال اسیا.. لیگ تکرای شده.. اسیا برای پرسپولیس باید در اولویت باشد. نترسید لیگ در اولویت دوم شما باشد . تیم را نیم فصل خوب ببندید برای اسیا..
 • هوادار قدیمی پرسپولیس IR ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  17 10
  آیا ترابی به اندازه بودیمیر 500هزار یورویی ارزش ندارد .ترابی شاید به درد تیم عربی نخورد اما می تواند یک مهره استراتژیک برای پرسپولیس باشد هر چند رقم رضایت نامه ترابی از سوی تیم عربی بالا است اما پرسپولیس می تواند با چانه زنی با این تیم و تقبل بخشی از رضایت نامه از سوی خود ترابی این بازیکن را به پرسپولیس بیاورد و بخشی از مشکل گل زنی و بازیسازی پرسپولیس را حل کند
 • کیسه کشون IR ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  19 13
  ترابی وال کثیر برگردند انشاالله قهرمانی اسیا هم مثل لیگ برتر برای پرسپولیس عادی میشه بکوری چشم دشمنان پرسپولیس قهرمان.
 • خایدالو IR ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  5 18
  راست میگه مسئولان همون‌طور که چند ساله آرامش رو برای لنگ محیا کنند و بقیه تیم ها هم تسلیم باشن و تا اینا جام بگیرن چه دلیلی داره اصلا تیم های دیگه کادرفنی روی نیمکت دارن جلوی لنگ همه رو اخراج کنن اینها خودشون آخر هوچیگری هستن
  • ناشناس IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   1 6
   اینا چقد پروان الا از اول فصل پرسپولیس و نابود کردن تا کیسه آرامش داشت باشه
 • محمود IR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  6 7
  الانه که جماعت کیسه کش حمله میکنن به اسم پرسپولیسی ها کامنت میزارن که ما ترابیرو نمیخوایم.البته راستم میگن.نفوذیشون یعنی رسول پناه کلی زحمت کشید ستاره هامونو بیرون کنه حالا اگر برگردن بیشتر از اینکه ما خوشحال بشیم کیسه کشا کابوساشون بیشتر میشه
 • هادی IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  13 6
  نکته جالبی که گفت این بود از فردا پرسپولیس واقعی رو خواهید دید، با اولتیماتومی که یحیی داد داوری‌ها از فردا با به سود پرسپولیس خواهد شد
 • امير IR ۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  3 0
  چقد ... وسط اين ترانسفر گيرش مياد
  • تا ابد سرخ IR ۰۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
   0 1
   تنها جيزي كه از اين انتقال نصيبش ميشه،،بينهايت سوزش واسه كيسه كشاس........نترسيد بابا!!!هنوزي جيزي نشده!!!واسه جي به رعشه افتاديد!!!!????
 • حمید علوی CA ۰۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  4 3
  روزی که ترابی رفت عرض کردم که متاسفانه پرسپولیس به احتمال زیاد چوب نداشتن ترابی رو در بازیهای باشگاههای آسیا میخوره. الانم بنظرم خیلی برا پرسپولیس خوبه که ایشون برگرده چون واقعن برای این تیم خوب بازی میکنه. بعنوان یه استقلالی دوست دارم پرسپولیس قوی باشه. چون اولا حریف، قوی بودنش قشنگه، ثانیا در رقابت‌ با تیم‌های خارجی باعث سربلندی نام کشور عزیزمون میشه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین